Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 10:24 
Naslov:  ...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...


Zadnja promjena: Osječanin; 05.12.2009. 17:45; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to samo daje još jedan glas mojoj tezi koju već jako dugo pokušavam progurat, a to je da su svi porijeklom hrvati. ako pogledaš svi imaju pretka nekog hrvata. hrvati su početak civilizacije. isus je bio hrvat. bog je hrvat. crnci nisu crnci oni su samo malo tamniji cigani, hrvati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2009. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je vrlo zanimljivo, a naročito onima koji prate rad i djelo Davida Ickea. Smile
Naime svatko ko je pročitao barem jednu njegovu knjigu zna da je on eto tako malo opsjednut tzv. gmazovima i njihovom razotkrivanju. A naročito mu je jako draga i važna Elizabeta ll, on je čak radio i fizičke usporedbe između nje i gmazova. I sad vidimo ovdje da je njen pradjed bio Osječanin. To bi eto moglo biti, jedno od objašnjenja, zašto ima toliko masonskih znakova po osječkim građevinama. Jer naime prije već spomenuti David radi usku vezu između masonstva, iluminata, i gmazova.
Nešto sam prije čitala da je Osijek u prošlosti bio važno mjesto za masone.
Baš me zanima dali oni još uvijek vrše svoja žrtvovanja male plave djece, i ostale sotonističke rituale u, današnjem kinu Urania?? Laughing

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › to samo daje još jedan glas mojoj tezi koju već jako dugo pokušavam progurat, a to je da su svi porijeklom hrvati. ako pogledaš svi imaju pretka nekog hrvata. hrvati su početak civilizacije. isus je bio hrvat. bog je hrvat. crnci nisu crnci oni su samo malo tamniji cigani, hrvati.

To je ona spika što ju je Šešelj vrtio na sudu, Svi su ovdje Srbi, Srbi pravoslavci, Srbi katolici i Srbi muslinani... Jebiga al izgleda da su ova zadnja dva promašili vjeru pa ih je trebalo malo "dotjerat u red" Smile

Al da neskrećem s teme, Maradona je Hrvat!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto jesam ja lijepo reko. sve s to rvati Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
to samo daje još jedan glas mojoj tezi koju već jako dugo pokušavam progurat, a to je da su svi porijeklom hrvati. ako pogledaš svi imaju pretka nekog hrvata. hrvati su početak civilizacije. isus je bio hrvat. bog je hrvat. crnci nisu crnci oni su samo malo tamniji cigani, hrvati.


I Öresundsbron su gradili hrvati! (ps, majica je još uvijek čitava Smile)

On-topic: na kolinju prošlu nedjelju sam čuo zanimljivu tezu kojoj sam spreman vjerovati (jer vjerujem svemu što se kaže u prisustvu par stotina kila mesa i iznutrica); da se hrvate namjerno drži (tisućama godina) ovako malom nacijom, jer bi inače pokorili svijet.
Radi se, naravno, o anglo-judeo-masonsko-reptilskoj uroti... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2009. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
da se hrvate namjerno drži (tisućama godina) ovako malom nacijom, jer bi inače pokorili svijet.
Radi se, naravno, o anglo-judeo-masonsko-reptilskoj uroti... Very Happy

Pa da, ja zamalo zaboravila judejski dio u svemu tome. Jer naime tko je izumio VegetU? Mislim da to svi znamo - Zlata Bartl, a ljudi kažu da je ona judejka. I sad, vegetin sastojak osim sušenog povrća je i mononatrijev glutamat, e sad on je poprilično štetan. I eto ti zaključka – judejka nam je napravila tu mješavinu za kuhanje u želji da pobije rvatski narod. Smile
http://blog.ritelefax.hr/post/2009/07/Mononatrijev--glutaminat.aspx

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je !!! zato ja koristim biljetu !!!!! osijek031.com smile (ne koristim zapravo al aj dobro)

@Bazooka, aj baš mi drago da je majca još živa Smile kontam si napravit novu Very Happy neće bit kvalitetna ko ova al će bit dobra il ću javit legi da mi pošalje iz malmeta još jednu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2009. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bubimirova lidija je napisao/la: ›
Pa da, ja zamalo zaboravila judejski dio u svemu tome. Jer naime tko je izumio VegetU? Mislim da to svi znamo - Zlata Bartl, a ljudi kažu da je ona judejka. I sad, vegetin sastojak osim sušenog povrća je i mononatrijev glutamat, e sad on je poprilično štetan. I eto ti zaključka – judejka nam je napravila tu mješavinu za kuhanje u želji da pobije rvatski narod. Smile
http://blog.ritelefax.hr/post/2009/07/Mononatrijev--glutaminat.aspx


Viš, zato u kobase, čvarke, krvavice, djevenice i prezvuršt ne ide vegeta! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2009. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bubimirova lidija@ da je sreće bilo lijepo bismo ju uvalili nestelu. pa nek' njih tuže kad krenu razno razne bolešćine... (pogledajte kako je samo prošla duhanska industrija u ameriKi) ... p.s. ja umjesto te vegete koristim curry Smile

Monstrum@ Bog i Hrvati

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...


Zadnja promjena: Osječanin; 05.12.2009. 17:48; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taman kad udjes na kineski zid,ona peta cigla s desne strane,pise na kineskom "made in croatia"

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Žalibože otvaranja topica sa ovom temom na ovom forumu.

slažem se. stvarno je postalo nemoguće otvoriti iole ozbiljnu temu i očekivati da takva i ostane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok. a šta se ima komentirat na temu da je kraljičin pradjed rođen u osijeku. ajde osječanine ti si započeo temu pa molim te malo prosvjetli nas. kakve si očekivo reakcije i gdje bi trebala ići diskusija, u kojem smjeru ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ok. a šta se ima komentirat na temu da je kraljičin pradjed rođen u osijeku. ajde osječanine ti si započeo temu pa molim te malo prosvjetli nas. kakve si očekivo reakcije i gdje bi trebala ići diskusija, u kojem smjeru ?

ako nema potrebe za diskusijom, ne mora postojati ni diskusija, može tema ostati i bez komentara koji ionako ne pripadaju u ovu temu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: