Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



David Thorne - The Internet is a playground

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2009. 22:12 
Naslov:  David Thorne - The Internet is a playground
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Haha... lik odlicno pise...

David Thorne is an Australian humorist, satirist, internet personality and author. Thorne gained public recognition in late 2008 when he received media attention for one of his stories,[1] in which he tells a tale of a prankster who tries to pay his chiropractor's bill with a drawing of a seven-legged spider.[2] The vehicle for the story spread via email and shortly after people were flocking to his website 27b/6 (27bslash6).[3] His website is a collection of various humorous stories and accounts from Thorne's own life. Thorne is also a self-published author, both writing and distributing the book titled The Internet is a Playground (2009) which is the complete collection of articles and emails from the 27bslash6 website including some articles too legally problematic to be on the website.

Evo sto misli o iMac korisnicima [i jebeno je u pravu ;-)]


Procitajte i ostale fore [izbornik lijevo]... jako dobro...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile najbolja mi ona bočica vazelina il čega godi, nekog mojšćurajzera ak je to to i wc papira osijek031.com smile kao ja drkam stalno uz svoj iMAC moj iMAC mene oduševljava osijek031.com smile predobro osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2009. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Procitaj ostale dumine iz stvarnog izvota...

Zbog ove je postao jebeno poznat:

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amelie_poulain
Offline
Ukupno postova: 220
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2009. 23:12 
Naslov:  Re: David Thorne - The Internet is a playground
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile najbolja mi ona bočica vazelina il čega godi, nekog mojšćurajzera ak je to to i wc papira osijek031.com smile kao ja drkam stalno uz svoj iMAC moj iMAC mene oduševljava osijek031.com smile predobro osijek031.com smile

osijek031.com smile

_________________
Born on a different cloud.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hello, I am back and have read through your emails and accept that despite missing a leg, that drawing of a spider may indeed be the one I sent you. I realise with hindsight that it is possible you rejected the drawing of a spider due to this obvious limb ommission but did not point it out in an effort to avoid hurting my feelings. As such, I am sending you a revised drawing with the correct number of legs as full payment for any amount outstanding. I trust this will bring the matter to a conclusion.

Regards, David.

pa ovo je tako jebeno dobro da ja ne mogu vjerovat. a najjače mi je da sve počinje s

Dear ... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muahahahahahaha, predobro!!! osijek031.com smile


_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2009. 13:18 
Naslov:  Re: David Thorne - The Internet is a playground
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: