Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Thomson routeri - default key algoritam

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2009. 12:46 
Naslov:  Thomson routeri - default key algoritam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je već pomalo out-of-date, ali upalilo je na nekoliko iskonovih rutera, no nisam stigao testirati sa T-com-ovim:
http://www.gnucitizen.org/blog/default-key-algorithm-in-thomson-and-bt-home-hub-routers/
http://weiss.u40.hosting.digiweb.ie/stech/stkeys.zip

Primjer korištenja stkeys programa:
Kod: › SSID: SpeedTouchC30EE4
Enkripcija: WEP
Passphrase: 823D5AEEE0


D:\hacks>stkeys C30EE4
[*] Generating keys for 2004

[*] Generating keys for 2005

[*] Generating keys for 2006
        [+] Serial Number: CP0649**25M - potential key = 823D5AEEE0

[*] Generating keys for 2007

[*] Generating keys for 2008
        [+] Serial Number: CP0844**RCZ - potential key = 16543E5810

[*] Generating keys for 2009
        [+] Serial Number: CP0948**JPJ - potential key = D58A0C7563

[*] Seconds elapsed:9 - keys per second:1617408


Mislim da T-Com rabi WPA po defaultu, ali nisam siguran...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2009. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo danas se izrodio problem sa dotičnim rooterom. i to tjedan dana nakon što su mi uveli optički kabel. hoću ujutro na net kad mi izbaci poruku thomson speedtouch is not conected. upišem ja lijepo onaj broj 918.... koji me odvede na stranicu s postavkama gdje se pokušam conectirat bezuspješno jedno pet puta. nazovem službu za korisnike, 40 minuta s njim prolazim istu proceduru koju sam već sam pokušao, naravno bezuspješno. resetiram prokletu stvar dva puta opet bez rezultata. majstor mi na kraju kaže da će doći neko kroz par dana i da je prijavio kvar. problem je kao najvjerojatnije u centrali i prokletom signalu. jebo ih optički kabel. šta da radim bazooka pa šta šta šta

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: