Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slučaj Frano Despić: žalosno...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2009. 2:36 
Naslov:  Slučaj Frano Despić: žalosno...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 2:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, žalosno...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2009. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da,žalosno je da ima hrpa takvih nasilnih klinaca kao što je ubijeni Frane.
Tko zna koliko drugih klinaca su pretukli dok nisu jednom naletili na veće budale od sebe... možda on sad i ispada žrtva,al' da nije živio takvim nasilničkim životom ne bi bio mrtav. Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2009. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonjara je napisao/la (Pogledaj post): › da,žalosno je da ima hrpa takvih nasilnih klinaca kao što je ubijeni Frane.
Tko zna koliko drugih klinaca su pretukli dok nisu jednom naletili na veće budale od sebe... možda on sad i ispada žrtva,al' da nije živio takvim nasilničkim životom ne bi bio mrtav. Idea


potpisujem od riječi do riječi.

svima njima treba pokazati kolko je život vrijedan i da ga se ne smije uzeti na tako glupav i banalan način. oko prepirke za par piva il kunu dvije. po meni bi svi trebali završit u zatvoru i na teškoj robiji pa makar i imaju 15 il 20 godina. 10 godina tucanja kamena bi im izbilo iz glave svaku primisao da opet napadnu nekoga i nedo bog da ga izbodu nožem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.11.2009. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonjara je napisao/la (Pogledaj post): › da,žalosno je da ima hrpa takvih nasilnih klinaca kao što je ubijeni Frane.
Tko zna koliko drugih klinaca su pretukli dok nisu jednom naletili na veće budale od sebe... možda on sad i ispada žrtva,al' da nije živio takvim nasilničkim životom ne bi bio mrtav. Idea


potpisujem od riječi do riječi.

svima njima treba pokazati kolko je život vrijedan i da ga se ne smije uzeti na tako glupav i banalan način. oko prepirke za par piva il kunu dvije. po meni bi svi trebali završit u zatvoru i na teškoj robiji pa makar i imaju 15 il 20 godina. 10 godina tucanja kamena bi im izbilo iz glave svaku primisao da opet napadnu nekoga i nedo bog da ga izbodu nožem.


oprosti ali na robiji skupiš toliko frustracija da jedva dočekaš da izađeš van da možeš nekom istucat mozak cipelom... ne možeš ti ić represivno na kriminalca i nadas se da će ga to promjenit. to tako ne ide, to je komunistički sustav. stvar je u tome ad se nikome zapravo ne da pozabaviti tim problemom. jer lakše je nekog strpat u ćuzu na par godina pa onda ak ponovo napravi sranje opet pokrpat rupu i tako.
ono što ja zamjeram "nadležnima" je sljedeće. ili osigurajte bihevioralnu terpaiju i sl. za kriminalce ili imajte muda i spičite im metak u čelo. don't be a hypocrite and take the easy way out...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2009. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e viš i ja sam prvo htjeo napisat metak u čelo jer po meni je to jedini ljek za takve budale al znam da bi se opet našlo lokalnih par dušebrižnika koji bi počeli srat "a ti znaš jel treba spičit metak", " a ti si kompetentan za donošenje odluke", "nasilje se ne rješava nasiljem", bla bla bla drk drk truć trać srać. pa sam išo linijom manjeg otpora jer mi se nije dalo svađat sa sveticama Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.11.2009. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

završio je kak je i živio,a žalosno je da takvi poput njega sada ispadaju žrtve.
da da sad će neki opet drmiti kak je izgubljen mladi život bla bla,jbg sam si je kriv...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.11.2009. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): ›
oprosti ali na robiji skupiš toliko frustracija da jedva dočekaš da izađeš van da možeš nekom istucat mozak cipelom... ne možeš ti ić represivno na kriminalca i nadas se da će ga to promjenit. to tako ne ide, to je komunistički sustav....


To je samo dokaz da i represivni sustavi imaju svojih prednosti.

A sto se despica tice ... to se zove karma ... Tocno se zna u tom slucaju tko je zrtva a tko napadac ... i blesavo je sad lamentirati o tome ima li zrtva pravo braniti se.

Jedini tko despica treba imati na savjesti je sustav koji takvima poput njega omogucuje da nastave sa svojim nasilnickim ponasanjem i pravosudje koje mizerno malim kaznama motivira bande da nastave sa svojim terorom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: