Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policajci fino odspavali u uniformama u sluzbenom autu!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.08.2006. 22:24 
Naslov:  Policajci fino odspavali u uniformama u sluzbenom autu!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dvojica policajaca na graničnome prijelazu Bregana, potaknuti suncem i moguće izdašnim “gablecom”,
odlučili su zadrijemati. S obzirom da sanjaju u službenom automobilo vrlo je vjerojatno da su otpočinuli za vrijeme dužnosti. Snimio ih je naš čitatelj koji je onuda prolazio s prijateljem.Nova TV
Snimka uspavanih policajaca bit će prikazana u ponedjeljak na Dnevniku NoveTV koji se emitira u 19.15 sati
Na snimci se vidi i čuje da su naši čitatelji uz smijeh prilično glasno šetali oko policijskoga automobila snimajući spavače, a da se
dotični policajci nisu ni promeškoljili. Inače, Bregana je jedan od najkritičnijih graničnih prijelaza, jer upravo tim putem kriminalci najčešće
švercaju ilegalne imigrante. Na snimci se također vidi da su djelatnici MUP-a toliko duboko usnuli da su im naši čitatelji mogli odnijeti
oružje, ukrasti odjeću ili cijeli automobil zajedno s njima, čak i prošvercati kilograme kokaina. Nakon što smo primili inkriminirajući materijal, nazvali smo glasnogovornika MUP-a.
- Provjerit ćemo o čemu je riječ i što su djelatnici radili, a očitovat će se i njihovi nadređeni - kaže Mehun. Snimku u cijelosti možete pogledati na adresi: www.24sata.hr.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.08.2006. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim koji likovi...
Pa taj auto i te jebene uniforme su kupljene novcem poreznih obveznika. Njihove place financiraju porezni obveznici (ja, ti, mi, vi, oni) a oni su malo ubili oko...
Oni su drzavni sluzbenici, a ovako sramote sve policajce, cijelo ministarstvo i rugaju se nama koji ih placamo.
Nadam se da ce ta dva policajca (mesar i pomocni pekar) dobiti 16 otkaza te da ih vise nitko nece zaposliti...
Bem ti narod...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LeBouquote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2006. 22:40 
Naslov:  Re: Policajci fino odspavali u uniformama u sluzbenom autu!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je samo dobro, staro pravilo Balkana. Jeste li ikad pogledali "Gori vatra"? Heh.
A i s ovim nabavljanjem presretača u obliku motocikala i automobila...? Kao da će poboljšati situaciju. Danas sam na 3sat-u gledala reportažu o tamošnjim policajcima i ophodnjama. Na licu mjesta oduzmu moped i sve živo. Ne mislim da se trebamo u potpunosti povoditi za tuđim primjerima, ali očito je da bitne stvari koje su predugo u sjeni zaborava rade apsurde same od sebe.

_________________
~ Nobody expects the Spanish inquisition! ~
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2006. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene je isto zgrozilo to sa presretačima: kaže moj otac - sad imaju lika kojeg trebaju kaznit da se sve praši, onog Sokol Marića, nek on bude primjer da se ne smije divljat po cesti, ali ne - meni će opaliti kaznu od 610 kuna za 10 km bržu vožnju, a on će možda čak biti i oslobođen zbog duševnih boli koje mu je prouzročilo razbijanje vlastitog auta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2006. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta bi ja dala da mi za koju godinicu daju da malo ubijem oko na poslu!!! al' nekako se bojim da neće ići... Sad

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2006. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LeBouquote je napisao/la: ›
To je samo dobro, staro pravilo Balkana. Jeste li ikad pogledali "Gori vatra"? Heh.


Heh, pogledali. (iako su u tom filmu vatrogasci bili "glavni" - znaš foru "a ima li kod vas pampersica?").

inače, istraživanja su pokazala da bi svi trebali omogućiti svojim zaposlenicima da dremnu jedno pola sata jer poslije bolje rade.
vidite da se policija već pridržava toga.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2006. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Mislim koji likovi...
Pa taj auto i te jebene uniforme su kupljene novcem poreznih obveznika. Njihove place financiraju porezni obveznici (ja, ti, mi, vi, oni) a oni su malo ubili oko...
Oni su drzavni sluzbenici, a ovako sramote sve policajce, cijelo ministarstvo i rugaju se nama koji ih placamo.
Nadam se da ce ta dva policajca (mesar i pomocni pekar) dobiti 16 otkaza te da ih vise nitko nece zaposliti...
Bem ti narod...


WTF? I u cemu je sada velika frka?!
Pa ja bih najradje da svi fakin murjaci spavaju na poslu; to bi uvelike povecalo prosjecni IQ u ovoj drzavi... Josh kada bi i vlada slijedila njihov primjer...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: