Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



krečenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.09.2009. 11:01 
Naslov:  krečenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam znao gdje da smjestim ovu temu posto nema nekakve rubrike uređenje doma... ima ono vrt i cvijece al mi bilo glupo među vrt staviti krečenje sobe...

ne znam u koju boju da okrecim spavacu sobu... samo da nije bijela ili crvena... imam osjecaj da se dosta ljudi kuzi u boje tipa koje smiruju, koje podizu i sl. pa bi molio misljenje...
sad ce svi dignut frku sa nekim kometarima tipa kako glupo bla bla bla bmk... al ne da mi se traziti i lakse mi je tu pitati nego se za*ebavati i traziti po netu hehe lijen sam jbg Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2009. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....svijetlo zelena, al pazi da ne dobiješ onu bolničku boju....plava je također ok, smiruje stres ali svijetla.....žuta uglavnom podiže, tako da baš i nije izbor za spavaću sobu...također, možeš se i poigrati s bojama, pa jedan zid u plavo, drugi u bijelo ili ih jednostavno dvije boje podijeliti po zidovima, opet ovisi o samom razmještaju sobe....tamno ljubičasta isto smiruje.....
...roza je također zgodno osijek031.com smile....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2009. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boja bijele kave mi se čini isto okej, i naravno gore navedene svjetlo zelena i plavkasta...

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.09.2009. 13:44 
Naslov:  Re: krečenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › nisam znao gdje da smjestim ovu temu posto nema nekakve rubrike uređenje doma... ima ono vrt i cvijece al mi bilo glupo među vrt staviti krečenje sobe...

ne znam u koju boju da okrecim spavacu sobu... samo da nije bijela ili crvena... imam osjecaj da se dosta ljudi kuzi u boje tipa koje smiruju, koje podizu i sl. pa bi molio misljenje...
sad ce svi dignut frku sa nekim kometarima tipa kako glupo bla bla bla bmk... al ne da mi se traziti i lakse mi je tu pitati nego se za*ebavati i traziti po netu hehe lijen sam jbg Smile



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2009. 14:17 
Naslov:  Re: krečenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › nisam znao gdje da smjestim ovu temu posto nema nekakve rubrike uređenje doma... ima ono vrt i cvijece al mi bilo glupo među vrt staviti krečenje sobe...

ne znam u koju boju da okrecim spavacu sobu... samo da nije bijela ili crvena... imam osjecaj da se dosta ljudi kuzi u boje tipa koje smiruju, koje podizu i sl. pa bi molio misljenje...
sad ce svi dignut frku sa nekim kometarima tipa kako glupo bla bla bla bmk... al ne da mi se traziti i lakse mi je tu pitati nego se za*ebavati i traziti po netu hehe lijen sam jbg Smile





kud brate najskuplju Smile

al da je dobra...i više nego odlična
Psycho pogledaj malo feng shui

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.09.2009. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

auuu @Ingo, predobro... sve moguce nijanse...
boja lavande mi se cini cak i dobra, ali onako malo tamnije i da vuce vise na plavu...

sta je uopce sad kao moderno hehe? ja sam ono djete razdoblja krecenja soba u bijelo XD XD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2009. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...moderno je u boji....Smile...feng shui također, zapravo uređenje doma po tim pravilima nije loše, a ni ne zahtijeva puno....
feng shui uređenje spavaće sobe

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.09.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heh, mislio sam ju srediti u minimalistickom stilu, manje je vise Smile jer me zivcira hrpetina stvari... znaci samo krevet, nekakva komoda i mislio sam utrpati i komp, ali sad vidim da ga ne bi trebao staviti u spavacu sobu :/

a nest cu iskombinirati... thx na savjetima Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.09.2009. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › auuu @Ingo, predobro... sve moguce nijanse...
boja lavande mi se cini cak i dobra, ali onako malo tamnije i da vuce vise na plavu...

sta je uopce sad kao moderno hehe? ja sam ono djete razdoblja krecenja soba u bijelo XD XD


'moderne' su ... boje

a sad koje ces boje odabrati ovisi o tebi. Ne moze ti nitko reci sto je za tebe dobro ili u cemu ces se ti osjecati ugodno.

Ja sam svoju sobu obojao u drecavo zutu, pa su mi govorili da cu biti zivcan i da necu moci spavati. Nisam ni malo zivcan, jer kad udjem u sobu kao da me sunce obasja ... a kad idem spavati onda je mrak pa ne vidim boju.

Dulux je skup, ali imaju najvecu paletu boja. Onu boju koju odaberes i dobijes. Boja je jako kvalitetna, postojana, dobro pokriva i periva (mozes ubijati komarce po zidovima i proljevati crveno vino).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2009. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
(mozes ubijati komarce po zidovima i proljevati crveno vino).

isto ko kad nakrkaš emulziju nakon krečenja Very Happy
al da, s emulzijom boja izgleda više plastična...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: