Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Školske knjige - problemi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2009. 12:18 
Naslov:  Školske knjige - problemi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...što biste napravili da ste u situaciji koja ide ovako: dio školskih knjiga kupila sam rabljene, s tim da su gotovo sve vrlo malo korištene i skoro kao nove....da bi tri tjedna od početka školske godine, vjeroučiteljica rekla da ona zahtijeva novi novcati udžbenik i radnu bilježnicu....napominjem da je vjeronauk izborni predmet....obzirom na moje osobne stavove prema crkvi i sličnom, prvi poriv je bio da dijete ispišem s tog izbornog predmeta, no kako ne želim dijete ograničavati u vlastitom izboru vjernik/nevjernik/whatever, neću to napraviti, pogotovo zbog toga što ne može recimo ići na krizmu ako ne ide na izbornu iz vjeronauka (diže mi se kosa na glavi radi toga, ali to je druga priča).....da idem u školu se svađati s njom????...kako netko može zahtijevati novu knjigu, ako pouzdano znam da neki profesori dozvoljavaju kopiju u boji čak????....i to vjeronauk, mislim - haloooo?....nove knjige iz principa ne želim kupiti, iako sam mogućnosti...pun mi je kufer ove države, političara, idiotskih zakona i slično...zna li tko na kojem dijelu zakona se temelji zahtjev za novim knjigama?...pa ja ću poludit.....
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2009. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma malo ta vjeroučiteljica.. khm..
nema razloga zahtijevati novi udžbenik ako je vaš valjan i od odgovarajućih autora. radnu bilježnicu.. ok.. ali i to se kupi dobra gumica pa ribaj Smile
možda uspije razgovor s njom, vjerovatno će podviti rep pred roditeljima, ako ne, obratite se razredniku, ako treba čak i ravnatelju..
možda učiteljica drži nekakvu knjižaru, možda se kod nje naručuju udžbenici, ili je u dogovoru s knjižarom? Smile nimalo kršćanski od vjeroučiteljice Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2009. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa, kužiš ono....ne mogu vjerovati da si ljudi dozvoljavaju takve stvari...i sad ta osoba treba učiti moje dijete o nečemu...fuj...razgovor je u redu ideja, samo bilo bi bolje da se malo ohladim pa onda pravac škola osijek031.com smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2009. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
samo bilo bi bolje da se malo ohladim pa onda pravac škola osijek031.com smile


haha, i ja se trudim to prakticirati, jer kad pop*. onda se još JA moram ispričavati, ugl sretno! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2009. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..tnx Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: