Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uništavanje osobnih vozila za vrijeme vikenda u Tvrđi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kata111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2009. 10:13 
Naslov:  Uništavanje osobnih vozila za vrijeme vikenda u Tvrđi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svjedok sam noćašnjeg vandalizma našim maloljenih beba, koje pod utjecajem alkohola idu po ulicama tvrđe i uništavaju tuđu imovinu... skidaju ratkape, brisače retrovizore sa osobnih automobila, lupaju ljudima po ulaznim vratima,zvone po zgradama..Što reći na to,policija im ništa ne može, roditelji koji ih (NE) odgajau skrivaju se od socijalnih službi potplaćivanjem...Danas u Osijeku više nitko nije siguran.. Kako stati na kraj tim blavcima i napraviti od njih zrele ljude??? odgovora nema..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2009. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zvala si policiju i oni te otpirili?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2009. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...meni je jednom policija uništila auto.....stavili mi kaznu na brisače....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Petar S
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2009. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › ...meni je jednom policija uništila auto.....stavili mi kaznu na brisače....


buhahahaahahahah

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.09.2009. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi su stoka i sve to treba pozatvarati i pobiti.


evo, danas je neka kopilad rucala na sjenjaku, a 2 metra dalje im je kos



DSC01008.jpg
 Opis:
 Veličina:  1.39 MB
 Pogledano:  197 put(a)

DSC01008.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2009. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

omg pa ima još pomfrita u tome!!!1

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2009. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile Ma stoka! Svaka generacija sve je gora i gora! osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2009. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
jebote koji je kok klinkama 15-20 da se furaju na te jebene yugioh i hello kity pizdarije? ne znam jelmi više na živce ide to ili one sandale na vezanje koje sve koke ovo ljeto nose. Rolling Eyes


a daj pusti curu, baš si mislim kak' ima simpa potpis Smile
bolje to nek da vandalizira..

kata111 je napisao/la: ›
Svjedok sam noćašnjeg vandalizma našim maloljenih beba, koje pod utjecajem alkohola idu po ulicama tvrđe i uništavaju tuđu imovinu...


to je višak energije kriv..
ujutro ak' ih mama izmazi iz kreveta odu u školu, tamo profesorima dižu tlak, dođu doma lijepo papaju, budu 10h na PC-u ili drijemaju, onda vikendom izađu prebiju se i rade to što rade ne bojeći se nikoga, ni starijih, ni vlasnika, ni mame ni tate, naposlijetku ni policije..svima motiku u ruke pa nek odrade štetu, pa bi vidili kako je danas zaraditi kunu, i bi li bili poletni neš' strgat.
odgovor, truditi se da odgojim svoje dijete da se ne ponaša tako.. što drugo reći?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.09.2009. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Zvala si policiju i oni te otpirili?

Ovo i mene zanima...
Jel itko ikada nazove policiju ili samo ceka da dodje kuci i otvori temu na forumu?
Kato, ako si nesto vidjela, a nisi zvala policiju, nisi nista manje kriva od ekipe koja se bavi vandalizmom. Izostanak prave i pravovremene rekacije isto je kao da si ih potapsala po ramenu.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2009. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbog čega policija preko vikenda nema pojačana dežurstva na područjima gdje mladi izlaze? tu prvenstveno mislim na "cipelare" a ne one što se vozaju u automobilima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2009. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

c-192 je napisao/la (Pogledaj post): › zbog čega policija preko vikenda nema pojačana dežurstva na područjima gdje mladi izlaze? tu prvenstveno mislim na "cipelare" a ne one što se vozaju u automobilima...


a kak nemaju, uvijek nakrkraju prometnike na svaki izlaz iz tvrđe, a 2 interventne stoje tamo kraj big bena... samo sto nešeću


Zadnja promjena: little_bee; 21.09.2009. 12:53; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.09.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto bi cigani hodali okolo i pisali 300 kuna kazne klincima za remećenje javnog reda i mira kad mogu natakarit govnare na svaka 3 metra i pisat 5000 kuna kazne za voznju pod utjecajem alkohola.. vrlo jednostavno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2009. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

little_bee je napisao/la: ›
... samo sto nešeću


ok... ima ih... ali ...

odgovorio si i sam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.09.2009. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma goni ih u kurac, i staro i mlado... meni je netko od susjeda izgrebao auto namjerno vjerovatno iz jebene ljubomore... govna jedna ( a nikad nisam bio bezobrazan ili stogod) picka im materina... nek dobije raka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2009. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
Zvala si policiju i oni te otpirili?

Ovo i mene zanima...
Jel itko ikada nazove policiju ili samo ceka da dodje kuci i otvori temu na forumu?
Kato, ako si nesto vidjela, a nisi zvala policiju, nisi nista manje kriva od ekipe koja se bavi vandalizmom. Izostanak prave i pravovremene rekacije isto je kao da si ih potapsala po ramenu.


Jedne večeri za vrijeme Dana piva sam hodajući cestovnim mostom i vraćajući se kući vidio sam kako neka balavurdija hoda po bedemima Tvrđe i kamenjem gađa i razbija prozore. Nekoliko metara dalje u Trpimirovoj pijana i agresivna ekipa se kretala prema Tvrđi urlajući cajke i usput pokidala neki prometni znak te izgazila Unikomovo netom posađeno cvijeće.
Da li sam im trebao vikati da su debili i otići se sam popičkati sa šestero korpulentnih brđana kojima ovaj grad obiluje?! Kakva je to prava i pravovremena reakcija koju bi bilo tko od nas trebao poduzeti u takvoj situaciji? Da li je imalo smisla zvati muriju?!

Drotovi su mi sami jednom prigodom priznali da petkom navečer nemaju više od dvije patrole u gradu i stvarno ih ne bi imalo smisla zvati jer bi se počinitelji davno izgubili u noćnom životu prije nego bi se drotovi uopće sjetili pojaviti. Mislim kako bih eventualnom prijavom takvog ekscesa imao više problema ja sam nego počinitelji koji ionako nikada ne budu uhvaćeni. Zapravo mogu reći, na temelju vlastitog iskustva, u to sam psove siguran. Rolling Eyes

Drotovi žive na državnoj sisi i ništa ali baš NIŠTA ne rade.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: