Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nemamo vaše novce za koje ste nam dali za maturalac!!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
NAS2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Lokacija: NIJR BAJ
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2009. 1:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto ti male agencije koja radi s velikom dobiti Smile
i mi bi taku!!

_________________
sutra ću
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2009. 11:36 
Naslov:  Re: Nemamo vaše novce za koje ste nam dali za maturalac!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Gle, meni se ovako razgovarati ne da. Zajedljiva si (bez ikakvog razloga), a svi ti silni smajlići su mi užasno iritanti.

Niti sam te gdje vrijeđala, niti sam se obrušavala na tebe niti sam ti posvećivala preveliku pažnju. Samo sam rekla svoje mišljenje, koje je oprečno tvome.

Tinejdžerica, nažalost, nisam, a kad već toliko voliš naglašavati da si starija onda se i ponašaj u skladu s tim.

Na forumu ljudi iznose svoja mišljenja. Ako ti želiš slušati samo ona slična ili jednaka svome, za sve druge iskoristi ignore opciju pa će i rasprave biti kvalitetnije.

Ne radi se ovdje o tebi i meni, nego o pokrenutoj temi.


zajedljiva nisam - to je moj stil pisanja. zajedljivost je nesto sto mozes samo uzivo dozivjeti od osobe Smile

nisam rekla da si me uvrijedila,niti se obrusila na mene, jos manje zelim da meni osobno bilo tko posvecuje preveliku paznju tu Smile krivo si protumacila sve skupa.

moje ponasanje je sukladno mojim godinama i uvijerenjima, mislim da ti ne bi trebala sada meni to nabijati na nos, jer si i sama rekla da ne vrijedjas zar ne? Smile i da na forumu ljudi iznose svoja misljenja, te da nisi tinejdjerica (na zalsot tvoju) ali eto Smile

i da...ja obozavam smajlice Smile jer su veseli kao i ja..... i ne koristim ignor, jer nemam potrebe za tim nikada.... sto ipak nesto govori o meni.

nadam se da ti se stvarno ne da vise razgovarati na ovu tematiku jer si zamornma pomalo postala..... previse sve shvacas ozbiljno, uzmi smajl i nasmijesi se Smile svijet nije crno bijel Razz Wink Rolling Eyes Very Happy Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AKIZIKA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 193
Lokacija: Na Jugu kod bajera
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2009. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NAS2 je napisao/la: ›
eto ti male agencije koja radi s velikom dobiti Smile
i mi bi taku!!

Ija i ja ako može dvije!! Very Happy

_________________
Bezkonačna je ljudska glupost, za svemir nisam siguran!

Nisam stranački ni politički opredjeljen, ja sam samo mali čovijek na netu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: