Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nemamo vaše novce za koje ste nam dali za maturalac!!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh, wendy...da većina ljudi ovako razmišlja poput tebe
ljudi bi bili više tolerantniji prema drugim narodima i kulturama.upravo bi to trebalo biti ono edukativno na tim putovanjima.upoznavanje drugih i toleriranje njihove različitosti.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje da dignemo zid oko 'rvatske i nikoga ne pušćamo van

izleti su u hrv. dakle osnovna škola, ali maturalac ili apsolventsko provesti u lijepoj našoj, no way =)

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › eh, wendy...da većina ljudi ovako razmišlja poput tebe
ljudi bi bili više tolerantniji prema drugim narodima i kulturama.upravo bi to trebalo biti ono edukativno na tim putovanjima.upoznavanje drugih i toleriranje njihove različitosti.


Zacudio bi se koliko ljudi misli poput wendy. Bas smo veceras prevrnuli tu temu naopacke, pa si planiramo neka putovanja.

Steta za ljude koji misle da je Hrvatska centar svemira. Jasna stvar da treba postovat i voljet svoje. No tvrditi da mozemo parirat svjetskim metropolama po sadrzaju i cijeni, a ujedno i usluzi je krajnje suludo.

Ne bih se zacudio da osvane prijedlog da se na maturalno putovanje ide u Pozegu, Nasice i Veliku. Helouuuu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2009. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kada sam rekao sve to ima zemlja ta moja hrvatska....nisam mislio na to da treba ići na maturalac kod nas, nego na to da se ovakve stavri koje su se dogodile mogu događati samo u hrvatskoj....tu brate mili može tko što hoće....kakvi zakoni..ma to ne postoji....jebe se tom liku..on je potrošio 820 milja kuna..proglasi stečaj,zatvori taj obrt i otvori novi i ko mu šta može...mogu mu svi popušit....dok ga neko ne sasjeće u mraku....a to bi mu bilo najpoštenije...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2009. 3:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al ste se vi tu napričali...Treba ići van i točka, na Plitvice i u Dubrovnik mogu i HŽ-om, kad god budu htjeli, a danas auto imaju i oni koji ga ne trebaju...ali ovo je ipak mnogima jedinstvena prilika da vide bar sićušan dio svijeta...ne većini, ali i ta manjina zaslužuje priliku...Di ćeš u Hrvatsku, tu ću biti cijeli život(možda), mogu i biciklom po Hrvatskoj...
KAKVO ZRĆE, JESI TI NORMALNA!!! Onda ih vodim ja u Q, to je stvarno zadnje gdje bi netko trebao ići na maturalac, a i općenito...
Ne razumijem kako Zrće možeš uspoređivati s par svjetskih metropola koje se vidi na tom putu...Npr. Španjolska, Lorret de Maar (ako se tako piše??) to je samo šlag na jagodi, a Nizzu, Veronu, Milano, Veneciju se zaboravlja, i to nije doći s q-pack-om i bauljat po gradu i birtijama, nego je to obilazak s stručnim vodičem, ima tu i dobre priče...anyway, ovo sve je offtopic
Zamuljao ih!? Ne znam zašto me to ne iznenađuje...ustvari znam, ali nema veze, bitno je da netko odgovara, kontam da bi ovdje netko i mogao, ipak je to sitna para (relativno). A, ruku na srce, novinari napišu tako nešto a za pola godine kad se pokrene postupak, rijetko koga takvog se sjete, to nije vijest, prevara je vijest a mi to pušimo...ofce pušači su nam najveći problem ako mene pitate(znam da ne pitate, ali ja svejedno kažem)

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2009. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...e, baš to - maturalac nije samo odlazak van svog grada i opijanje po hotelskim sobama, u što se svi maturalci zapravo i pretvore....
...rekoh da je Hrvatska možda najbolje rješenje u situaciji kada narod nema para, blizu je kud god odeš, a sve to baš iz razloga što su maturalci to što jesu....
...Pariz, London, Tunis - gdje od otišli, imati ćeš 10% onih koji će otići u muzeje, pogledati znamenitosti, whatever......ostalima će se maturalac svesti na to da odu u najbližu birtiju, te poneku fotku eventualno ispod Big Bena, npr.....
...tu se vraćamo na krivicu roditelja i samih profesora koji nisu u stanju zainteresirati djecu za nešto takve vrste....
...svijet treba proputovati, živi sam primjerak toga - jer se na taj način stječe iskustvo koje ne možeš imati niti na jedan drugi način...
...no, dok se ne promijeni sam odnos prema odlasku na maturalno putovanje - teško da će biti ostalih promjena...bolje da se natežu strani hotelijeri s našim klincima, nego ovi domaći...a nitko ne razmišlja o negativnoj propagandi tipa razbijenih glava u praznim bazenima, ispumpavanja želudaca po europskim hitnim službama, svinjskim gripama i slično....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2009. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2009. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oni nemaju svinjsku gripu, tek imaju neke simptome koji mogu biti i od mnogo drugih stvari...tako je došlo njih 19 sa sdimptomima, a na kraju - nitko...Naši hoteli i put koji se naplaćuje su preskupi za ono što su

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda upravo sam ovo htijela komentirati da i ja....

dragi moji mozete se vi pjeniti koliko god hocete i lajati na mjesec, no ja govorim kao roditelj koji se brine o svom djetetu da dodje kuci zdravo, citavo i kompletno i po mogucnosti da mi nitko od napusenjaka iz agencija ne marne lovu.

nisam ja mislila da ne treba ici van, niti sam usporedila zrce sa parizom, ako ne znate citati izmedju redaka, onda bolje sutite, sutnja je zlato....

danas je situacija kod nas kao i u svijetu sranje, pa treba 3 puta promisliti ne samo o financijama nego i o sigurnosti djece...e sad koliko je ovdje kompetentnih o tome raspravljati ne bih uopce. i kao sto je anakonda ubacila link.... stim je sve receno.

nadalje, nemojte mi samo pricati kako maturanti zudeeee za upijanjem znjanja i samo cekaju da se udju na koljenima pomoliti u neku staru crkvu jer cu se stvarno nasmijati od srca. bila sam i ja na maturalcu vani, i vidjeli mi svega i svacega, no nocni provod je ostao svima u najboljem sjecanju, osim onima koji se nisu mogli sjetiti sto se uopce desavalo oko njih, pa smo im sutra mi pricali Smile)))) tako da sada kao roditelj puno drugacije gledam na to sve, a otuda i usporedba sa mutavim zrcem. znaci to je bilo samo metaforicki navedeno, za sve one koji nemaju maste sitati malo usirinu.

da mladene mi smo tu svasta napisali, svatko je dao svoje misljenje, eto i ti si se tamo negdje lijepo proveo, iako ne znas ni napisati gdje si bio tocno (iako je u zagradi) tako da se nemas uopce cemo iscuđavati. ovo je forum za rasprave i svatko daje svoje misljenje, po mogucnoscu da ne pljuje i ne vrijedja druge... koliko je tu tko normalan, dalo bi se raspravljati ohohooooo.

no ja sam i dalje protiv toga da na roditeljstkom dobijem 3 jebene ponude istipkane na papir i forumular POTPISI a) b) ili c)...... ovaj sistem ne valja kao ni jos mnogo mnogo toga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2009. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › nadalje, nemojte mi samo pricati kako maturanti zudeeee za upijanjem znjanja i samo cekaju da se udju na koljenima pomoliti u neku staru crkvu jer cu se stvarno nasmijati od srca. bila sam i ja na maturalcu vani, i vidjeli mi svega i svacega, no nocni provod je ostao svima u najboljem sjecanju, osim onima koji se nisu mogli sjetiti sto se uopce desavalo oko njih, pa smo im sutra mi pricali Smile)))) tako da sada kao roditelj puno drugacije gledam na to sve, a otuda i usporedba sa mutavim zrcem. znaci to je bilo samo metaforicki navedeno, za sve one koji nemaju maste sitati malo usirinu.


A tko je kompetentan o tome govoriti? Samo oni koji imaju djecu ili?

Iz mog kuta, ne vidim što je toliko opasno u maturalcu u drugoj zemlji. Napiti se i napraviti pizdariju mogu bilo gdje, lokacija uopće nije važna. U nepoznatom velikom gradu se dovoljno držati nekoliko pravila. Ne kretati se sam, nego u grupi, uzeti taksi da te odveze do hotela kada osjetiš da je to potrebno (ako se, recimo, izgubiš), ne ulaziti u sumnjive barove i slično.

Ti misliš da je Hrvatska sigurnija od, recimo, Češke? Majka Britt Lapthorne sigurno ne misli tako. Stvar je individualna.

Danas mladi uglavnom govore barem jedan strani jezik, tako da su neke barijere za odlazak van samim time u startu srušene.

Što se tiče gore citiranog, noćni provod je vrlo važan ali ne mislite valjda da su svi mladi ljudi toliko plitki da ih ne zanima ništa drugo? Mi smo u tih deset dana Prag obišli uzduž i poprijeko. Prije smo se na netu informirali što bi tamo bilo dobro vidjeti i samoinicijativno, bez profesora, istraživali Prag. Iako smo po cijele noći pili i partijali. Bili smo svjesni toga da smo se opijati mogli i doma. Tamo smo htjeli iskoristiti priliku i upoznati grad u koji smo došli. Bilo je, doduše, onih koje je više zanimala kupovina ali su bili u manjini. Pa ne vjerujem da se moja generacija toliko razlikuje od današnjih! Ustvari, sigurna sam da nije tako. Samo ih roditelji prečesto potcjnjuju i smatraju ih balavcima. To više nisu djeca, nego mladi ljudi. I mislim da nema ništa loše u tome što im škole otvaraju priliku da upoznaju svijet izvan granica ove zemlje.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 19:09 
Naslov:  Re: Nemamo vaše novce za koje ste nam dali za maturalac!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile :amen:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

draga wendy vrlo lijepo napisano, evo ti se avant i klanja Smile)))))))))

no ja i dalje ostajem pri svojem kao roditelj.... tak da.....

nismo u istim kutovima ringa, no mislim da ipak ovo nije mec Smile)))) tko je kompetenten ne znam, ali postoje oni malo vise i malo manje i to je sve....nista specijalno. o roditeljima pricas u globalu, sto je opet normalno iz tvog kuta gledano Smile))) no moram dodati da se kao roditelj slazem sa tvojim velikim dijelom posta. i da sam roditelj koji se za svoje dijete u srednjoj ne boji niti malo i da bi, sto se nje osobno tice, pustila ju na kraj svijeta. ali ponavljam, ne govorim o djeci (sto vidim da vecini nije jasno ovdje), vec o nekim drugim stvarima.... no dosta mi je natezanja sa tinejdjerima doma Smile)))

papa od tete Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2009. 20:56 
Naslov:  Re: Nemamo vaše novce za koje ste nam dali za maturalac!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gle, meni se ovako razgovarati ne da. Zajedljiva si (bez ikakvog razloga), a svi ti silni smajlići su mi užasno iritanti.

Niti sam te gdje vrijeđala, niti sam se obrušavala na tebe niti sam ti posvećivala preveliku pažnju. Samo sam rekla svoje mišljenje, koje je oprečno tvome.

Tinejdžerica, nažalost, nisam, a kad već toliko voliš naglašavati da si starija onda se i ponašaj u skladu s tim.

Na forumu ljudi iznose svoja mišljenja. Ako ti želiš slušati samo ona slična ili jednaka svome, za sve druge iskoristi ignore opciju pa će i rasprave biti kvalitetnije.

Ne radi se ovdje o tebi i meni, nego o pokrenutoj temi.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Zacudio bi se koliko ljudi misli poput wendy. Bas smo veceras prevrnuli tu temu naopacke, pa si planiramo neka putovanja.

ne bih se začudio jer smatram da je većina mladih ljudi normalna i tolerantna.problem je što oni drugi previše strše sa svojim stavovima.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao roditelj moraš imati povjerenje u svoje dijete i razmišljati da si ga dovoljno dobro odgojio da neće raditi pizdarije po bijelom svijetu.
ako ne, tu jee bazooka sa svojim komentarom o kopiladi Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: