Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nemamo vaše novce za koje ste nam dali za maturalac!!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2009. 11:08 
Naslov:  Nemamo vaše novce za koje ste nam dali za maturalac!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



...kakav bezobrazluk...ne samo da im je pokupio pare, nego je i cijena samog putovanja u Tunis besmislena....po učeniku ispada oko 4500 kn, dok se u individualnim putovanjima cijene kreću oko 3200 zajedno s aerodromskim taksama....obzirom da je grupno putovanje, trebalo bi biti jeftinije od individualnog....pa čovječe, ak si već lopov, napravi to sa stilom onda bar!!!!...wtf....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2009. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene samo zanima zbog čega su oni davali toliki iznos za Tunis, kad je pojedinačno jeftinije

a ovaj badžo je imao sreće da ga nisu kamenovali što je narafski zaslužio

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2009. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
mene samo zanima zbog čega su oni davali toliki iznos za Tunis, kad je pojedinačno jeftinije

pa opet ne čitate?! lik je samo posrednik a putovanje je išlo preko Kompasa.treba i on nešt zaradit.
a pare će vidjet jednog lijepog dana...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2009. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maturanti MIOCa-trebala bi to biti pametna djeca, i to njih 165 , van sezone....mogli su dobiti dobar popust, a ne se ovako nasukati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2009. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam za exkurzije unutar hr Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2009. 1:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..sve to ima zemlja ta..moja Hrvatska...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo sokrat!

djeca nam ne znaju nista o zemlji, nemaju poima o ljepotama, samo im je in neka tamo jebena spanija iz koje se u sibenik vratilo brdo bolesnih, hit im je da odu u neke zemlje i ponasaju se nesvezano Smile - al ja ne osudjujem djecu nimalo....vec roditelje koji daju pristanak na to.

dakle maximalno bi dala jeftine exkurzije po hr djeci osnovnih i srednjih skola. uz stvarno maksimalan provod i zabavu gdje god da idu, dakle krenuvsi od hotelijera koji bi se morali prilagoditi, pa onda da ne nabrajam dalje, prijevoznika, agencija, a valaj i skola i nastavnika koji ih vode. ako se ne moze izaci na kraj snjima, alooo crveni kriz ima volontere, pa nek pomognu, pa ne moraju imati sokolove da ih tjeraju penderima u red.

dakle sve je tu sje.....no, pa onda nije ni cudo da neki lapator roditeljima spali pare. noooo mislim da se samnom neb dobro proveo Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2009. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ima tu nekoliko čimbenika...u ovoj priči smatram roditelje relativno glupima, jer uopće pristaju na cijenu koja je definitivno previsoka, k tome još idu preko xy posrednika...posrednik je ovdje lopov i glupan, o tome ne moramo niti pričati...
...maturalac u Hrvatskoj bi bio najbolja varijanta, bez daljnjega, zbog mase stvari....no, događa se da hotelijeri ne žele primati maturante, jer ovi podivljaju i rade koješta, i jednostavno im nisu potrebna natezanja...
...krivi su i profesori koji si daju da im kilinci skaču po glavama i koji ne uspijevaju održati barem koliko toliku disciplinu...ideja o volonterima crvenog križa, te bezbrojnih nevladinih udruga koje se bave mladima je odlična i trebalo bi ju provoditi....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitivno nisam za hrvatsku.

Vecini te djece je to jedina prilika do odu na neka mjesta.

Nemojte biti licemjeri jer ste i vi svi isli na maturalce po Parizima, Loretima, Pragovima i sl.

Koliko znam ekskurzije po rvackoj se organiziraju kroz cijelu osnovnu, a ponekad i srednju skolu.

Zapravo bi najbolje bilo da klince smjeste u stara obnovina, poština i hepova odmaralista pa smo rjesili problem.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vecini te djece je to jedina prilika do odu na neka mjesta. - avant..... a zasto mislis ovo? jel zbog financija ili sto? mislim zasto bi ovo bio jedini nacin da djete vidi nesto van hr? ako su starci bez para onda nece dati ni za tu pizdariju od exkurzije. daj ruku na srce.... da je u hr sve bolje organizirano (ANAKONDA BRAVO- savrsen post), ne bi klincima nista falilo..... jebate pa nek u 6 mj svi idu na ZRCE u pm, ak im je toliko do ne znam cega. nemoj mi soliti pamet kako je svugdje lijepo samo ne u hr, jer nije istina. da je tako i ti ne bi bio tu zar ne? Smile)))))

a sto se tice toga da su nasi svi skupa nesposobni, pa nam djeca zato bjeze vanka, to je sasvim druga prica..... jos jednom ANAKONDA super post i savrseno se nadovezuje na mene. no vidimo i sami da je malo ljudi koji razmisljaju o djeci i njihovim voljama i potrebama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la: ›
Vecini te djece je to jedina prilika do odu na neka mjesta. - avant..... a zasto mislis ovo? jel zbog financija ili sto? mislim zasto bi ovo bio jedini nacin da djete vidi nesto van hr? ako su starci bez para onda nece dati ni za tu pizdariju od exkurzije.

mislim da ipak hoće jer razmišljaju poput avantgardea.priuštit će nešto djetetu u vjeri da si ono to samo nikad neće moći priuštiti.poznajem dosta mladih ljudi kojima je to bio jedini izlet preko granice i iako si sad mogu priuštiti takvo putovanje ipak tamo ne odlaze.malo zbog lijenosti a malo zbog neizainteresiranosti.
potrebu da se vidi svijeta nema svatko a nekima ni HR nije dovoljan poticaj da malo proputuju njome.
ipak oko svega ovoga (maturalac) treba imati zdravog razuma i u ovo doba sveopće štednje malo više se raspitati oko cijene i svega.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kako ja to razmisljam?

Vidi ovako,

Isao sam u srednju ekonomsku, vecinu su cinile djevojke sa sela. Doslovno. Vecini njih koje su otisle na maturalac je to bio prvi put da su vidjele zemlje kroz koje se putovalo. To je ujedno bio prvi i zadnji put. Nakon zavrsetka srednje vecina njih se udala, neke imaju i drugo dijete, vecinu dana provode u kuci i cisto im se jebe za spaniju, a ono sto su tamo vidjeli davno su zaboravili.

Ne kazem da je put u Spanjolsku idealno rjesenje, no Pariz, Prag... Itekako Wink

Kroz osnovnu skolu sam obisao cijelu drzavu. Svake godine negdje, tako da zbilja nema potrebe da na maturalac dozivljavam isto.

Uostalom cinjenica je da je vani, gdje god, duplo jeftinije neg kod nas.

A pamet ti necu soliti kako je svugdje dalje lijepo, a kod nas ne, jer svugdje dalje je prelijepo, a kod nas tak tak. Malo se mi previse trsimo i dizemo u nebesa sa ne bas nekom bajnom ponudom. Wink

To je moje misljenje i nemam nista protiv vaseg. Vi vase klince saljite na Plitvice, ja cu svoje kad ih budem imao u skladu s mogucnostima slat sto dalje odavdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan sa ovim je sve receno -mislim da ipak hoće jer razmišljaju poput avantgardea.priuštit će nešto djetetu u vjeri da si ono to samo nikad neće moći priuštiti.poznajem dosta mladih ljudi kojima je to bio jedini izlet preko granice i iako si sad mogu priuštiti takvo putovanje ipak tamo ne odlaze.malo zbog lijenosti a malo zbog neizainteresiranosti.

avant - "slat sto dalje odavdje." - kreni od te solucije da ih onda i ne pravis ovdje...... sto fali toj opciji?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa da budem iskren i nisam neki uber domoljub. Jebe mi se za drzavu kojoj se zivo jebe za mene, pa isto tako mogu reci da se ova zemlja zove Turska, imao bih iste osjecaje. Trenutno mi skroz ne pase podneblje u kojem zivim. A tu sam jos uvijek iz nekih osobnih razloga koji se ubrzano rjesavaju. Very Happy

Slati ih sto dalje odavjde je receno jer sam ovog trenutka tu. Gdje cu biti za 10 godina i hocu li uopce imati djecu me se jos ne tice. Podijelio sam misljenje s vama kakvo je danas, a kakvo ce biti za 10 godina, pojma nemam. Nadam se bolje u korist lijepe nam Rvacke. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2009. 20:36 
Naslov:  Re: Nemamo vaše novce za koje ste nam dali za maturalac!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme, stvarno trabunjate. Hrvatska je lijepa pa zato ne treba putovati van nje?

Nažalost, financije nam diktiraju koliko ćemo putovati ali velika većina ljudi bi najradije zavirila u svaki kutak svijeta. Većina ljudi jednostavno žudi za putovanjem, avanturom, upoznavanjem drugih kultura, prirodnih ljepota, povijesnih znamenitosti... Putovanja, također, smatram odličnim načinom edukacije, ulaganjem u sebe...

Često je više čarolije u putovanjima na mjesta koja nemaju ni cestu, nego put od grada do grada koji su u isto vrijeme dijelili istu graditeljsku ili likovnu modu. Razumijem da ne dijele svi podjednako moju glad za putovanjima ali većina ljudi bi željela posjetiti neka mjesta, vidjeti nešto o čemu su slušali ili čitali, doživjeti neke druge kulture... Sad bi samo trebalo klincima ukinuti i tu mogućnost (a nekima je, kako je ovdje već rečeno, to jedina prilika).

Nije li plitko predložiti za maturalac jedno Zrće kao alternativu Beču ili Tunisu?

Ne radi se uopće o tome što je ljepše, bolje, jefinije... Stvar je u širenju horizonata. Maturalac bi, osim zabave, trebao ponuditi i kulturno-edukativne sadržaje.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: