Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Majstori

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: majstori ce svusarit apsolutno sve

da, apsolutno, banda fuserska
66%
 66%  [ 8 ]
ne, nikako
16%
 16%  [ 2 ]
majstor, pa fuj ja nisam u kuci kad se radi
16%
 16%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 12


Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2009. 17:45 
Naslov:  Majstori
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

definicija majstora :

"majstori su nakupina ljudi koji prvenstveno nikad, al nikad ne dođu na vrijeme, apsolutno nikad ne naprave posao kako bi poslodavac htjeo i svaki bi poslodavac garantirano to bolje odradio pa taman nezno apsolutno ništa o dotičnom poslu."

ako ste imali majstora ikad u kući znate o čemu pričam. prvo i i osnovno pravilo svakog majstora je da će sfušarit SVE što mu se da da napravi pa taman bilo i mazanje paštete na kruv.

ako je riječ o skupini majstora iz jedne firme/grupe, oni najbolje znaju radit svoj posao i nitko na ovom svijetu im nije ravan pa taman mu došo onaj koji je izmislio poso, NE on ga radi bolje.

ako je riječ o više skupina majstora uvijek druga skupina krivi prvu i obratno, za loše odrađen posao. znači ako imate keramičara koji dolazi iza "destroyera" (skupina majstora koji nisu sposobni za ništa drugo osim držanja pneumatske/torne/vibracione bušilice), za stanje radne površine je uvijek kriv netko drugi i ON je taj koji će to sve popravit pa makar mu to bilo zadnje što će učiniti na ovome svijetu, a usrat će apsolutno sve.

svakome majstoru nikad nije u interesu da odradi pošteno posao jer ga pošteno i na vrijeme ne može odraditi kvalitetno. pitate se zašto ? pa zato što svaki majstor u isto vrijeme ima ugovorena bar još 2 posla koja žonglira s vašim iako realno ne stigne niti jedan odraditi kako bog zapovjeda i onda na kraju imate radni prostor u kojem apsolutno ništa nije u vinklu. ne postoje 2 radne površine koje su u 90 i potrebno je 100 kila svega da se poprave greške. koje greške ? pa naravno ekipe koja je bila prije njih.

ja sam u životu vidio 2 dobra majstora, jedan je bio moler, drugi je bio keramičar i to je to. ostali su gomila fušera. jesam ja stvarno tolika picajzla ili i vi imate krasna iskustva s majstorima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2009. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve stoji brate.... U jednom si samo navodu malo fulao.... ZNAJU si namazat jebenu paštetu na kruh kako treba.... I sve ostalo što ima veze sa pauziranjem tijekom "rada".... To savršeno dobro znaju.... najest se i popit ti sve pivo ili/i sokove koje imaš ukući....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2009. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daaaaa pa vojska gladnih crnaca iz biafre i 1000 deva iz sahare neb popila i pojela tolko kolko mogu 2 majstora.

danas je bio vrhunac kad sam nosio vrata skratit za 5mm jer naravno nisu vise mogla sjest na pod jerbo je podna povrsina nekim cudom povisena za po cm. kako. pa kako kako. oni prije njega su sve zasrali i on je izvlacio fleke i popravljo situaciju pa je moro dic pod.

dolazim kod stolara a. dobar dan skratite mi vrata. NEMAM CIRKULAR osijek031.com smile (ALO JEBOTE, STOLAR S RADNJOM BEZ CIRKULARA, pa to ko da dodjes kod zubara i ide ti cupat zub kasikom) ok nemas aj bog

stolar b, druga lokacija. dobadan. skrati. moze al samo ubodnom pilom al bi ti moro blanjat, a nemam blanjalicu osijek031.com smile

stolar c, treca lokacija. nakon 20 minuta cekanja da se najede po ko yna koji put. dan. skrati. ok. 2 min posla. zdravo.

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2009. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve jasno.... U zadnjih par godina sam se nagledao majstora i njihovih "majstorija" dovoljno za dva života.... Jedino onaj lik što mi je radio kupatilo preošle godine ima sve pohvale.... Svi drugi MRŠ!!!!!

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker81
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: 5 rajon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2009. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

momcine prvo nesto napravite svojim rukama,pa onda serite Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2009. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj monstrum aj ne serendaj...to što si ti našao krive majstore je tvoj problem...vjeruj mi da ima majstora koji će ti i prije roka završit posao, a odradit će kvalitetno...

jebiga, našao si krive majstore pa su ti sad svi krivi za to...

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2009. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za svoje pare imaju pravo srati koliko ih volja.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2009. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
daaaaa pa vojska gladnih crnaca iz biafre i 1000 deva iz sahare neb popila i pojela tolko kolko mogu 2 majstora.

šta su oni došli pit i jest kod tebe ili radit?
zna se red, prvo posao a onda uživancija.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2009. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjerojatno je monstrum uzeo prvog majstora na kojeg je naletio u oglasniku....
treba se malo informirat o majstorima monstrume..

al dobro, poznavajuci monstruma, uvijek je netko drugi kriv za njegove probleme... Smile

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.08.2009. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a koliko naplacuju ?

cijena sata zidara, keramicara, vodoinstalatera ili molera je blizu nuklearnog fizicara iz CERNA ... a daleko veca od recimo kirurga u hrvatskoj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2009. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima i dobrih majstora, oni naravno i koštaju i u kategoriji skupljih su, ali na kraju iziđu povoljnije jer živci su ti na broju.
Posao se ne dogovara po radnom satu,već po obujmu i vrsti sa materijalom ili bez.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2009. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedavno mi je jedan majstor uvodio kanalizaciju tjedan dana...da ne pričam samo kolko je gajbi osječkog stukao i rakije popio po onoj sunjari i još takav odradio posao kako spada...svaka čast...skidam mu kapu! osijek031.com smile

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2009. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@esseker, dragi prijatelju sve u životu što sam radio radio sam kako to bog zapovjeda i sad mi je žao što se nisam sam upustio u ovaj pothvat. život je škola i sad definitivno znam da sve što treba izgledat kako bog zapovjeda trebam radit svojim rukama jer sam po prirodi picajzla i posao koji ću radit ću napravit kako treba ili ga neću ni započinjat, a nisam osoba koja odustaje.

@zeros, nisi upoznat sa situacijom i molim te da ne sereš u prazno. kako bi ti okarakterizirao majstore koji dođu na nekoliko preporuka od pouzdanih ljudi i kad ih istjeram iz stana imam tuš kadu koja nije u vinklu ni po kojoj osnovi, ni vodoravno ni okomito, zadržava vodu a tuš kabina ne može sjest na nju nego se mora silikonirat dodatno 4 prsta debelo između tuš kabine i kade u svakom ćošku. bide je potpuno neupotrebljiv jer je na 5 cm od zida, bivša odvodna cijev od radijatora je predaleko odvarena i izgleda ko tumor na cijevi, niti jedna stvar koja je trebala biti fino montirana pod vaservagom nije u vinklu. zidovi prije keramičara su izgledali ko površina mora sinjeg pa je keramičar (kojem skidam kapu, momak stvarno zna radit i ima sve moje preporuke, ko treba keramičara znam dobrog) morao potrošit 50kg flex ljepila VIŠE od predviđenih 125kg.
zeros je napisao/la: ›
jebiga, našao si krive majstore pa su ti sad svi krivi za to...

kao prvo nisam ja našao krive majstore nego moj otac, a kao drugo nisu mi svi krivi za to nego su mi ti majstori krivi za to, nauči čitat s razumjevanjem.

Ingo je napisao/la: ›
a koliko naplacuju ?

stvarno ne znam jer sam ih istjero iz stana Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2009. 1:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ja sam za to da se svi taki fušarski majstori navedu imenom i prezimenom....ak moš nešto naplatit možeš i moraš stajat iza svog rada.... pa da vidiš....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2009. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo neka od iskustava s majstorima

dođe prika da popravi cijev koja curi. uglavnom ta cijev pušta vodu na istom mjestu godinama i idijoti nikako da poprave... da bi to popravili razvalili su kadu, lavabo, skinuli wc školjku itd. dakle demolirali kupaonu
(cijev je puknuta kod wc školjke)
i kad je na kraju komšinica poludila zbog svega oni su joj lijepo rekli šta si ona hoće. pa neće valjda izlaziti sanirati popravak od 100kn (dakle samo taj kod wc školjke) nego si moraju nabiti račun.
mislim aloooo. di je nestalo ono dobro staro laganje???

em da, to su majstori koje šalje tvrtka kojoj se plaća pričuva. fala lijepa. napokon je smjena uprave pa ćemo vidjeti kako sad Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: