Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hodočasnici u Aljmaš

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.08.2009. 16:45 
Naslov:  Hodočasnici u Aljmaš
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uz dužno poštovanje prema, nažalost, manjini koja normalno hodočasti iz osobnih razloga, obratio bi se onoj većini nadobudnih klinaca koji su jučer hodočastili zato što je to cool.
ZAR STE VI NORMALNI!?
5 godina sam u aljmašu dan prije gospe i vraćam se za osk,a ovako nešt nikad nisam doživio.
nabrojat ću nekoliko primjera:
Na neosvjetljenom djelu ceste ekipa od 30 ljudi bez ikakvih svjetlećih oznaka tetura po cijeloj traci umjesto uz rub.
Ekipica od 30 ljudi s pivom u rukama bez ikakvih svjetlosnih obilježja tetura po cijeloj(!) cesti bez ikakve volje da se maknu i propuste auto..još mi se smiju u facu...
odem na obilaznicu, mislim si tamo ih nema kad ono 10-tak ljudi bez ikakvih svjetlosnih obilježja,na neosvjetljenom djelu ceste sjedi(!) po cijeloj cesti i maše rukama...
cijelim putem sam nailazio na ljude koji bez ikakvih obilježja teturaju po pol ceste, po cijeloj cesti...ja prosto ne vjerujem da nije bila niti jedna nesreća..
Glupi balavi dripci,kreveljit se i pit možete po parkovima a ako se netko želi ubit neka skoći sa zgrade a ne da dovodi i mene u opasnu situaciju.

i gdje je ta policija koja je cijeli dan vikala da su prsluci zakonska obveza hodočasnika, šta ih nisu skidali s ceste?!??
ja kad vozim motor bez kacige dobijem 700 kn kazne iako ugrožavam samo svoj život a kad idiot bez prsluka hoda po pol ceste onda ugrožava i svoj i moj i živote svih oko sebe.al to je valjd ok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.08.2009. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma idijoti, hodaju do Aljmaša da bi se napili, bolje onda ovdje sjest normalno zaroštiljat i zapit bez nepotrebnog hodanja od 5-6 sasti.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: