Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pitanjce, pitanjce...zasto li nam grad na balegu smrdi???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: da li u posljednje vrijeme osjetite smrad balege na potezu od Visnjevca do Tvrdje?

Da
95%
 95%  [ 19 ]
Ne
5%
 5%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 20


Autor Poruka
flatline
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: dno Drave ispod željezničkog mosta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2009. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, ak se nist ne moze regularnim putem rjesiti onda se ja necu tusirati par mjeseci...mozda onda svinje popizde, pa pobjegnu sa farme Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2009. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Ako je iz Grada onda se može rješiti, a ako se do sada nije onda je računica jasna -može se srješiti ali netko ne želi...

nažalost, inspektori izlaze na teren tek ako im netko točno prijavi imenom, prezimenom i adresom osobu koja u gradu drži domaće životinje...inače ti oni ne mogu pomoći!?!...ne znam, možda bi policajce na biciklima trebalo zadužiti da obilaze okolo i šnjofaju gdje bi točno bio izvor smrada... oni bar mogu legitimirati ljude pa saznati točne podatke koje bi prijavili policiji

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2009. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la: ›
Ja živim u Tenju, pa što smrdi na krave to mi i ne smeta, jer nitko me nije tjerao da gradim kuću na selu, Ali kod nas noću na ciglanu odvoze sadržaj septičkih jama. Ima par osoba koje imaju scisterne nisu prijavile obrt ii masno zarađuju bacajući govna nama pod nos. A što se tiče nadležnosti nitko nije nadležan: ni policija, ni ZZJZ, ni sanitarna.


Ja također živim u Tenju , a kako je Tenje dio grada Osijeka vrijede isti zakoni kao i za Osijek .Nažalost kao i u Osijeku postoje neodgovorni pojedinci koji se oglušuju o zakone . Ja imam problem jer mi susjed do mene ima cca. 40 krmača
i stotinjak tovljenika , nešto sitno krava itd . Sve to nebi samo po sebi ni bilo problem da isti ima uredne septičke i odlagalište za stajnjak . Ovako oko njegovih objekata za držanje stoke pliva životinjska mokraća u kojoj se legu milini muha .Čisto rublje se ne može sušiti vani na dvorištima , a o roštilju ili nekom druženju sa ekipom da ne govorim . Tako da moj susjed debelo koristi onu Neletovu (Zabranjeno Pušenje) ; "Na komšiju se ne može " a mi koji stanujemo najbliže nemamo nikakav društveni život . A iskreno nemam ni ideju kome bi se mogli požaliti . . .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iva-ana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: madagascar
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2009. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
rizla je napisao/la: ›
Ja živim u Tenju, pa što smrdi na krave to mi i ne smeta, jer nitko me nije tjerao da gradim kuću na selu, Ali kod nas noću na ciglanu odvoze sadržaj septičkih jama. Ima par osoba koje imaju scisterne nisu prijavile obrt ii masno zarađuju bacajući govna nama pod nos. A što se tiče nadležnosti nitko nije nadležan: ni policija, ni ZZJZ, ni sanitarna.


Ja također živim u Tenju , a kako je Tenje dio grada Osijeka vrijede isti zakoni kao i za Osijek .Nažalost kao i u Osijeku postoje neodgovorni pojedinci koji se oglušuju o zakone . Ja imam problem jer mi susjed do mene ima cca. 40 krmača
i stotinjak tovljenika , nešto sitno krava itd . Sve to nebi samo po sebi ni bilo problem da isti ima uredne septičke i odlagalište za stajnjak . Ovako oko njegovih objekata za držanje stoke pliva životinjska mokraća u kojoj se legu milini muha .Čisto rublje se ne može sušiti vani na dvorištima , a o roštilju ili nekom druženju sa ekipom da ne govorim . Tako da moj susjed debelo koristi onu Neletovu (Zabranjeno Pušenje) ; "Na komšiju se ne može " a mi koji stanujemo najbliže nemamo nikakav društveni život . A iskreno nemam ni ideju kome bi se mogli požaliti . . .


ajme suosjećam s tobom.... ovo je strašno kod nas izgleda vrijedi samo zakon džungle, ne znam zašto se dozvoljava mjestima ovako blizu gradu ovakvo stanje.. ili ti sr....strašno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: