Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tko li su naši sugrađani????

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2009. 19:04 
Naslov:  Tko li su naši sugrađani????
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako znamo otvorio se pješački most kod željezničke stanice. Moja kolegica koja stanuje na Bosutskom naselju se tome veoma obradovala jer ima malu bebu koju vozi u kolicima i kad je trebala ići u grad morala je praviti veliki krug nebi li došla do grada. Od kad se otvorio most i proradio lift taj put je znatno kraći. E sad sve bi to bilo u redu da u našem gradu ne živi stoka od ljudi (pojedinaca) koji su eto baš našli taj novi-novcati lift kao mjesto gdje se mogu -posrati. Mogu shvatiti da čovjeka može naglo potjerati na WC, pa i to da nemogu stići do kuće, ali pored oba lifta i sa jedne i sa druge strane ima prostora sa grmljem i travom a pri tome nije ni osvjetljeno pa bi bilo za očekivati da u tako urgentnim situacijama taj dio može poslužiti za obavljanje takove radnje. Međutim, po tome što je ta stoka od čovjeka to obavila u liftu, zaključujem da njemu nije niti bila namjera da se skloni u osamu, nego mu je to valjda bilo baš jako zabavno učiniti po sred lifta. Moja kći mi je rekla da je netko isto to obavio i na pješačkom mostu u Donjem gradu. Svojevremeno je to netko obavljao na stepeništu koje vodi na podvožnjak na Vinkovačku iako i tamo sa svih strana ima usamljenog zemljišta sa drvećem i grmljem. Pitam se koliki kreten možeš biti da ti tako što padne na pamet, koji je to odgoj u pitanju i kultura. Nama stvarno ništa ne treba uređivati i graditi kad u gradu živi ovakva nekulturna stoka koja nije niti za štalu. Što vi mislite o takvim tipovima i kako bi se postavili kad bi sreli nekog takvog idiota u trenutku vršenja radnje???? Zabiti mu nos u govno ili što???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.07.2009. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a šta reći osim-konjine

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2009. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

premazati ga medom i zakopati u do grla u blizini mravinjaka... a možda bi bilo bolje otkinuti mu glavu ko mačićima ( kako kaže drugar monstrum )

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2009. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zabiti mu nos u govno i doživotno ga istjerati iz grada...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2009. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koja svinja! Fuj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2009. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba na vratima napisati LIFT - NE WC

_________________
Daj meni Beck´s i njima šta će osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: