Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Maltezer

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
eufrosine21
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2009. 8:30 
Naslov:  Maltezer
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bok svima!
Voljela bih udomiti/na poklon štene maltezera. Znam da se rijetko događa, ali vidjela sam nekolicinu oglasa da se poklanja, no uvijek prekasno. Nemam mogućnosti kupiti ga, još uvijek se školujem, a roditeljima ne pada na pamet dati toliki novac za to malo prekrasno stvorenje. Nadam se da ne ću naici na zlobne komentare, jer sam trazeci oglase vidjela da prema ovakvima nisu bas blagonakloni. Da imam mogucnosti, naravno da bi ga vec odavno kupila.
Lijep pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2009. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje skupi neke novce i kupi si psa!

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2009. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa da ima lovu,ne bi tu pitala....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2009. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da ima lovu,ja ne bih napisao "bolje skupi novce"...

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.07.2009. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odi ti u azil pa ces dobiti nekog čuku kojemu treba dom!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
keka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 183
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2009. 15:54 
Naslov:  Re: Maltezer
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel zna itko kolko novaca iliti hrvatskih kuna dođe maltezer?
tenkju.

Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eufrosine21
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2009. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma skupljam ja, al slabo to ide, da imam i za skupljanje imala bi onda i da ga kupim bez skupljanja.
Ja sam samo pitala-nista me ne kosta zar ne? Znam da se maltezere rijetko poklanja, ali sam nailazila na oglase, tako da-ima i toga, samo sam te 'srece' da svaki put kasno vidim. (I prije 10 dana je bio jedan takav poklanjala su se 2 stenca, poslala sam mail, ali sigurno su vec poklonjeni)
'Grubo' zvuci ako kazem da ne zelim bilo kojeg cuku nego bas maltezera (jos i biram a za to nemam mogucnosti), ali je tako, naprosto sam se zaljubila u to prekrasno stvorenje, tako da me nije ni stid moliti ga na poklon.
No pripremila sam se da cu naici na takve komentare, jer sam to vidjala i dalje gdje su ljudi imali istu zelju.
Znam, svi mi imamo svojih zelja i da nisam vidjela da ima slucajeva da se poklanjaju, ne bih ni pitala. Nije preskupo, ali je opet za moje financijsko stanje ipak previse.
Keka krece se od 2000 kn (minimum) na vise, stvarno nije puno, ali eto, kao sto rekoh..
Ako ga ne budem uspjela dobiti/kupiti ranije, kad zavrsim s obrazovanjem i zaposlim se - moj je Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.07.2009. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eufrosine21 je napisao/la: › 'Grubo' zvuci ako kazem da ne zelim bilo kojeg cuku nego bas maltezera (jos i biram a za to nemam mogucnosti), ali je tako, naprosto sam se zaljubila u to prekrasno stvorenje, tako da me nije ni stid moliti ga na poklon.

Ne zvuči uopće grubo, nego sasvim normalno Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eufrosine21
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2009. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro, stavila sam pod navodnike, tako da ne bas ono doslovno, ali su reakcije vecinom takove. Na poklon bi i onda jos biram, zasto ne odem u šinteraj i sl. (Sad se slicni sigurno pitaju a sta sam ja ocekivala) Ja ako nekom ne mogu pomoc, ne zelim ga podrzat itd.. onda bolje ne cu nista, nego ostavljat takve komentare. I sad cu jos ispast bahata Smile
Ocito moja pogrijeska sto sam i na forum(e) stavljala oglas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2009. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jaoj daj šta se ispricavaš, tako ispadaš kao da si stvarno nešto krivo mislila.
Samo si rekla JA OČ TO i bok. Hada.
Ej da, ja nemam maltezera da ti poklonim, sorkač osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.07.2009. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PowerPuff je napisao/la: › Ej da, ja nemam maltezera da ti poklonim, sorkač osijek031.com smile

Jel imaš kikoša? osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2009. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
PowerPuff je napisao/la: › Ej da, ja nemam maltezera da ti poklonim, sorkač osijek031.com smile

Jel imaš kikoša? osijek031.com smile

Aj reci mi štotije kikoš, budem ti nabacila neki pametni komentar, ziher.
Kikiriki? Smile

_________________
Beware of the Powerpuff
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana_novoselnik
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2009. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razmisli još malo o azilu, tamo ćeš sigurno naći nekog štenca koji će te odmah osvojiti!

što se tiče maltezera, cijena im je od 1000 kn pa naviše ( bez "papira" naravno) no ako ti roditelji sada nisu spremini dati novaca da kupiš psa, razmisli još malo o toj ideji jer ti u startu treba 300 kuna za cijepljenje protiv bjesnoće i čipiranje, te još nekih 300 kuna za dva cijepljenja protiv štenećaka...još imaš i cjepivo protiv nekakih bolesti crijeva ( to je ukoliko želiš psa time cjepiti, nije obvezno ) te i to dođe oko 100 kuna. također je maltezer pas kojeg ne možeš sama održavati jer nisi upućena, te ćeš ga morati voditi na šišanje, te je i to dodatni trošak. uzmi u obzir da i hrana za njega dođe oko 100-150 kn mjesečno ( hranila ti njega dehidratom ili mu kuhala ).

razmisli još malo jer ovo nisu troškovi koje imaš jednom i to je to. cijepiti psa protiv štenećaka i bjesnoće moraš svake godine, a o hrani i šišanju da ne pričam.
i prije neko li ti pas dođe doma, moraš dom opremiti, uzeti mu ležaj i igračke da se ima čime zabaviti jer je on kao malo dijete...ako mu je dosadno okrenit će se stvarima koje nisu za njega...cipelama, tepihu...

razgovaraj sa svojim, uzmite sve u obzir i tada kreni u konkretnije planove Wink
s dolaskom psa u kuću moraju se svi složiti, jer tvoji roditelji su ti koje će financirati njegove troškove!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana_novoselnik
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2009. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemoj misliti da te ja odgovaram od ove ideje ili tako nešto...ja sam prva za to da svaki mali pesek nađe svoj dom ( bio on čistokrvac ili napuštenjak ), ali imati psa i nije baš "jeftino".
uzeti psa i onda ga hraniti pedigreom ili ostacima je grozno. grozno je i uzeti ga pa zbog ko zna kojeg razloga ga zapustiti, ili ne voditi veterinaru...pas je živo biće i on zna biti bolestan, te svi koji imaju životinju su svjesni da će kad tad imati neplaniran trošak za veterinara, a to nikada nisu mali novci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2009. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vidim uopce draz u drzanju cistokrvnih pasa. Vecinom se radi o psima 'nadarenim' na svoj nacin,a o bolezljivosti i hiperosjetljivosti da ne govorim.
Eh,da,i obicno dobiju batina od mjesanaca Razz

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: