Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić uvodi strogu kontrolu rada u Gradskoj upravi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 113
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.06.2005. 14:25 
Naslov:  Đapić uvodi strogu kontrolu rada u Gradskoj upravi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zlatko Kramarić danas je službeno predao valst i gradonačelnikčku poziciju prvom čovjeku HSP-a Anti Đapiću, koji preuzima Grad Osijek. Kao što je i najavljeno prošli tjedan, Đapić je s Kramarićem pročešljao financijska izviješća te ponovno najavio temeljitu reviziju financija Gradske uprave i svih gradskih poduzeća.

- Kramarić je rekao kako je svako financijsko zaduženje transparentno. Ovim mu se putem još jednom zahvaljujem na uspješnom vođenju grada. Mi ćemo nastaviti sa svim dobrim i opravdanim projektima, neke ćemo stopirati, a neke inicirati - rekao je gradonačelnik Anto Đapić.

Obratio se i medijima od kojih je zahtijevao korektan rad i praćenje rada Gradske uprave u smislu da se svaki dobri potez pohvali, a svaki loši konstruktivno kritizira.

Ponovno je najavio reformu u radu zaposlenika Gradske uprave kako bi se poboljšala učinkovitost i kvaliteta rada.

- Promjene neće pomutiti nego uvesti red u Gradsku upravu. Kvalitetu ćemo imati jedino prema učinku rada zaposlenika, a on se neće mjeriti samo ukucavanjem kartice pri ulasku i izlasku iz zgrade Gradske uprave - ponovio je Anto Đapić.

Dojučerašnji liberalni i građanskoj opciji naklonjen gradonačelnik Zlatko Kramarić nakon 15 godina prestaje biti prvim čovjekom Osijeka i nastavlja obavljati svoje ostale poslove.

Tako će se vratiti na Katedru kroatistike na Filozofskom fakultetu u Osijeku i svojim studentima, pa se nadamo i njegovim redovitijim predavanjima. Budući da sada ima jednu odgovornu funkciju manje. Uz to će se posvetiti i radu svoje Liberalne stranke, te nastavku rada u Saboru.

- 15 godina je dugo razdoblje i bila je posebna čast biti gradonačelnikom Osijeka. Sada ćemo biti u opoziciji te svojim iskustvom i znanjem biti dobar korektiv vlasti - rekao je Zlatko Kramarić koji je u sada bivši ured primio Đapića i njegove članove poglavarstva koje je dopratio Branimir Glavaš. Đapićev koalicijski partner Glavaš iznimno zadovoljan uspješnom prevagom glasova u korist desnice, svog je kolegu pratio u Gradskoj upravi, ali i u obilsaku glavnog osječkog trga gdje je Đapić dobio potpuno izvješće o stanju radova.

Naime, treba biti informiran o završetku trga A. Starčevića kako bi ga kao gradonačelnik otvorio u punom sjaju. Nadamo se samo ispunjenju obećanja da će prof. Kramarić biti pozvan na svečanost jer je ipak projekt obnove i rekonstrukcije započeo u njegovu mandatu.

Ana Kiefer

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
culenga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: širi centar osijeka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2005. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je to Ana lijepo opisala , ali , Ana, sta je sa "desnicom#, ili sta se dogodilo sa "desnicom" u Austriji, izolacija itd...

_________________
Razz
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2005. 3:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, cirkus sve skupa. Sigurno na nas gledaju kao na skupina majmuna koju si izabrali najvece majmune da ih vode.

Dobro je to sto ce opet zivnuti otpor ljudskoj gluposti, koji je zadnjih godina bio uljuljkan u salu jeftinih kredita i potrosacke komocije.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bljack
Post Postano: 22.06.2005. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

N e čini li se vama sve ovo kao vic? Uskoro ćemo se probuditi i na vlasti neće biti gadobe tipa Đapić i Glavaš te ostali podanici. Ma ovo nije istina! Moj grad nije tako nisko pao. U gradu još ima inteligencije. Razuma. Razbora. Uvjerite me molim vas!!!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2005. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh, da je bar tako... Da je sve ovo sam ruzan san... Pricekajmo pravu katastrofu, osovina zla se tek zagrijava...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
culenga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: širi centar osijeka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2005. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, mungos, mislim da si potpuno u pravu!

_________________
Razz
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hijack this
Post Postano: 25.06.2005. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E moja gospodo (culenga, Leteći mungos i bljack) svako zlo za neko dobro.Da samo znate koja korumpirana družina je otišla iz gradske vlade. Mislim da će ovaj propuh dobro doći. No vjerojatno ne zadugo.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: