Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jedno isključivo žensko pitanje...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2006. 19:08 
Naslov:  Jedno isključivo žensko pitanje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E pa cure drage, ima li koja efikasno rješenje kako zaobići one crvene točkice na bikini zoni (jel da ne budem nepristojna, heh..) nakon depilacije aparatićem, voskom i sličnim stvarčicama koje čupaju dlaku iz korijena, a manji broj točkica pretvori se u sve i svašta na kraju (sitne ožiljke, urasle dlačice i sl.)?..
S time jedino problema nema kada se koristi britvica, al to mi se jednostavno ne da svaki dan..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2006. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, takvo mjesto je osjetljivo, preporučujem ti da ne čupaš nego da radije koristiš depilacijsku kremu, veet ili baleu (dm-ova robna marka, negdje trostruko jeftinije nego veet). Moja frendica, doduše, čupa iz korijena, ali uvijek nanosi dječji puder poslije, što također preporučujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2006. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osobno mislim da je svejedno cupas li ili brijes. Nema ti pomoci ako to ne radis redovno i zimi i ljeti. Ako to radis redovno, onda takvih problema nema. Urastanje dlacica je puno gori problem od piknjica.

Ako ipak to radis tek povremeno, nabavi bilo koju kremu ili jos bolje gel na bazi aloe vera-e u ljekarni i namazi odmah poslije tretmana. Smijes mazati cak i vise puta u roku par sati. Sutradan si k'o nova. Smile

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 7:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ali radim i ljeti i zimi, al zimi ih nema toliko i nestane samo od Nivea losiona ili tako čega, ali sad po ljeti je tih točkica i uraslih dlačica više.. Možda i od sunca i Drave i bazena i svega toga..
Gemi, daj ime nekog dobrog aloe vera losiona i odoh ga kupiti odmah jerbo sam već kupila vjerojatno sve što ima na tržištu.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aloa vera ti je sada toliko popularna da ne možeš promašiti, osobito ako odeš u ljekarnu, samo biraš % aloe jer to znači i više love. Sada i pjene za brijanje rade s dodatkom aloe.

Za vječno rješavanje muka, posjet kozmetičkom salonu i laser. Naravno da košta. Mislim da ti za bikini zonu treba cca 1000 kn, a opet kad zbrojiš sve što potrošiš kroz godine........ isplati se. Samo treba lovu riknuti najednom.

Depilacija i nije više samo ženska tema.......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Ma ali radim i ljeti i zimi, al zimi ih nema toliko i nestane samo od Nivea losiona ili tako čega, ali sad po ljeti je tih točkica i uraslih dlačica više.. Možda i od sunca i Drave i bazena i svega toga..
Gemi, daj ime nekog dobrog aloe vera losiona i odoh ga kupiti odmah jerbo sam već kupila vjerojatno sve što ima na tržištu.. Wink


Ako ćemo biti fuj, onda i od znoja... Ono, ja se kunem u dječji puder protiv znoja, ali aloe vere je također dobra i smiruje (ako ćeš ostati pri starom tretmanu čupkavcima...). Ja se nikad nisam mogla brijati jer su mi se crvene točkice pojavile instantly, a s depilacijskom kremom nikad, tako da kucam u drvo i držim se starog načina.

A što se tiče vječnog rješavanja muka: možda bi bilo i dobro pljunut (čula sam za curu koja je kompletno tijelo obavljala u Zagrebu za 12 000 ondašnjih maraka) toliku lovu, ionako je potrošiš tijekom godina. Al naravno, nije da imam 1000 raspoloživih kunica samo za to...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon što te kozmetičarka fino ispeče voskom, obavezno posipa puderom. U toku godine dolazi sve u obzir, britvica, pjena, krema...... ali prije mora je praktičnije otići u salon i srediti se jer je trajnije. A i bolnije...... Sad

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja idem kod kozmetičarke na čupanje prepona i nemam piknjice.... osim kada budem sama svoj majstor... e, onda ne bude dobro... Sad

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čula sam da je dobro napraviti i blagi piling na kritičnoj zoni, pa dlačice ne bi trebale urastati. Naravno, poželjno je i ne nositi preuske gaćice Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al kad nemam ja vremena čekati da me naruče, uvijek im je gužva, pa ovo ono a ja bi baš tad išla na plivanje ili šta već.. Onda mi je lakše biti sam svoj majstor.
Al negdje sam čitala da baby puder nije ok stavljati jer zatvara pore i sprečava disanje kože na tim mjestima.. Al budem probala...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje se onda kremaj... a kad te naruče na čupanje... najbolje, vjeruj mi... i to kod nekog tko zna... npr. LILIAM

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puder je dobar jer kupi vlagu i smanjuje mogućnost osima. Zato su bebine guze meke i suhe Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al mislim, šta bi se dogodilo kad bi recimo mi cure odlučile ne prolaziti sve te strahotne tretmane, nego lijepo pustimo da nam rastu dlake po nogama, ispod ruku, po piz.., brkovi i tako to? Baš me zanima kako bi to na Kopici ili Zrću izgledalo..
A muški rod i dalje ima privilegiju da to može i ne mora raditi... Ako žele, onda je to nama ok, a ako ne žele, pa i to nam je ok, jer - oni su muškarci i nekim nepisanim pravilom to sve ne moraju...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žalosna istina

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2006. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
Puder je dobar jer kupi vlagu i smanjuje mogućnost osima. Zato su bebine guze meke i suhe Smile
I moja (guza) bi bila tako meka da je glanc nova kao bebina...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: