Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Skuter za 3.658 kn

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › zna li netko ima li kakve bitne razlike između istog modela koji u baotian salonu dođe 3600, a u metrou oko 3000 kn?

Nema razlike, pricao sam s prijateljem koji je bio u Kini bas u tvornici u kojoj se proizvode, a on radi u jednom od trgovackih lanaca kod nas i kupoje direktno od njih, tako da je razlika samo u limariji, tj. plastici, svejedno je njihova izlazna cijena iz tvornice oko 300 $, tako da sve ovisi o tome koliku cijenu pojedina trgovina zeli odrediti, a kvaliteta je ista.

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2009. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam kako je u trg centrima, ali ako uzmete motor tamo na križanju gundulićeve i hrv republike rezervni dijelovi su vam zauvijek jeftiniji nekih 30%.
dosada u 3 godine sam morao promjeniti remen i klasično ulje i filter (obična spužva).motor ide 65 sa blokadom (duža ravnica i 73 maksimalno).super zadovoljan za te pare.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la: ›
ne znam kako je u trg centrima, ali ako uzmete motor tamo na križanju gundulićeve i hrv republike rezervni dijelovi su vam zauvijek jeftiniji nekih 30%.
dosada u 3 godine sam morao promjeniti remen i klasično ulje i filter (obična spužva).motor ide 65 sa blokadom (duža ravnica i 73 maksimalno).super zadovoljan za te pare.

koji si uzeo, taj model što je sad 3600?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.06.2009. 22:32 
Naslov:  Re: Skuter za 3.658 kn
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

skuter ide 65 s blokadom?blokada je gore da limitira brzinu na 50 zbog zakonskog ograničenja!Kog ti lažeš?
da si rekao bez blokade također ti ne bi vjerovao pošto je max brzina tih prasaca jedva 60 i to ako skut preživi razradu,znači nekih 1ooo km.

inaće,svatko tko planira uzet to smeće neka dvaput razmisli.
kao prvo,4t skuteri od 50ccm su preslabi za bilo šta.
smetaš u prometu i predstavljaš opasnost sebi i drugima.barem serijala a ovo ne vrijedi ni tunirat.
ako će se gore vozit dvije osobe onda je velika vjerovatnost da vas prešiša baka na biciklu.
priče tipa to je hondina mašina isto ne drže vodu jer su svi drugi dijelovi osim te hondine mašine-škart!

onaj tko kaže da vozi par tisuća km bez kvara ili ima jebenu sreću ili vozi kao da ima biciklu.
Što se same vožnje tiče...neudobna i konstantni rizik.

baotian,italscoter,silverstone-ista stvar.
moj savjet je da bolje za 4 soma uzmete i 10 god starog talijana prije ovog novog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.06.2009. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Inace, masina je yamahina i najbolji je dio skutera.


inače, mašina je hondina,tehnologija stara 20 godina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: