Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slobodni muškarci i žene koje ih traže

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mila17 je napisao/la (Pogledaj post): ›
moja prijateljica je kukala da je solo, a cura je stvarno zakon, zavrsila je srednju, radila, iz dobre je obitelji, odlicno kuha, ima obvezu pospremat i ja ju upoznala s kolegom s faksa - danas su roditelji dvoje djece... ona je valjala i kabuuum


ma to bi i ja ženila, najvaznje da odlicno kuha i ima obavezu pospremati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
neimat djece, neraditi, ustati u 10, otici na prvu kavu u 11, u 12 na drugu, pa na trecu, šoping, kad muz dođe s posla otici u restoran s njim na rucak, poslije toga pedikura, manikura, masaza, frizer (a moze to i prijepodne), navece opet kavica s prijateljicama ... kucna pomocnica doma za spremanje , kartica no limit
Rolling Eyes


moze li ovako: neimat djece, imati posao, ustati ujutro u 7, biti na poslu u 8, u 5 se on i ona vracaju s posla, on kuha rucak, poslije rucka ona pere sudje, popodnevni odmor, ona cita knjigu, on igra igricu na racunalu, "bracne duznosti", spavanje...

vikendom zajednicko budjenje u 9, pije se kava, citaju novine, surfa po netu, zajednicki odlazak u soping, zajedno se kuha rucak, odmor, zajedno se sprema po stanu (pere, slaze ves, pegla, brise prasina), on ide na cugu s prijateljima, ona se nadje s prijateljicama, spavanje (+ bracne duznosti ko voli Wink)

nedjeljom se zajedno ide kod njegovih/njezinih, ode se na izlet/u setnju/kino/whatever, on/ona igra igrice na racunalu/surfa/cita/gleda tv/lapi, navecer bracne duznosti, spavanje...

nisu sve zene kokoske a nisu ni svi muskarci princevi na bijelom konju - treba se naci na pola puta, pristati ponekad na kompromise i ne biti samoživ

a sto se tice trazenja/nalazenja - pa eto vam forum pa se skontajte Very Happy meni je u trazenju/nalazenju pomogla iskrica (believe it or not)

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marko222
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 13:51 
Naslov:  Re: Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da i žene i muškarci imaju isti problem, svi misle da je ljubav (i sreća) nešto što ti se desi ako nađeš pravu osobu - dakle objekt, a ne proces za koji je potreban obostrani trud. Iako vjerujem da je za ljubav ključna racionalna komponenta, bitno je u tome ne pretjerati. Za ljubav, brak, ozbiljniju vezu čovjeku jednostavno treba zrnce naivnosti. Ono zrnce koje ti pomaže da prieđeš preko partnerovih nesavršenosti, a tu naivnost ljudi s vremenom, pogotovo iza 30. izgube. Stekne se životno iskustvo pomoću kojega postanete kritični i više nitko ne zadovoljava kriterije. Kad na to dodamo sve ono što je napisano na prethodnim stranicama ove teme dobije se to što je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

little_bee je napisao/la: ›
mila17 je napisao/la (Pogledaj post): ›
moja prijateljica je kukala da je solo, a cura je stvarno zakon, zavrsila je srednju, radila, iz dobre je obitelji, odlicno kuha, ima obvezu pospremat i ja ju upoznala s kolegom s faksa - danas su roditelji dvoje djece... ona je valjala i kabuuum


ma to bi i ja ženila, najvaznje da odlicno kuha i ima obavezu pospremati.


ima obvezu pospremat?!?! wtf? šta je ovo patrijarhat srednjeg vijeka... i da iz dobre je obitelji... kao da gledaš pedigre psa, a ne djevojku...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.06.2009. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marko222 je napisao/la: ›
Mislim da i žene i muškarci imaju isti problem, svi misle da je ljubav (i sreća) nešto što ti se desi ako nađeš pravu osobu - dakle objekt, a ne proces za koji je potreban obostrani trud. Iako vjerujem da je za ljubav ključna racionalna komponenta, bitno je u tome ne pretjerati. Za ljubav, brak, ozbiljniju vezu čovjeku jednostavno treba zrnce naivnosti. Ono zrnce koje ti pomaže da prieđeš preko partnerovih nesavršenosti, a tu naivnost ljudi s vremenom, pogotovo iza 30. izgube. Stekne se životno iskustvo pomoću kojega postanete kritični i više nitko ne zadovoljava kriterije. Kad na to dodamo sve ono što je napisano na prethodnim stranicama ove teme dobije se to što je.

Ne nikako.
Žene u toj priči nemaju niakakv problem(ili vrlo mali) jer im je sve servirano na pladnju,za razlikum od muškaraca koji moraju proći pun kurac sranja i odbijanja da bi našli pravu djevojku.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2009. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...najvažnije je da je "ona valjala"....kolega s faksa je jamačno savršen muškarac....a i još jedno: ima obvezu pospremat.....to još nisam do kraja shvatila....
...no, nastranu to - jedan bivši kolega je bio iz Indije, informatički stručnjak inače, i tada je imao 30 godina...obzirom na njegovu kulturu i tradiciju, roditelji su mu više od godinu dana tražili "pravu" po slijedećoj shemi: dobro situirana, miraz u novcu i zlatu, i ono najvažnije: zvijezde im se doslovce moraju poklopiti....naime, obavezan je odlazak astrologu....kad sam ga pitala a gdje je ljubav, rekao mi je da ako se sve to tako lijepo poklopi, ljubav će doći sama od sebe...hm............

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mila17
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...najvažnije je da je "ona valjala"....kolega s faksa je jamačno savršen muškarac....a i još jedno: ima obvezu pospremat.....to još nisam do kraja shvatila....
...no, nastranu to - jedan bivši kolega je bio iz Indije, informatički stručnjak inače, i tada je imao 30 godina...obzirom na njegovu kulturu i tradiciju, roditelji su mu više od godinu dana tražili "pravu" po slijedećoj shemi: dobro situirana, miraz u novcu i zlatu, i ono najvažnije: zvijezde im se doslovce moraju poklopiti....naime, obavezan je odlazak astrologu....kad sam ga pitala a gdje je ljubav, rekao mi je da ako se sve to tako lijepo poklopi, ljubav će doći sama od sebe...hm............


i sta mu vise treba, ljubav se desi, ali odrze ju samo zajednicki interesi, ako covjek nema zajednickih interesa, ciljeva i slicno - jbg propadne a bilo je kao da propasti nikada nece

mislim da smo mi malo preromanticna nacija i da vjerujemo u neka sranja koja nemaju veze s realnoscu zivota

svi bi vi ovdje savrsenu ljubav, nije bitna vjera, nacionalnost, boja koze samo da se voli

meni to zvuci da ste ostali na razini primitivizma i da ne vidite sta da osim osjecaja ljubavi postoji i zivot dan po dan...

kako kazu jao onome koji misli guzicom, a ne glavom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.06.2009. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mila17 je napisao/la: ›


i sta mu vise treba, ljubav se desi, ali odrze ju samo zajednicki interesi, ako covjek nema zajednickih interesa, ciljeva i slicno - jbg propadne a bilo je kao da propasti nikada nece

mislim da smo mi malo preromanticna nacija i da vjerujemo u neka sranja koja nemaju veze s realnoscu zivota

svi bi vi ovdje savrsenu ljubav, nije bitna vjera, nacionalnost, boja koze samo da se voli

meni to zvuci da ste ostali na razini primitivizma i da ne vidite sta da osim osjecaja ljubavi postoji i zivot dan po dan...

kako kazu jao onome koji misli guzicom, a ne glavom

To se odnosi samo na ženski dio nacije.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › A da se ne zavaravamo ogromna većina žena bi htjele upravo takav lifestyle.


tako je, to je "san" svake djevojke koja za sebe misli da "drzi" do sebe...

evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): ›
nisu sve zene kokoske a nisu ni svi muskarci princevi na bijelom konju - treba se naci na pola puta, pristati ponekad na kompromise i ne biti samoživ

a sto se tice trazenja/nalazenja - pa eto vam forum pa se skontajte Very Happy meni je u trazenju/nalazenju pomogla iskrica (believe it or not)


ovo sto sam ja naveo je "san" svake zenske, da nekazem americki san koji sebi moze priustiti jako mali boroj žena... da ih sad nenabrajam ... no svedno velik broj istih tezi tome, neke uspiju pronaci budalu vecina ne... i onda ostanu s nekim jadnikom trudne i uniste i svoj i njegov zivot Rolling Eyes

ovo sto si ti navela je jedan od normalnijih prijedloga i vjerovato bi ga prihvatio dobar dio muskaraca, ali zena ... cisto sumnjam... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2009. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i jos nesto da kazem , zene iz mog prvog posta obicno uvijek u 110% slucajeva imaju po nekoliko ljubavnika...

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: