Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



pas grize rep

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo mene opet. Neru smo uzeli pod "svoje". Stavili ovratnik špricali rep onim plavim sprejem i mala je ko nova. Hvala na savjetima. Usput izgleda da je trudna, jer se unatoč ogradi, neki mali debeli peso muvao oko nje, a i zatekli smo ih kak se seksaju. Nisu bili baš u klinču, ali trbuščić je veći. Jebat ga - čuvam je bolje nego kćeri, a ona ovako - s prvim koji naleti. Ljubomorna sam kao svaka prava punica! Al nema veze, njeni štenci moraju biti prekokrasni. Jel ko može reći kako da prepoznam simptome trudnoće

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana_novoselnik
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2009. 12:57 
Naslov:  Re: pas grize rep
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bježite od furija...mog ćukca je mrcvario i nije ga htio uspavat, a u roku od 10 dana mu je 18 injekcija dao!!! taj sam pare izvlači.
Vetam i teta koja tamo radi su zakon Cool em su dobri em jedni od jeftinijih Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana_novoselnik
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2009. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la (Pogledaj post): › Evo mene opet. Neru smo uzeli pod "svoje". Stavili ovratnik špricali rep onim plavim sprejem i mala je ko nova. Hvala na savjetima. Usput izgleda da je trudna, jer se unatoč ogradi, neki mali debeli peso muvao oko nje, a i zatekli smo ih kak se seksaju. Nisu bili baš u klinču, ali trbuščić je veći. Jebat ga - čuvam je bolje nego kćeri, a ona ovako - s prvim koji naleti. Ljubomorna sam kao svaka prava punica! Al nema veze, njeni štenci moraju biti prekokrasni. Jel ko može reći kako da prepoznam simptome trudnoće


a da se ona nije malo ubucila ako je mirovala dok ju je taj rep mučio?
možda nije trudnoća Smile
al ak se nastavi debljat odma počet tražit udomitelje Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2009. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam, ,ožda je lažna trudnoća, ali ako nije valjde ću ih nekako udomiti. Oćeš ti jednoga?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana_novoselnik
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2009. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam, ,ožda je lažna trudnoća, ali ako nije valjde ću ih nekako udomiti. Oćeš ti jednoga?


žao mi je al meni je već puna kuća svega i svačega Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: