Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slijedi li propast NK Osijeka?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 7:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Ali definitivno su mi najjača bila 4 entuzijastva koji su par utakmica vješali transparetn sa dvije ruke povezane selotejpom i natpisom: EKIPA SELOTEJP Very Happy

jel znaš šta taj transparent znači?može i na pm da ne pričamo ovdje o tome.pretpostavljam da ne znaš pa pišeš ovdje.
i za tvoju informaciju: Karlo je bio PROTIV bojkota, a bojkot je pokrenio ljevičar (teški) kojeg i za glavaša i fabera zaboli ona stvar. Znam jer sam bio DIREKTNI sudionik događaja, a ne kao ti slušatelj sastrane!
i za sve vas informacija: Karlo nije predsjednik kohorte još od prvog mjeseca (tko želi faksiram mu službenu ostavku) i udrugu vode ljudi koji s politkom nemaju ni p. a vi koji kenjate da smo marionete glavaša nazovite bbb pa ih pitajte jel i njima glavaš platio da objese transparent sloboda branimiru glavašu, torcidu i armadu da viću: branimir glavaš (i to prije nego je to kohorta vikala na stadionu).
eto opet sam budala i naivac jer ne mogu šutjeti na laži i gluposti, a s ovim postom molim centuriona i pernanbukana i osječanina da ne pričaju više o kohorti ovdje.angelium ti se javi m pa ćemo popričati uživo pa ti objasnim kako stoje stvari, a ne da ti netko tko nema pojma o pojmu prenosi sastrane.
over and out

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.05.2009. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Kohorta nikad nije bili jedinstvenija. nemate pojma sta pricate.jaci smo nego ikad. ne znate ni tko je predsjenik a serete tu

Nemoj tako. Ksže Angelium na jednom svom blogu da se Kohorta podjelila na 4 skupine Very Happy
Znam da su se dečki na tribini jedno vrijeme s tim non-stop sprdali. Laughing
Evil or Very Mad

Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

031maja je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Kohorta nikad nije bili jedinstvenija. nemate pojma sta pricate.jaci smo nego ikad. ne znate ni tko je predsjenik a serete tu

Nemoj tako. Ksže Angelium na jednom svom blogu da se Kohorta podjelila na 4 skupine Very Happy
Znam da su se dečki na tribini jedno vrijeme s tim non-stop sprdali. Laughing
Evil or Very Mad

Cool

Sorry Majo. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Hm ajmo sad malo činjenice - 03.05.2007. izlazi se sa javnim pozivom na bunt navijača zbog represije nad navijačima bla bla bla bla... Povod buntu je bila domača utakmica prije toga nakojemu se ne puptaju na stadion 4 pijana navijača. Da 4 pijana navijača... E to je bio razlog bunta. naravno samo fiktvini. Pravi je bio odmjeravanja moći Glavaša i Fabera... Tko je tu jedini popušio? - Oni navijači koje ni najmanje ne mare jer Karlo Šatvar lutka Branimira Glavaša ili ne. Jasno jeda će u NK Osijeku i dok je vlasnik grad i kada bude privatni klub biti uvijek, ali što je previše previše je... A što se tiče Dinama, tio je daleko najveća mafijaška utvrda i organizacija u Hrvatskoj. No onda opet ne znam čij je šef slizaniji sa Mamićem? Šef Đapić ili šef Glavaš? A da šef Glavaš je sa Mamićem veliki prijatelj. I što se onda dogodi? Dođe Dinamo i Osijek igra kao hrpa usranih vrtičarki. Dođe Hajduk onda se grize kao nespašen. I sa takvom igrom se i dobije Hajduka, no nije u interesu nečijem privatnom da se i Dinamo sruši...


ne znam odakle ti pravo da iznosiš neke zaključke i komentiraš nešto, a nemaš veze s Kohortom i nemaš pojma što se događa... ovo sve što si napisao nema ni malo veze s stvarnošću!

cijelo vrijeme izmišljaš neke događaje, nema to veze s činjenicama... to postoji samo u tvojoj glavi.

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.05.2009. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I eto opet ode tema u krivom smjeru... MA nije ova tema napda na kohortu ova tema je o katastrofalnom stanju u klubu. Ali kada je ta Kohorta s time izišla u javnost? Pa jel ne bi navijaču upravo trebali biti ti koji će dignuti glas kada nešto ne valja? Kada seto napravilo? Pa nije moguće da je Kohorti ovakvo stanje zadovoljavajuće?! Pa od obečanog ispunjeno je 25%!! jedna četvrtina i nitko ne reagira...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.05.2009. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo baš i govorim vašim članovima - ma ja sam prvi koji će se vratiti u tu Kohortu (u kojoj sami bio pa i znamneke stvari) samo da ta kohorta bude ono što je nekada bila - glas navijča i naroda protiv lošeg načinja vođenja kluba, a ovo nije loš način vođenja, ovo j katastrofalan! Kada je Kohorta digla glas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekoliko puta u mandatu posljednje uprave.valjda je i budali jasno da ne možemo biti sretni stanjem u klubu.nekoliko puta se obavio razgovor s igračima što privatno bez medija, što javno (upad na trening).nekoliko puta se obavio sastanak sa upravom i mediji su bili obaviješteni o tome.pretpostavljam da se ni glavaš nije derao toliko na šišljagića nikada koliko sam se ja derao na njega.
stvar je puno dublja, a to je da u gradu nema osobe koja može voditi nk osijek neovisno i sa svojim kapitalom!uostalom kad je bila skupština NITKO se nije javio da bi preuzeo klub!najlakše je smijeniti nekoga i šta onda?
gledaš stvari površni bez dovoljno informacija i zato ti retorika i je takva kakva je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.05.2009. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Evo baš i govorim vašim članovima - ma ja sam prvi koji će se vratiti u tu Kohortu (u kojoj sami bio pa i znamneke stvari) samo da ta kohorta bude ono što je nekada bila - glas navijča i naroda protiv lošeg načinja vođenja kluba, a ovo nije loš način vođenja, ovo j katastrofalan! Kada je Kohorta digla glas...


pa daj prestanite me prekrštavati konstantno Twisted Evil
i samo da znaš, ako zakasnim na školovanje zbog onoga kilometražnog razgovora NE ĆEŠ BITI PRVI NIGDJE. ne će te bit Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je sve što Angelium piše u prvom postu prava istina.
Jebe mi se i za Glavaša i za Đapića ali činjenice govore suprotno od ovoga što pišu Centurion i Lufus.
Glavaš je preuzeo kontrolu nad klubom onog trenutka kada mu je to trebalo pri prikupljanju političkih bodova. Budući da je osnova njegovog djelovanja apsolutna kontrola svega (kao voda koja se širi i popunjava sve pore), odlučio je kontrolirati i grupu drekavaca (kako on voli reći). Karlo nije loš dečko ali je naivan ko francuska sobarica, ovi su ga iskoristili i to ostaje kao velika mrlja grupe, jer nitko ne može osporiti kako je u isto vrijeme isti čovjek bio predsjednik grupe i predsjednik mladeži stranke (nebitno koje), a poslije glasnogovornik, to je činjenica.
Isto tako, činjenica je kako je više puta i kod kuće i na gostovanjima mladež Glavaševe stranke (momci u finim majicama i bijelim patikicama zalizanih frizura) kretala s skanidiranjem koje nema veze ni s Osijekom ni s Kohortom, što je dio ljudi prihvaćao nemajući pojma kako zapravo služe stranačkoj mašineriji u političke svrhe.
Slažem se s Centurionom kako Kohorta nikada nije bila jača i od kada smo na jugoistoku tih stvari više nema i tako treba i ostati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je sve što Angelium piše u prvom postu prava istina.
Jebe mi se i za Glavaša i za Đapića ali činjenice govore suprotno od ovoga što pišu Centurion i Lufus.
Glavaš je preuzeo kontrolu nad klubom onog trenutka kada mu je to trebalo pri prikupljanju političkih bodova. Budući da je osnova njegovog djelovanja apsolutna kontrola svega (kao voda koja se širi i popunjava sve pore), odlučio je kontrolirati i grupu drekavaca (kako on voli reći). Karlo nije loš dečko ali je naivan ko francuska sobarica, ovi su ga iskoristili i to ostaje kao velika mrlja grupe, jer nitko ne može osporiti kako je u isto vrijeme isti čovjek bio predsjednik grupe i predsjednik mladeži stranke (nebitno koje), a poslije glasnogovornik, to je činjenica.
Isto tako, činjenica je kako je više puta i kod kuće i na gostovanjima mladež Glavaševe stranke (momci u finim majicama i bijelim patikicama zalizanih frizura) kretala s skanidiranjem koje nema veze ni s Osijekom ni s Kohortom, što je dio ljudi prihvaćao nemajući pojma kako zapravo služe stranačkoj mašineriji u političke svrhe.
Slažem se s Centurionom kako Kohorta nikada nije bila jača i od kada smo na jugoistoku tih stvari više nema i tako treba i ostati.

Naravno da je istina ito kao što je činjenica da je na ovoj slici mladež HDSSB Zagreb, samo što nemaju bijele patikice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Naravno da je istina ito kao što je činjenica da je na ovoj slici mladež HDSSB Zagreb, samo što nemaju bijele patikice

Dobro znaš Borasa i njegovu ekipicu profesionalnih Lacoste političara .
Ovo pozivanje na druge grupe je žalosno...
Ovdje treba razlikovati bijes zbog osude za ratni zločin od iskorištavanja navijačke skupine u dnevno političke svrhe od strane likova koji su s 25 godina vrhunski materijalizirali svoju političku karijeru...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la: ›
Ali definitivno su mi najjača bila 4 entuzijastva koji su par utakmica vješali transparetn sa dvije ruke povezane selotejpom i natpisom: EKIPA SELOTEJP Very Happy

a s ovim postom molim centuriona i pernanbukana i osječanina da ne pričaju više o kohorti ovdje.


Brate Asko, gdje si ti vidio da ja pišem o Kohorti?? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Naravno da je istina ito kao što je činjenica da je na ovoj slici mladež HDSSB Zagreb, samo što nemaju bijele patikice

Dobro znaš Borasa i njegovu ekipicu profesionalnih Lacoste političara .
Ovo pozivanje na druge grupe je žalosno...
Ovdje treba razlikovati bijes zbog osude za ratni zločin od iskorištavanja navijačke skupine u dnevno političke svrhe od strane likova koji su s 25 godina vrhunski materijalizirali svoju političku karijeru...

Koliko se ja sjećam skandiranje je bilo u trenucima početka postupka protiv Glavaša i još jednom kada je pušten iz pritvora. Kohorta je podržala Glavaša isto kao što je podržala i Gotovinu(koreografija preko cijelog istoka na utakmici Hrvatska-Iran). Zadnje 2 godine nije bilo ni spomena Glavaša, HDZ-a, HSP-a, HDSSB-a i ostalih stranaka.
Krivo mi je što ostali navijači smiju pružati podršku osuđenim generalima među kojima je i Glavaš, a mi ne smijemo. Rolling Eyes
Uostalom, netko je već rekao, Kohorta nikada nije bila jača, jedinstvenija, organiziranija. Na stranu što drugi podmetali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Naravno da je istina ito kao što je činjenica da je na ovoj slici mladež HDSSB Zagreb, samo što nemaju bijele patikice

Dobro znaš Borasa i njegovu ekipicu profesionalnih Lacoste političara .
Ovo pozivanje na druge grupe je žalosno...
Ovdje treba razlikovati bijes zbog osude za ratni zločin od iskorištavanja navijačke skupine u dnevno političke svrhe od strane likova koji su s 25 godina vrhunski materijalizirali svoju političku karijeru...


nije pozivanje na druge grupe, nego uspredba... kad kohorta skandira glavašu onda je to politički, kad druge grupe skandiraju onda je domoljubno ili šta??

jedina politika Kohorte su Osijek i Hrvatska.

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SAMO OSIJEK
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.05.2009. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isto tako, činjenica je kako je više puta i kod kuće i na gostovanjima mladež Glavaševe stranke (momci u finim majicama i bijelim patikicama zalizanih frizura) kretala s skanidiranjem koje nema veze ni s Osijekom ni s Kohortom, što je dio ljudi prihvaćao nemajući pojma kako zapravo služe stranačkoj mašineriji u političke svrhe.
Dobro znaš Borasa i njegovu ekipicu profesionalnih Lacoste političara .

SLUSAJ AKO NEVJERUJES MENI PITAJ DOKTORA SAKOMANA
DROGA JE LOSA , LOSE UTJECE NA LJUDE
MOZAK TI ODE U KURAC I POCNES PRICATI GLUPOSTI

TA EKIPA NIKADA NIJE POVELA NAVIJANJE NI KOD KUCE NI U GOSTIMA I NIKAD NECE NITI JE UOPCE DIO KOHORTE U BILO KOJEM SEGMENTU

MOZDA JEDNOM KAD GLAVAS UMRE POVEDU MU NAVIJANJE NA SAHRANI ALI OVAKO NISTA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: