Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek za svaku pohvalu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 10:46 
Naslov:  Osijek za svaku pohvalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...evo, otvorila sam ovaj topik, jer sam primijetila da volimo diskutirati samo o negativnim stranama Grada....e, pa - osim tih negativnih strana, Osijek ima i mnoštvo dobrih, pa ajmo......

Klub "DLAN" nudi građanima uslugu masaže i zdravstvenog savjetovanja

“Dlan”: Besplatna masaža uz dobrovoljni prilog
U besplatnim masažama od sada će moći uživati svi Osječani! Projekt je to Športskog kluba osoba s invaliditetom “Dlan”, čiji će medicinski maseri građanima pružati usluge besplatne masaže, uz donaciju dobrovoljnog priloga, a može se koristiti i zdravstveno savjetovalište, te izmjeriti šećer, tlak, masnoća u krvi... Edukaciju za profesionalnog medicinskog masera zasad su završila dva člana Kluba - Mirela Korman, koja je slabovidna i Marjan Mlikota, koji je u potpunosti slijep. Prije završenog tečaja bilo im je vrlo teško pronaći posao, jer je popis poslova koji se nude slijepim i slabovidnim osobama iznimno kratak. “Teško je bilo pronaći posao, jer možemo raditi tek kao telefonisti ili pakeri kartonaže. Ovaj posao možemo obavljati čak i kvalitetnije nego osobe koje normalno vide, jer nam je pojačano osjetilo koje je najvažnije za masažu, a to je dodir”, kaže maserka Mirela Korman. Za sada će maseri raditi volonterski, jer je riječ o neprofitnoj organizaciji, no ako se sakupi dovoljno sredstava, što ovisi i o građanima, bit će i zapošljavani. U planu je Kluba nastaviti educirati što više slijepih, slabovidnih i nijemih osoba kako bi im se olakšao pronalazak posla i pronašao izvor prihoda. "Moramo zajednici pokazati da i mi možemo normalno raditi i živjeti i tada će nas više cijeniti. Unatoč skromnim sredstvima, potrebnu opremu kupujemo vlastitim novcem. Iako su masaže besplatne, molimo građane za dobrovoljni prilog nakon masiranja, onoliko koliko mogu izdvojiti", kaže Željko Bosilj, direktor Športskog kluba “Dlan”.

Na besplatnu masažu građani se mogu naručiti na broj 031/629-599, ili 098/911-6179, a adresa je Vukovarska ulica 22. Mogu se dobiti i korisni savjeti u zdravstvenom savjetovalištu, jer će u različitim danima u tjednu dolaziti liječnici specijalizirani za određena područja. Donacija je dobrovoljna, a svaka kuna pomoći će u nastavku edukacije osoba s invaliditetom.

Izvor: Glas Slavonije

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast na akciji, samo da ne bude onih što imaju obraz ko opanak koji bi to mogli debelo iskorištavat

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme kako je ovo super!!! Vjezbam svaki dan i trebam ici na masaze pa mi je svejedno gdje...oticicu kod njih pa ako su dobri onda cu ici svaki mjesec. Smile

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nave
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od nedavno tete na shalterima Pošte (moje iskustvo : pothodnik i glavna Posta) postale su znatno susretljivije i pozitivnije u svom ophodjenju prema klijentima.
Rabljenje pitanja : treba te li jos nesto, treba te li r1 i sl. nije bila praksa prije.
Elem i nisu nadrndane(dobro tete u pothodniku uglavno i nisu).
Pozitivno, bar meni Smile
Jos se ceka promjena u ophodenju i brzini na shalterima za podizanje preporucenih posiljki (shalter lijevo) pa da se slika Pošte u potpunosti poboljsha
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo kulture, sutra je prekrasna nova predstava u HNK Orfej u podzemlju, ja sam ju gledala i svima preporucujem. Prezabavno je.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2009. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...izgleda da u Osijeku nema ništa pozitivno, očito...pa je tako i ovaj topik zamro....amen....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2009. 19:29 
Naslov:  Re: Osijek za svaku pohvalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja volim Osijek, jednostavno zbog svega što ga čini. Ne živim u njemu, ali ga svaki put doživim u najboljem svjetlu, upoznam odlične i zabavne ljude i ja ga hvalim iz jedne svoje drugačije perspektive.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...izgleda da u Osijeku nema ništa pozitivno, očito...pa je tako i ovaj topik zamro....amen....


Ima. Recimo projekt "Ja volim Osijek"!!! osijek031.com smile


http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=19703

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2009. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja svoj grad obožavam!!! Imala sam priliku i još je imam da se odselim u inozemstvo, ali susjedova trava samo je naizgled ljepša...uživamo u toliko toga... zao mi je samo što puno mojih prijatelja zbog nedostatka posla jednostavno mora otići, iako to ne žele... puno je loših stvari, stvarno smo zadnja rupa na svirali i građani trebaju negodovati kako bi se stvari promijenile na bolje! inače, Osijek ROCKS!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stripi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2009. 18:06 
Naslov:  Re: Osijek za svaku pohvalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

živjela sam u većem i u manjim gradovima, u ovom sam gradu dvije godine i baš volim svoj grad! Very Happy
sviđa mi se što mogu hodat normalno po ulicama, a ne da skakućem u masi da se izborim za svoj pravac, i nikada se ne držim grčevito za torbu, što ga mogu cjelog preć biciklom, što iz grada u koje doba noći mogu pješke bez straha, što se normalno mogu vozit u busu ili autom (koliko god kukali na prometnu gužvu, nije to ništa), što ima puno sportskih i kulturnih sadržaja, ljudi su uglavnom pristupačni, smireni, otvoreni i veseli. nikad se ovdje nisam osječala kao tuđinac, pridošlica.
od svih gradova u kojima sam živjela, bila, prolazila osijek ima najljepšu promenadu! sve svoje goste uvijek odvedem na dravu i svi su oduševljeni
ima još masu ljepih malih i velikih stvari koje ovaj grad čine baš posebnim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2009. 1:04 
Naslov:  Re: Osijek za svaku pohvalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stripi je napisao/la (Pogledaj post): › živjela sam u većem i u manjim gradovima, u ovom sam gradu dvije godine i baš volim svoj grad! Very Happy
sviđa mi se što mogu hodat normalno po ulicama, a ne da skakućem u masi da se izborim za svoj pravac, i nikada se ne držim grčevito za torbu, što ga mogu cjelog preć biciklom, što iz grada u koje doba noći mogu pješke bez straha, što se normalno mogu vozit u busu ili autom (koliko god kukali na prometnu gužvu, nije to ništa), što ima puno sportskih i kulturnih sadržaja, ljudi su uglavnom pristupačni, smireni, otvoreni i veseli. nikad se ovdje nisam osječala kao tuđinac, pridošlica.
od svih gradova u kojima sam živjela, bila, prolazila osijek ima najljepšu promenadu! sve svoje goste uvijek odvedem na dravu i svi su oduševljeni
ima još masu ljepih malih i velikih stvari koje ovaj grad čine baš posebnim!


Ovako lijepo o Osijeku ne pišu ni rođeni Osječani... Embarassed osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2009. 1:23 
Naslov:  Re: Osijek za svaku pohvalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 11:48 
Naslov:  Re: Osijek za svaku pohvalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › evo nešto predivno, osijek noću (preuzeto sa kohorta.net)


kadrovi su odlični, al brate doćerani maksimalno...

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › evo nešto predivno, osijek noću (preuzeto sa kohorta.net)


kadrovi su odlični, al brate doćerani maksimalno...


Slažem se. Favorit mi je druga slika, predobra.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pohvala gradu što još uvijek uspjeva odoljeti svim našim pokušajima da ga promjenimo...neke njegove vizure ostaju uvijek iste...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: