Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tikovi u snu ili što god

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 16:11 
Naslov:  Tikovi u snu ili što god
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Konstantno mi se događa svaku noć dok sam u nekoj "početnoj fazi" sna da se odjednom trgnem i razbudim. Pretpostavljam da je to u biti normalno, ali se trgnem ne neki čudan način i uvijek imam osjećaj da padam nize neke stapenice i promašim jednu pa padam dugo i padaaam... dok ne propadnem. Dok padam trgnem se i nakon tog se grozno osjećam, pretrnem od straha jer djeluje prestvano, poslje ne mogu zaspati, toliko se trgnem da muža probudim pa me smiruje.

Znam još par ljudi koji su rekli da im se to znalo desit (ne tako često kao meni) pa me zanima zašto se to događa? I zašto uvijek taj "stepenica" osjećaj? Što se događa sa tjelom i umom tada čovjeku da se toliko može trgnuti u nekom strahu?

Da li netko nešto zna o tome? Rolling Eyes osijek031.com smile


Zadnja promjena: hyppolita; 14.05.2009. 16:42; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, puno ljudi se tako trza ili trgne ... neko manje, netko vise ... prestani se uzrujavati oko toga ... nego kad se trgnes samo ostani mirna i pomisli 'eto me na rubu sna' Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
da, puno ljudi se tako trza ili trgne ... neko manje, netko vise ... prestani se uzrujavati oko toga ... nego kad se trgnes samo ostani mirna i pomisli 'eto me na rubu sna' Smile


Ma ne uzrujavam se oko toga, već pokušavam saznat kako, zašto i zbog čega se to događa. Sad sam već navikla al svaki put me zezne... padam na istu foru svaki put Smile

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la: › Ma ne uzrujavam se oko toga, već pokušavam saznat kako, zašto i zbog čega se to događa. Sad sam već navikla al svaki put me zezne... padam na istu foru svaki put Smile

Sad će ti doć neki ljudi i tvrditi da taj tvoj san zapravo znači nešto, ili će iskoristit Freuda i tvrditi da stepenice imaju neko seksualno značenje.

Nemaju.

To što ti se događa je najvjerojatnije posljedica zapinjanja mozga kod obrade određene informacije tijekom sna, pa ti se zato i ponavlja. Stepenica je samo slika koja je ili nastala prilikom obrade te informacije ili koju je mozak odabrao kao najprikladniju za prikaz dok pokušava probavit to što ti je u glavi.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se nekad probudim i vidim da mi je medjunozje hmm mokro,al ne smrdi po pišaki osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Misliš li na onaj trzaj tik prije nego što ćeš zaspat?

Ako misliš na to, to je trenutak totalnog opuštanja tijela i pripremanje za san.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se to svaku drugu noć događa

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 21:49 
Naslov:  Re: Tikovi u snu ili što god
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › Konstantno mi se događa svaku noć dok sam u nekoj "početnoj fazi" sna da se odjednom trgnem i razbudim. Pretpostavljam da je to u biti normalno, ali se trgnem ne neki čudan način i uvijek imam osjećaj da padam nize neke stapenice i promašim jednu pa padam dugo i padaaam... dok ne propadnem. Dok padam trgnem se i nakon tog se grozno osjećam, pretrnem od straha jer djeluje prestvano, poslje ne mogu zaspati, toliko se trgnem da muža probudim pa me smiruje.

Znam još par ljudi koji su rekli da im se to znalo desit (ne tako često kao meni) pa me zanima zašto se to događa? I zašto uvijek taj "stepenica" osjećaj? Što se događa sa tjelom i umom tada čovjeku da se toliko može trgnuti u nekom strahu?

Da li netko nešto zna o tome? Rolling Eyes osijek031.com smile


prijateljski savijet, iako ne znam koliko godina imas, ali ako se duze ponavlja ovako sto, kontinuirano, ako imas bilo kakve simptome tipa glavobolje, problema sa tlakom, psihom (napetosti, stresovi, razdrazljivost), i sl. posjeti ljecnika

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jadan tvoj muz ... zamisli ... onako lijepo izmoreni dobrim sexom uzlicite se i lagano tonete u san ... i ti najednom gru u jaja koljenom ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.05.2009. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da se to se cesto zna dogodit,nemam pojma zasto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kyx je napisao/la (Pogledaj post): › ja se nekad probudim i vidim da mi je medjunozje hmm mokro,al ne smrdi po pišaki osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Bravo Very Happy


I meni se događa to sa padanjem al ja sve to ladno ignoriram. Što god značilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je sasvim normalno i mnogima se događa. Prva faza sna, u kojoj mišići još reagiraju na podsvijest. Mislim da se to zove "pokušani pokret" ili tako nekako, pa se gododi trzaj jači ili slabiji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kyx je napisao/la (Pogledaj post): › ja se nekad probudim i vidim da mi je medjunozje hmm mokro,al ne smrdi po pišaki osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Nego? Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › jadan tvoj muz ... zamisli ... onako lijepo izmoreni dobrim sexom uzlicite se i lagano tonete u san ... i ti najednom gru u jaja koljenom ?


osijek031.com smile Embarassed ...
...dešava mi se to vrlo često to glupo propadanje u ambis i mrzim to.... ono, padaš i taman kad trebaš dobro zvekniti, trgneš se i kužiš da je san....al me dobro strese svaki put kako god....i onda ono što je @Ingo rekao....joj... Embarassed

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pokusaj se baviti padobranstvom da savladas strah od padanja..i neces vise imati neprijatan osjecaj kad padas, nego adrenalinski sok
preporucam subotu i nedjelju na sportskom aerodromu Cepin - sletovi

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: