Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ponosan sam sto radim kazneno djelo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slavonski je napisao/la: ›
Hvala Bogu da negiram državu, jer imam svoju koja nije potpisala nikada kapitulaciju, i jer se moja familija borila i ginila za tu državu, i sad bih se ja trebao svoje države stiditi.

mali reality check: jasno ti je da ne ndh ne postoji?

ako hoćeš biti frajer i dosljedan svojim stavovima, koliko god oni bili ovakvi ili onakvi, odrekni se lijepo državljanstva ove države koju ionako ne priznaješ, pa traži politički azil negdje druge, ili, još bolje, budi apatrid. pa da vidimo kako ćeš putovati i ostvarivati svoja građanska i socijalna prava.

Ma nemoj? A zašto bi ja bježao iz svoje države? Ja se borim za svoju državu, a ne bježim. Ja nisam oportunist kao ti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slavonski je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ti si neki malo žešći slučaj sa svojih 18 jelda. neznaš ni dupe obrisat a držiš neke netočne lekcije iz povijesti. svaka ti dala...

Hehe, ovakvi su mi najjači, sa ovakvim mutavim komentarima. Laughing
E pa za tvoju informaciju, da ja imam 18 godina. Ali mene nitko ne uzdržava, već ja sebe sam. Ja radim u svojoj struci već. A što se tiče netočnih lekcija, ne bih se složio. Poprilično su točne. Wink
pa vjerojatno zato što si neki kovinotokar ili tako neki kurac (bez uvrede ikome) i nisi u školi stigao naučiti išta pametno

Boli te briga što sam. Takve rečenice samo govore na kakvoj si razini ti, a ne ja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 16:07 
Naslov:  Re: Ponosan sam sto radim kazneno djelo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da pojasnim i ovo oko imena moje lokacije. Ovo nije prvenstveno politički forum, ja sam pratio još od prije vijesti sa portala Osijek 031. Mada je isto tako činjenica da druge podforume osim političkog nisam niti otvarao, niti me zanimaju.
Sad, kada sam se potaknut lokalnim izborima odlučio sam se registrirati i na ovaj forum. Bez namjerne da se sa nekim kvačim ili provociram.
I kad sam ispunjavao podatke, pod lokacijom mi je već bilo umemorirano NDH Osijek, jer je to moja lokacija na svim drugim forumima bila, uglavnom nacionalističkim, na kojima sam bio i urednikom. I ne ću lokaciju mjenjati, jer nemam potrebe za time, jer bi to značilo da se ja nečega stidim ili sl., a daleko je od toga. Very Happy Vi imajte svoje, a ja imam svoj stav i svoju organizaciju, i svoje metode djelovanja koje nisu za ovaj forum? Gdje piše da je zabranjeno antiliberalima, domoljubima i onima koji nisu antifašisti da pišu po forumu u skladu sa pravilima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: ›
Ma nemoj? A zašto bi ja bježao iz svoje države? Ja se borim za svoju državu, a ne bježim. Ja nisam oportunist kao ti.

ajd meni objasni...jer sam sa sela... i što sam glup ko qurac....... kako se ti to boriš za SVOJU državu....???...kako se to boriš za državu koja NE POSTOJI....???

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slavonski je napisao/la: ›
Ma nemoj? A zašto bi ja bježao iz svoje države? Ja se borim za svoju državu, a ne bježim. Ja nisam oportunist kao ti.

ajd meni objasni...jer sam sa sela... i što sam glup ko qurac....... kako se ti to boriš za SVOJU državu....???...kako se to boriš za državu koja NE POSTOJI....???

Svim raspoloživim sredstvima da se obnovi. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: ›
Svim raspoloživim sredstvima da se obnovi. Wink

ne znam zašto me nisi iznenadio ovako debilnim odgovorom.....
..al ajd živio ti meni..odo ja zurit u sunce

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slavonski je napisao/la: ›
Svim raspoloživim sredstvima da se obnovi. Wink

ne znam zašto me nisi iznenadio ovako debilnim odgovorom.....
..al ajd živio ti meni..odo ja zurit u sunce

A kako sam drugačije rođo mogao odgovoriti?
To nije bio retorički odgovor, već odgovor koji odražava moje aktivnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: ›
A kako sam drugačije rođo mogao odgovoriti?
To nije bio retorički odgovor, već odgovor koji odražava moje aktivnosti.

molim te bez ikakvih poveznica sa mnom...nisam ti ja nikakvi rođo...

..al eto...uputi nas u te tvoje aktivnosti....pobliže objasni....nikada ne znaš možda se u moru riba nađe i neka koja bi ti se pridružila...
..ovako samo ispadaš balavac koji daje glupave odgovore o nečemu o čemu baš i ne zna previše...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: ›
Evo da pojasnim i ovo oko imena moje lokacije. Ovo nije prvenstveno politički forum, ja sam pratio još od prije vijesti sa portala Osijek 031. Mada je isto tako činjenica da druge podforume osim političkog nisam niti otvarao, niti me zanimaju.
Sad, kada sam se potaknut lokalnim izborima odlučio sam se registrirati i na ovaj forum. Bez namjerne da se sa nekim kvačim ili provociram.
I kad sam ispunjavao podatke, pod lokacijom mi je već bilo umemorirano NDH Osijek, jer je to moja lokacija na svim drugim forumima bila, uglavnom nacionalističkim, na kojima sam bio i urednikom. I ne ću lokaciju mjenjati, jer nemam potrebe za time, jer bi to značilo da se ja nečega stidim ili sl., a daleko je od toga. Very Happy Vi imajte svoje, a ja imam svoj stav i svoju organizaciju, i svoje metode djelovanja koje nisu za ovaj forum? Gdje piše da je zabranjeno antiliberalima, domoljubima i onima koji nisu antifašisti da pišu po forumu u skladu sa pravilima?


Ovaj je ozbiljan. U početku sam mislio da samo provocira bedastoćama.

No, mogu mu samo čestitati i izraziti želju da nam svima malo bolje objasni tu svoju borbu, organizaciju i ciljeve. Ponešto linkova na te njegove stranice također ne bi škodilo. Tko zna Slavonski, ako budeš uvjerljiv, možda se i mi počnemo s tobom boriti za uspostavu NDH?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ovaj je ozbiljan. U početku sam mislio da samo provocira bedastoćama.

No, mogu mu samo čestitati i izraziti želju da nam svima malo bolje objasni tu svoju borbu, organizaciju i ciljeve. Ponešto linkova na te njegove stranice također ne bi škodilo. Tko zna Slavonski, ako budeš uvjerljiv, možda se i mi počnemo s tobom boriti za uspostavu NDH?

Hrvatski Nacionalisti se zalažu za:

- Potpunu nezavisnost Hrvatske i potpuno vrhovništvo hrvatskog naroda nad Hrvatskom (ne podržavamo ulazak u zajednice u kojima bi Hrvatska izgubila dio slobode i nezavisnosti tj. EU, NATO i slično).


- Obnovu Nezavisne Države Hrvatske i rušenje postojećeg ustavnog poretka. Hrvatska država je podijeljena u četiri jugoslavenske republike i mi ne priznajemo niti jednu kao pravu hrvatsku državu. Hrvatska se prostire od Drave do Jadrana, od Boke do Međimurja, od Istre do Zemuna, od Sutle do Drine. Poštujemo Domovinski rat, priznajemo i poštujemo sve bojovnike Hrvate bez obzira na vjeroispovijest koji su se borili za Hrvatsku u vrijeme Domovinskog rata i koji su pokazali svoje vojničke vrline kao i naši pradjedovi.

- Reviziju povijesti koja se uči u školama, tj. za osudu Antifašističke koalicije i za pranje ljage sa Ustaškog Pokreta i Sila Osovine. Protivimo se odredbama Atlantske povelje, koja je produkt judeomasonske politike.


- Autarkiju, tj. sposobnost Hrvatske da sama podmiri sve ili većinu potreba hrvatskoga naroda (ovo uključuje općenito jačanje hrvatskog gospodarstva i poticanje malog, srednjeg i velikog poduzetništva)


-Zabranu nošenja i posjedovanja svih simbola koja su oprečna sa službenom ideologijom, te zabrana svakojakog djelovanja protiv NDH i Hrvatskog naroda.

- Pravo svakom Hrvatu na zapošljavanje i pošteno plaćen rad te dostojan život. Svu radnu snagu - od managera i direktora do radnika u tvornicama i redara činili bi Hrvati, dok bi strancima bilo dozvoljeno zapošljavanje samo u iznimnim uvjetima.

- Zaštitu hrvatskog soja (rase) zabranom miješanih brakova, vanbračnih veza i zajednica, homoseksualnih odnosa i brakova te udruženja koja toleriraju i/ili potiču takvo ponašanje.

- Ostanak hrvatskih nekretnina u rukama Hrvata, protivimo se rasprodaji Hrvatske strancima.

- Izmjenu postojećeg pravnog sustava, anuliranje svih zakona iz mračnog doba socijalizma koji su oprečni vjeri (Crkvi), te štete naciji i soju (rasi). Zalažemo se za usklađenje hrvatskog pravnog sustava sa ostalim nacionalistički nastrojenim zemljama europe kako bi se zajedničkim snagama suzbila dekadencija nacija.

- Što veće smanjenje potrošnje fosilnih goriva i ostalih štetnih tvari, prelazak na čišće i sigurnije energetske izvore, jer je ljepota i čistoća Hrvatske vjerojatno najveće bogatstvo naše zemlje, te poticanje proizvodnje takve energije u Hrvatskoj pod vlasništvom hrvatskog naroda, a ne stranih poduzeća.

- Promicanje obiteljskih vrijednosti i smanjenje zapadnjačkog (tj. američkog) i istočnjačkog (tj. balkanskog) utjecaja na hrvatsku mladež i hrvatski narod općenito.

- Izgradnju novog naraštaja hrvatske državotvorne elite koja bi na sebe preuzela zadaću organiziranja i vođenja hrvatskoga naroda u bolju budućnost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uf, uf o ovome bi se dalo razgovarati.
Makar ono o fosilnim gorivima daje dozu ozbiljnosti.


Zadnja promjena: nisam za; 13.05.2009. 21:35; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la (Pogledaj post): › Pa zanimljiva bi ta borba bila.
Poklonimo istru Italiji i nemamo više problema sa Piranskim zaljevom. Isto tako Dalmaciju i otoke dajmo talijanima pa neće biti problema s brodogradilištem i turizmom, okupirajmo pola Bosne s Banja Lukom u sredini, uzmimo Srijem i dođimo do Zemuna.
Dobra ti borba, baš

Hehe, a gdje si pročitao da bi Istru poklonili Talijanima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ti i link od jednog našeg portala.
http://hrvatskinacionalisti.org/

_________________
OSIJEK- NEPOKORENI GRAD!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: ›
nisam za je napisao/la (Pogledaj post): › Pa zanimljiva bi ta borba bila.
Poklonimo istru Italiji i nemamo više problema sa Piranskim zaljevom. Isto tako Dalmaciju i otoke dajmo talijanima pa neće biti problema s brodogradilištem i turizmom, okupirajmo pola Bosne s Banja Lukom u sredini, uzmimo Srijem i dođimo do Zemuna.
Dobra ti borba, baš

Hehe, a gdje si pročitao da bi Istru poklonili Talijanima?


to sam napisao prije nego što sam pročitao ono gore, istovremeno sam posato, pa obrisao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slavonski je napisao/la: ›
nisam za je napisao/la (Pogledaj post): › Pa zanimljiva bi ta borba bila.
Poklonimo istru Italiji i nemamo više problema sa Piranskim zaljevom. Isto tako Dalmaciju i otoke dajmo talijanima pa neće biti problema s brodogradilištem i turizmom, okupirajmo pola Bosne s Banja Lukom u sredini, uzmimo Srijem i dođimo do Zemuna.
Dobra ti borba, baš

Hehe, a gdje si pročitao da bi Istru poklonili Talijanima?


to sam napisao prije nego što sam pročitao ono gore, istovremeno sam posato, pa obrisao

Aha, u redu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: