Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] 'Nitko ne valja!'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 11:09 
Naslov:  [izbori 2009.] 'Nitko ne valja!'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da bi ovdje rasprava o tome za koga glasati bila offtopic. A iz mojih prethodnih postova na drugim temama je jasno da SDP-ovog kandidata, gospodina Vrbišića smatram jedinim prihvatljivim kandidatom za one koji ne žele da Osijekom vladaju raznorazne desničarske sekte.

Njega također možemo smjestit u nastavak Kramarićevog doba...
I tako za svakog od kandidata možemo naći nešto što neštima... u vidu nastavka politike nekoga iz prošlih mandata...

Koji je krajnji smisao? Wink

Vrdoljak je po tvom nahođenju također sektaš, ako je za pretpostavit?

Matković je izašao iz HSP-a pa ga se svejedno trpa pod Đapića, te zato nevalja...

Onda prema logičkom slijedu, Vrbošića stavljamo kao logički slijed Kramarića...

Što na kraju dobivamo? NITKO NEVALJA?!

Zašto su onda samo ovi "desnije orijentirani" sektaši?
Prema tvom stereotipiziranju rekao bih prije ti slijedbenik neke "sekte" !
I šta ćemo sad? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da bi ovdje rasprava o tome za koga glasati bila offtopic. A iz mojih prethodnih postova na drugim temama je jasno da SDP-ovog kandidata, gospodina Vrbišića smatram jedinim prihvatljivim kandidatom za one koji ne žele da Osijekom vladaju raznorazne desničarske sekte.

Njega također možemo smjestit u nastavak Kramarićevog doba...
I tako za svakog od kandidata možemo naći nešto što neštima... u vidu nastavka politike nekoga iz prošlih mandata...

Koji je krajnji smisao? Wink

Vrdoljak je po tvom nahođenju također sektaš, ako je za pretpostavit?

Matković je izašao iz HSP-a pa ga se svejedno trpa pod Đapića, te zato nevalja...

Onda prema logičkom slijedu, Vrbošića stavljamo kao logički slijed Kramarića...

Što na kraju dobivamo? NITKO NEVALJA?!

Zašto su onda samo ovi "desnije orijentirani" sektaši?
Prema tvom stereotipiziranju rekao bih prije ti slijedbenik neke "sekte" !
I šta ćemo sad? Wink


Kao što sam već napisao "Nitko ne valja" je tipična HDZ-ovska podvala kojom pokušavaju dio vlastite negativne percepcije prebaciti na druge. U Osijeku istu podvalu koristi i HSP kao vladajuća stranka.

Matković je izašao iz HSP-a nakon 18 godina. Osamnaest! Ne vidjeti u njemu tipičnog HSP-ovca mogu samo budale i politički analfabeti. Takvih je, naravno, puno.

Đapić je jasan kao dan, lažni, pohlepni magistar koji ne poštuje građane grada kojim upravlja. Iskompleksirani provincijalac.

Bubalo je postavljen jer je Glavaš tako odlučio. I nakon što je ovaj osuđen za ratni zločin - Bubalo ga i dalje sluša. Deset Vrdoljaka ne može isprati osudu za ratni zločin faktičkom gospodaru stranke. A da je HDSSB samo nacional-regionalna otpadnička sekta HDZ-a je notorna činjenica.

Dakle kakve tri stranke imamo - današnji HSP koji je i sam jedan u moru pravaških stranaka, nastao HDZ-ovim pučem kojeg je proveo samoprozvani trojanski konj u opoziciji - Anto Đapić.

Novu osječku priču - sektu nastalu odvajanjem od Đapićevog HSP-a.

HDSSB - regionalni hard-core sektaši iz HDZ-a.

A ja ne krijem da podržavam SDP, kao jedinu građansku opciju. Gospodin Vrbošić je sveučilišni profesor bez mrlja u biografiji. Pristojan i obrazovan stariji gospodin, nesklon brzom bogaćenju. SDP-ov kandidat za zamjenika gradonačelnika je Drago Ačimović, također bez mrlje u biografiji, odvjetnik i što je najbitnije, poput gospodina Vrbošića, svoj čovjek, neucijenjen. Meni su to dovoljni argumenti da podržim njihovu kandidaturu i listu za gradsko vijeće. Mislim da sam bio dovoljno jasan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
Gospodin Vrbošić je sveučilišni profesor bez mrlja u biografiji. Pristojan i obrazovan stariji gospodin, nesklon brzom bogaćenju.
Zašto je onda u politici?
Zašto misliš da su Matković, Bubalo ili pak Vrdoljak skloni brzom bogaćenju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Baudolino je napisao/la: ›
Gospodin Vrbošić je sveučilišni profesor bez mrlja u biografiji. Pristojan i obrazovan stariji gospodin, nesklon brzom bogaćenju.
Zašto je onda u politici?
Zašto misliš da su Matković, Bubalo ili pak Vrdoljak skloni brzom bogaćenju?


Ovo je zanimljivo - napišem da je Vrbošić nesklon brzom bogaćenju, a ti zaključiš da sve duge optužujem za to. Konkretno, Đapić je dokazano sklon brzom bogaćenju (u mojim očima, ne sudski), Matković također. (Brzo podrazumijeva i nemoralno, da se razumijemo).

Bubala i Vrdoljaka ne bih htio optužiti za tako nešto, no njihov je porblem puno dublji, a to je da Bubalo koji bi trebao biti gradonačelnik bi bio prvenstevno figura u Glavaševim rukama. S gradonačelnikom koji nije pravi gradonačelnik niti Vrdoljak nije pravi dogradonačelnik. A to bi se itekako negativno odrazilo na upravljanje gradom, na štetu svih građana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao što sam već napisao "Nitko ne valja" je tipična HDZ-ovska podvala kojom pokušavaju dio vlastite negativne percepcije prebaciti na druge. U Osijeku istu podvalu koristi i HSP kao vladajuća stranka..


točno.

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
Matković je izašao iz HSP-a nakon 18 godina. Osamnaest! Ne vidjeti u njemu tipičnog HSP-ovca mogu samo budale i politički analfabeti. Takvih je, naravno, puno.


vuk dlaku mijenja ali ćud nikada.

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
Đapić je jasan kao dan, lažni, pohlepni magistar koji ne poštuje građane grada kojim upravlja. Iskompleksirani provincijalac.


uspit je i vremenska nepogoda za grad uništenog gospodarstva. uskoro će se kandidirati za izbore u BiH pa je on i njemu pripadajuća građevinska mafija nepoželjna.

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bubalo je postavljen jer je Glavaš tako odlučio. I nakon što je ovaj osuđen za ratni zločin - Bubalo ga i dalje sluša. Deset Vrdoljaka ne može isprati osudu za ratni zločin faktičkom gospodaru stranke. A da je HDSSB samo nacional-regionalna otpadnička sekta HDZ-a je notorna činjenica.


čovjek bez svoga ja i mozga trenutno jaše na krilima gazdina progonstva. čeka nas lijepi povratak u devedesete. vrdoljak se vladanje osladilo i želi nastavak. hdz = hdssb jer potonji nemaju pojma o regionalizmu.

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
A ja ne krijem da podržavam SDP, kao jedinu građansku opciju. Gospodin Vrbošić je sveučilišni profesor bez mrlja u biografiji. Pristojan i obrazovan stariji gospodin, nesklon brzom bogaćenju. SDP-ov kandidat za zamjenika gradonačelnika je Drago Ačimović, također bez mrlje u biografiji, odvjetnik i što je najbitnije, poput gospodina Vrbošića, svoj čovjek, neucijenjen. Meni su to dovoljni argumenti da podržim njihovu kandidaturu i listu za gradsko vijeće. Mislim da sam bio dovoljno jasan.


i ja bih podržao SDP ali nisu odlučni, još manje odgovorni. kakva im je politika na državnoj razini takva je i na lokalnoj. zajedničko sa prethodno navedenim strankama i kandidatima je nedostatak unutarstranačke demokracije pa ćemo u Osijeku i dalje vidjeti kloniranu državnu politiku na lokalnoj razini.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
Ovo je zanimljivo - napišem da je Vrbošić nesklon brzom bogaćenju, a ti zaključiš da sve duge optužujem za to.
Čekaj ako si naveo kandidata za kojeg ćeš glasovati, a zatim počeo obrazlagati odnosno iznositi razloge zbog čega će tvoj glas pripasti tom kandidatu, samim time si htio naglasiti da to ostali kandidati nemaju.
Odnosno da se žele brzo obogatiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Marijuan, eto kako sam shvatio i prema tvom razmišljanju se više nezna koga uopće zaokružiti ako sam dobro shvatio?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › @Marijuan, eto kako sam shvatio i prema tvom razmišljanju se više nezna koga uopće zaokružiti ako sam dobro shvatio?!


uvijek imaš koga zaokružiti. ja bi inače glasao za pobunjene studente ali ih nema na listama

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › @Marijuan, eto kako sam shvatio i prema tvom razmišljanju se više nezna koga uopće zaokružiti ako sam dobro shvatio?!


uvijek imaš koga zaokružiti. ja bi inače glasao za pobunjene studente ali ih nema na listama
I oni su šupci zato što su pokazali da su nesložni!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sloga je precijenjena, a očekivati da deseci tisuća studenata razmišljaju poput jednog je siguran put u razočaranost.

Bilo kako bilo - odgovoran građanin mora preuzeti odgovornost. Ako u drugi krug prođu oba desničarska kandidata - opet ću izaći na izbore. Jer čovjek uvijek može izabrati manje zlo, a ako ga se to izravno tiče - to je i jedino logično.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › I oni su šupci zato što su pokazali da su nesložni!


100 ljudi, 100 ćudi. samo što su pokazali jednu građansku inicijativu bez patronata bilo koje stranke. k tome i prilično artikuliranu i maštovitu.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2009. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
Ako u drugi krug prođu oba desničarska kandidata - opet ću izaći na izbore. Jer čovjek uvijek može izabrati manje zlo, a ako ga se to izravno tiče - to je i jedino logično.


ajd još ak prođe Matković al đapone il bubi su totalna katastrofa,ma ustvari ni onda neće dobiti moj glas

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi u Hrvatskoj stalno imaju nekakvu suludu potrebu da im se političar sviđa kako bi za njega glasali. To je valjda posljedica diktatorskih režima Tita i Tuđmana u kojima se cijela država trudila razviti osjećaje ljubavi prema ti kompleksašima, i u tome mahom uspjela.

Zanimljivo je kako, primjerice, ljudi u političkim sustavima sa najčešće 2 kandidata gledaju na taj problem. Ako imamo 2 kandidata, i 2 stranke, onda je malo vjerojatno da će nam se na svakim izborima netko svidjeti - no, i u takvim je sustavima odaziv na izbore u pravilu velik.

U Osijeku imamo luksuz birati između čak 4 kandidata. Istina, 2 od 4 su potpuno ista te su zapravo kandidati iste stranke Hdz-a (Đapić i Matković), no ni 3 kandidata nije loš izbor. Kladim se da čak i najuvjereniji politički laik može pronaći barem jednu karakteristiku u 2 od 3 kandidata koja će ga natjerati da glasa za trećeg. U drugom je krugu zadatak birača još lakši - od dvije osobe jedna zasigurno provocira za nijansu neugodnije osjećaje od druge, te se izbor nameće sam od sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko kaže da nitko ne valja. Valja Matković. A svi drugi ne valjaju. Naročito se tu ističe HDZ i SDP, kao dva najveća zla u Hrvatskoj, koja imaju svu vlast u zemlji.

_________________
OSIJEK- NEPOKORENI GRAD!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: