Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ponosan sam sto radim kazneno djelo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 6:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve su ovo gluposti? Zašto je otorena ova tema, i zašto se izvači iz konteksa ono što sam rekao?

_________________
OSIJEK- NEPOKORENI GRAD!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 7:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ti si neki malo žešći slučaj sa svojih 18 jelda. neznaš ni dupe obrisat a držiš neke netočne lekcije iz povijesti. svaka ti dala...

Hehe, ovakvi su mi najjači, sa ovakvim mutavim komentarima. Laughing
E pa za tvoju informaciju, da ja imam 18 godina. Ali mene nitko ne uzdržava, već ja sebe sam. Ja radim u svojoj struci već. A što se tiče netočnih lekcija, ne bih se složio. Poprilično su točne. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sollo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 8:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bože čuvaj Hrvatsku,moj dragi dom...

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 8:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la (Pogledaj post): ›
Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Osoba koja u lokaciji ima "NDH Osijek" podržava Matkovića. Zašto me to ne čudi?

Da, i? Ovdje se radi o lokalnoj razini, jer hoću dobro svom gradu. A to što za mene ne postoji druga država osim NDH, nema sa lokalnim izborima baš veze.


na čemu si? PCP, koka, tabletice, slatko od jagoda?

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Htio bih samo napomenuti da nisam ja pokrenuo ovu temu, negu su raspravu s teme o rezultatima anketa moderatori izdvojili u zasebnu temu.

Inače, puno prikladniji naziv za temu bi bio "Profil jednog HSP-ovca, podvrsta: Mačkofil". Ovako prijeti opasnost da se tema opet pretvori u raspravu o ustašama i ostalim povijesnim i moralnim gubitnicima, a to nam stvarno ne treba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Htio bih samo napomenuti da nisam ja pokrenuo ovu temu, negu su raspravu s teme o rezultatima anketa moderatori izdvojili u zasebnu temu.
Cijelo vrijeme se skreće na nebitne stvari.
Stalno se nešto priča okolo kere.
NEGO, ja sam u nedoumici koga bi zaokružio, vidim kako imaš potrebu reči koga se treba zaokružiti pa eto ovim te putem molim da to i kažeš, možda i meni razriješiš misteriju koga da zaokružim?! KOGA? KOGA?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi ovdje rasprava o tome za koga glasati bila offtopic. A iz mojih prethodnih postova na drugim temama je jasno da SDP-ovog kandidata, gospodina Vrbišića smatram jedinim prihvatljivim kandidatom za one koji ne žele da Osijekom vladaju raznorazne desničarske sekte.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2009. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la: ›
Slavonski je napisao/la (Pogledaj post): ›
Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Osoba koja u lokaciji ima "NDH Osijek" podržava Matkovića. Zašto me to ne čudi?

Da, i? Ovdje se radi o lokalnoj razini, jer hoću dobro svom gradu. A to što za mene ne postoji druga država osim NDH, nema sa lokalnim izborima baš veze.


na čemu si? PCP, koka, tabletice, slatko od jagoda?


nije taj nikad okusio ništ od toga,da je nebi tako razmišljao

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: ›
Hvala Bogu da negiram državu, jer imam svoju koja nije potpisala nikada kapitulaciju, i jer se moja familija borila i ginila za tu državu, i sad bih se ja trebao svoje države stiditi.

mali reality check: jasno ti je da ne ndh ne postoji?

ako hoćeš biti frajer i dosljedan svojim stavovima, koliko god oni bili ovakvi ili onakvi, odrekni se lijepo državljanstva ove države koju ionako ne priznaješ, pa traži politički azil negdje druge, ili, još bolje, budi apatrid. pa da vidimo kako ćeš putovati i ostvarivati svoja građanska i socijalna prava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je cisto intelektualno nasilje i sikaniranje ljudi iz drugih vremenskih kontinuuma!

Da pojasnim: Đapićevo debljanje za vrijeme gradonačelničkog mandata dio je skrivenog plana stvaranja crvotočine (tj. Einstein-Rosenova mosta) kroz prostor-vrijeme. Laičkim riječnikom, sada, kada je Đapić postigao kritičnu masu, počeo je svijati prostor-vremenski kontinuum oko sebe, fenomen koji je konačno kreirao stalni E-R most prema drugom prostor-vremenskom univerzumu.
U tome su univerzumu snage osovine također izgubile, ali očigledno su se nacisti i vodstvo NDH uspjeli povući na svoje baze na Antarktici (Nova Švabija i Nova Hrvatska - supertajna baza NDH na Antarktiku). Tamo, otkrivši rupu na polu koja vodi na površinu Druge Zemlje (šupljega dijela našeg planeta), porazili su civilizaciju gmazova iz niže 4. dimenzije i služeći se njihovim ropskim radom napravili naprednu civilizaciju te sada (tj. njihovo 'sada') kuju planove za konačno preuzimanje svijeta.
Ne znamo koliko su napredni, ali po svemu sudeći vrlo - civilizacija je to u kojoj 18-godišnjaci žive samostalno i donose velike odluke. Možemo samo pretpostaviti da im je ova crvotočina izvrsna prilika za osvajanje svijeta kakvoga mi znamo, tj. invaziju na naše prostor-vrijeme.
Podsjetimo, i prije su se pojavljivali forumaši koji su tvrdili da je naša verzija povijesti netočna, a ova tema (pojava) to samo potvrđuje.
Valja još samo utvrditi je li i sam Đapić registriran na ovom portalu da se pojava prenosi na internet ili se pojava odnosi na sve u osijeku u doticaju sa portalom.
Daljnja su istraživanja u tijeku...


Zadnja promjena: bazooka_joe; 13.05.2009. 11:24; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pcelicaaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 184
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2009. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

podmena traffica test_joe"]
Ovo je cisto intelektualno nasilje i sikaniranje ljudi iz drugih vremenskih kontinuuma!
[/quote]............................

uze mi rijeci iz usta....

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve su ovo gluposti? Zašto je otorena ova tema, i zašto se izvači iz konteksa ono što sam rekao?
zato da svi vide kakav si debil. eto zašto.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ti si neki malo žešći slučaj sa svojih 18 jelda. neznaš ni dupe obrisat a držiš neke netočne lekcije iz povijesti. svaka ti dala...

Hehe, ovakvi su mi najjači, sa ovakvim mutavim komentarima. Laughing
E pa za tvoju informaciju, da ja imam 18 godina. Ali mene nitko ne uzdržava, već ja sebe sam. Ja radim u svojoj struci već. A što se tiče netočnih lekcija, ne bih se složio. Poprilično su točne. Wink
pa vjerojatno zato što si neki kovinotokar ili tako neki kurac (bez uvrede ikome) i nisi u školi stigao naučiti išta pametno

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde nemojte tako. Malo ipak pomozite dečku. Objasnite mu da on kao podržavatelj NDH i Matkovićevi ljudi ne idu zajedno Very Happy - Slaovnskimalo si prouči glanvom Matkovićevog potrča - Bojana Bodražića - što mu je djeda 91 radio i što mu je otac a na kraju provjeri si i tko je mladog Bodražića brutalno pretukao prije nekoliko godina Very Happy. No svakako provjerio ti to ili ne, vjeruj mi ti kao podržavatelj NDH teško da ćeš išta napraviti kod Matkovića dok god su mu glavni ljudi Bodražić i slični...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2009. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Ajde nemojte tako. Malo ipak pomozite dečku. Objasnite mu da on kao podržavatelj NDH i Matkovićevi ljudi ne idu zajedno Very Happy - Slaovnskimalo si prouči glanvom Matkovićevog potrča - Bojana Bodražića - što mu je djeda 91 radio i što mu je otac a na kraju provjeri si i tko je mladog Bodražića brutalno pretukao prije nekoliko godina Very Happy. No svakako provjerio ti to ili ne, vjeruj mi ti kao podržavatelj NDH teško da ćeš išta napraviti kod Matkovića dok god su mu glavni ljudi Bodražić i slični...


ahaa .. oduvjek mi je taj matkovic bio sumnljiv ... ima srbe u svojim redovima ... sokiran sam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: