Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija je "usko grlo" zakona o zabrani pušenja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
weirdfreak
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 21:52 
Naslov:  Policija je "usko grlo" zakona o zabrani pušenja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



U prijevodu bi značilo da ugostitelji mogu malo malo zvati policiju da im netko puši u lokalu te kada policija dođe, vaditi se da je gost cigaretu već popušio (a možda i napustio logal). U tom slučaju policija bi imala hrpu neefektivnog posla --> i to je samim time smrt tog debilnog zakona koji se ne može samo tako provesti u djelo. Eto ugostitelji, na vama je Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.05.2009. 12:12 
Naslov:  Re: Policija je "usko grlo" zakona o zabrani pušenja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato svaka birtija treba angažirati zaštitara i mir Božji, ha ha. Eto, bilo bi novih radnih mjesta.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.05.2009. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da se gradjani trebaju sami organizirati.

nocne straze i ophodnje naoruzanih civila koje ce svakoga uhvacenog sa zapaljenom cigaretom, politi vrelim katranom, upanirati u perje, te ga takvog sprovesti u kavezu gradom kako bi ljudi po njemu pljuvali i gadjali ga kamenjem

a na gradskom trgu nedjeljom nakon mise organizirati tematske nedjelje.

prva nedjelja u tjednu vjesanje, druga odrubljivanje glave, trecom nedjelom bi se spaljivali na lomaci i prigodno pekli janjci i prasci, a cetvrtom nedjeljom cerecenje konjskim zapregama uz zabavni program KUDa 'Lipicanac'. Svi koji dodju na narodnim nosnjama dobiju pivo i kobasicu gratis.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.05.2009. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...to je ista stvar kao i sa skupljanjem kerećih govana po travi....stvar kulture i poštivanja nekog reda....jesam strastveni pušač, protiv sam zabrane, ne pada mi na kraj pameti prestati pušiti, ali neću zapaliti cigaretu tamo gdje je zabranjeno....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.05.2009. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...to je ista stvar kao i sa skupljanjem kerećih govana po travi....stvar kulture i poštivanja nekog reda....jesam strastveni pušač, protiv sam zabrane, ne pada mi na kraj pameti prestati pušiti, ali neću zapaliti cigaretu tamo gdje je zabranjeno....

A jel postoje ne strastveni pušači?
Takve nisam još sreo.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.05.2009. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...to je ista stvar kao i sa skupljanjem kerećih govana po travi....stvar kulture i poštivanja nekog reda....jesam strastveni pušač, protiv sam zabrane, ne pada mi na kraj pameti prestati pušiti, ali neću zapaliti cigaretu tamo gdje je zabranjeno....

A jel postoje ne strastveni pušači?
Takve nisam još sreo.


...postoje, jedna živi u mom susjedstvu...cura ima kutiju cigareta tjednima....za razliku od mene kojoj je prva misao ujutro zapaliti cigaretu..... Rolling Eyes Embarassed

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: