Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Posjet Filozofskom i Učiteljskom fakultetu u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2009. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema potrebe za isprikom, mene osobno malo stvari vrijedja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_20
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2009. 23:38 
Naslov:  Re: Vox populi: Posjet Filozofskom i Učiteljskom fakultetu u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast autoru ovoga teksta! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steveeeeee
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

matića nemojte poistovjećivati s sdp-om jer ga on ne predstavlja,on je inače pičkica koja se svugdje trpa i imaju ljudi pravo kada misle da je ovo politički motiviran prosvjed jer se ovaj majmun ne ponaša u skladu s time što je član stranke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..:: pohvala autoru texta i samo jedna poruka kao tocka na i: Sapienti sat! : )) ::..

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedFox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: Zla Šuma
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2009. 1:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sve ispite dajem preko kolokvija, redovno i rijetko odem na drugi rok, jer dotad već većinu sredim, prosjek mi stalno varira oko 4

starci mi nemaju para i radim preko ljeta k'o crnac već 2 godine kako bi olakšao život i sebi i njima, dok se svi oko mene zabavljaju i pričaju kak im je super bilo na moru!

uopće nisam zadovoljan studentskim životom!
Gpp je fala bogu poklonio par mjeseci besplatnog prijevoza pa sad to ne moram plaćati (nisam iz Os)!

nisam genijalac, al mislim da zaslužujem završiti diplomski zbog činjenice koja govori da ja to mogu jer hoću i da me zanima posao za koji se školujem i koji ću raditi, nadam se!

a ako se bude plaćalo, odakle da ja, jebote, platim diplomski? a ovi prije koji su imali i gori prosjek od mene su upali besplatno prošle godine!

Oću i ja jednom biti Šumaher!

_________________
~ To improve is to change. To be perfect is to change often! ~
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2009. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozivam autora ovog teksta da otkrije čitateljima koje su to stvari koje je saznao, a ovdašnji mediji ih ne prenose. Sve u cilju da se ovaj odlični portal ne nađe na krivoj strani pri eventualnoj budućoj obrani doktorata na temu društvene neodgovornosti medija u Hrvatskoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_ja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2009. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj pravi student me stvarno oduševljava...i trebali bi mu svi lijepo zapljeskati...
on predstavlja sve ono što je ova država danas...
Svi misle samo na svoju guzicu!!!

Jadnom pravom studentu će propast ljeto...molim vas da prekinete prosvjede jer će 5 posto studenata imati propalo ljeto...
de molim vas...uozbiljite se...

Ako se itko sjeća povijesti (svi ste ju imali kao predmet kroz cijelo školovanje) većina stvari koju je narod ikada uspio promijeniti postignuto je prosvjedima...

Da su svi oni u prošlosti išli tom logikom kao dotični gospodin sa početka mog komentara onda bi žene i dalje bile bez prava glasa...crnci bi i dalje bili robovi...
no jednog divnog dana netko se usudio reći DOSTA...kao i ovi studenti koji se sada bune....i imaju se prava buniti...

i pokazati ovoj državi da je dosta manipuliranja sa ljudima...ako se već naši roditelji boje ustati i pobuniti protiv načina na koji ih se tretira...
mi mladi bi to trebali učiniti....

al gle čuda...mladi su to učinili....i svaka im čast na tome...
potpunu podršku imaju od mene....!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_20
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2009. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mala_ja je napisao/la: ›
Ako se itko sjeća povijesti (svi ste ju imali kao predmet kroz cijelo školovanje) većina stvari koju je narod ikada uspio promijeniti postignuto je prosvjedima...

Da su svi oni u prošlosti išli tom logikom kao dotični gospodin sa početka mog komentara onda bi žene i dalje bile bez prava glasa...crnci bi i dalje bili robovi...
no jednog divnog dana netko se usudio reći DOSTA...kao i ovi studenti koji se sada bune....i imaju se prava buniti...

i pokazati ovoj državi da je dosta manipuliranja sa ljudima...ako se već naši roditelji boje ustati i pobuniti protiv načina na koji ih se tretira...
mi mladi bi to trebali učiniti....

al gle čuda...mladi su to učinili....i svaka im čast na tome...
potpunu podršku imaju od mene....!!!


u potpunosti se slažem s tobom..
svi su kukali protiv plaćanja školarina, protiv nekih stvari na fakultetu, ali nitko nije htio ništa konkretno poduzeti.. i sad kad se napokon nešto radikalno poduzelo, javljaju se pravi studenti kojima to ne odgovara.. a ne odgovara im jer su kukavice i jer se boje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RedFox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: Zla Šuma
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2009. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene frustrira što političari tretiraju studente kao djecu, a neki studenti su vrlo blizu ili već imaju titule kao i oni, iako mislim da politikanosi nisu zaslužili diplomu krvavo kao današnji studenti!

znamo koliko znanje danas raste i to eksponencijalnom brzinom! da ne govorim o današnjem konceptu cjeloživotnog učenja, koje izgleda za njih ne vrijedi! oni imaju diplome i boli ih ona stvar!

da ne govorim o dosta njih (đapić recimo), koji imaju diplomu za koju svi znaju da ju je kupio i samo je bio upozoren, mislim, de molim te!

Politički kadar u hrvatskoj uvreda je čak i ispodprosječnoj inteligenciji, zar oni misle da ćemo apsolutno sve popušiti!?? jedva čekam njihove laži i abnormalno trošenje novaca na kampanje, koje će se svesti na to tko će zakupiti više minuta na TV-u!

neka daju taj novac za studente i rješili smo problem!

crkvi se daje 380 mil kuna godišnje, mi koštamo manje od boga, u čem je problem!



u ljudima koji vode ovu državu je problem!

_________________
~ To improve is to change. To be perfect is to change often! ~
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crkvi se daje 380 mil kuna godišnje, mi koštamo manje od boga, u čem je problem!


I to je samo RKC, a što je s ostalima? Ima njih još, vjerskih zajednica, vračevi i zazivači kiše. Znači samo RKC dobije 380, nisam provjeravao koliko dobiju ostali ali pretpostavljam da je barem na ovaj iznos još pola...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
StIcHiNsGlüCk
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2009. 23:50 
Naslov:  Re: Vox populi: Posjet Filozofskom i Učiteljskom fakultetu u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*edit* Arrow


Zadnja promjena: StIcHiNsGlüCk; 24.05.2009. 2:41; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.05.2009. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, ovo moram napisat u punom obliku, ne kao akronim:

WHAT THE FUCK?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.05.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta si propustio? Very Happy

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: