Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Posjet Filozofskom i Učiteljskom fakultetu u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PRAVI STUDENT
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zivi je napisao/la: ›
odlican text !

da demantiram PRAVOG STUDENTA reci cu samo da nema tu glavnih , nema tu vođa , svi su jednaki medu jednakima , svi su osviješteni studenti.

...aha,daj da ja tebe isto DEMANTIRAM, ja nikad ne pišem ono za sto nisam 100% siguran...vjeruj mi da je provjereno tko je GLAVNI organizator-student!!!a drugo je to sto se studenti drže zajedno,lijepo je to,ali ne na taj nekulturni način...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PRAVI STUDENT
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2009. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la: ›
ali to se rjesi smanjenjem kvota, cemu tolike kvota onda, kad tih ljudi ne treba ?

smanjih kvote, manje ih placa, manje para, to je bed Wink

razumijem te,al gle,treba dat priliku svima! imam bogatog bratica koji ne voli uciti...pa zavrsit ce fax jednog dana,ali naravno da je prema prijemnom student koji sam sebi plaća studij...pa ja da sam na mjestu onih koji to određuju isto tako bi napravio!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2009. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
maddox_rumble je napisao/la: ›
ali to se rjesi smanjenjem kvota, cemu tolike kvota onda, kad tih ljudi ne treba ?

smanjih kvote, manje ih placa, manje para, to je bed Wink

razumijem te,al gle,treba dat priliku svima! imam bogatog bratica koji ne voli uciti...pa zavrsit ce fax jednog dana,ali naravno da je prema prijemnom student koji sam sebi plaća studij...pa ja da sam na mjestu onih koji to određuju isto tako bi napravio!


smanjis kvote - svi bespla

vanredno koliko ih god zeli - placaju

i to je to

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PRAVI STUDENT
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2009. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la: ›
PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
maddox_rumble je napisao/la: ›
ali to se rjesi smanjenjem kvota, cemu tolike kvota onda, kad tih ljudi ne treba ?

smanjih kvote, manje ih placa, manje para, to je bed Wink

razumijem te,al gle,treba dat priliku svima! imam bogatog bratica koji ne voli uciti...pa zavrsit ce fax jednog dana,ali naravno da je prema prijemnom student koji sam sebi plaća studij...pa ja da sam na mjestu onih koji to određuju isto tako bi napravio!


smanjis kvote - svi bespla

vanredno koliko ih god zeli - placaju

i to je to

a mislis li da ne bi oni u ministarstvu i fakulteti prihvatili bolje ovakav način komuniciranja i prijedloga nego ometanje nastave,blokiranje svega...?! ja smatram da bi bolje prosli da im ovak nest predlozimo,a?
to bi podrzao!! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2009. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da nije bilo prosvjeda ne bi slusali Wink

sad su prosvjedi - sad slusaju Wink

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PRAVI STUDENT
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2009. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa moze prosvjed,ali ne na ovakav bezobrazan način- usred predavanja da ti uđe skupina huligana s FFOS i počne se derat,prof.gledaju bunjeno,studenti jos zbunjeniji...glazbu pustaju,galame...mislim,"TO" pripada akademskoj zajednici?!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2009. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spammeru, ti si prava budala. ovo nije pokrenuo luka matić, ovo su pokrenuli studenti ogorčeni sustavom i jer nezadovoljstvo sustavom postoji blokada ima podršku.
dođi na plenum pa uvjeri VEĆINU da su u krivu i zašto je to njihova borba koja se i tebe tiče bzvz.

da li znate da su svi fakulteti od 1992. registrirani kao TRGOVAČKA DRUŠTVA?!
da sam mislio biti komercijalist, upisao bih komercijalnu školu, a ne fakultet.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2009. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pogotovo onaj dio kada se spominju stranke i to HDZ stalno...a kladim se da je ovo pisao student koji je također član jedne od stranaka...


da si barem pročitao profil mene kao autora teksta, primjetio bi i podatak o broju zima koje sam prebacio preko svojih pleća. broj godina bi ti trebao reći da sam premator za redovito studiranje.

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nisu svi studenti članovi nekih glupih stranaka, ali ITEKAKO SE ZNA KOJI SU TO STUDENTI-GLAVNI ORGANIZATORI PROSVJEDA!!!


čitanje bez razumjevanja je karakteristika ljudi koji umjesto mozga imaju armirani beton. dakako, ne smeta ti politički angažman predstavnika Studentskog zbora.

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
LUKA MATIĆ slika (SDP) -a


moram ti priznati da imaš sjajan smisao za humor. SDP je stranka koja ne može organizirati samu sebe, kamoli masovne studentske prosvjede, a još manje voditi suvislu oporbenu politiku zemlje pred bankrotom.

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
VIŠE UČENJA PA ĆE BITI MANJE PLAĆANJA FAKULTETA


vidi, slažemo se. već i sama provedba reformi je smanjila broj vječitih studenata.

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
(I MANJE STRANAKA, imat cete vremena cijeli život za to,sad zavrsite fax)


što predlažeš, jednoumlje?

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
p.s.-bit će strašnih problema budete li nastavili upadati na predavanja i ometali, ne da vam Bog da moram nadoknađivati preko ljeta!!!!!!!!!!!!!!


oooo, pa ti si neki opasan dasa.

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
EEEE DAA!! mogao sam si i misliti da ce to neki pametnjaković napisati!!!! NE,NITKO MENI NIJE NAREDIO DA OVO PIŠEM!! žalosno je sve ovo!!!


stvarno me impresionira tvoj smisao za humor. prokušan recept ministra primorca

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
evo baš čitam jedno 2 dana ovo sve..i da,maloprije se registriram (jer nisam više mogao izdržati) i reko idem komentirati i malo kritizirati što se STRANKE miješaju stalno u studentske probleme!!!


znaš, prodaješ muda pod bubrege. o ovme se raspravlja pod nekim drugim postom puno više od dva dana. i opet ti ne smeta mješanje stranke u rad Studentskog zbora.

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
no oni koji su VJEČNI STUDENTI I LIJENI,PADAJU GODINE ZBOG ZAJEB.OKOLO...-DABOG DA PLAĆALI 1000000kn,a ne na ovakav način nama vrijednima ometati predavanja,ukidati kolokvije...ma joj...


žalosno je što se jedan kompleksan problem svodi samo na vječne studente. problemi su puno dublji. ako si ono što se predtavljaš, meni je drago zbog toga, nastavi tako. a to što sada imaš prekinutu nastavu, razmisli, nije li to zbog zanemarianja studentskih problema. koliko vidim to je bio jedini način da studente saslušaju dekani i rektori jer imate sterilne studentske zastupnike koji se zovu Studentski zbor.

PRAVI STUDENT je napisao/la (Pogledaj post): ›
mislio sam da si skontao iz prvog posta da sam protiv svega toga,a ocito je da se politika gura među nas


vidim kako te i dalje ne smeta politikanstvo Studentskog zbora.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PRAVI STUDENT
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2009. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo da još na ovo odgovorim jer ne mogu više se živcirati zbog svega...prvo,želim ti se ispricati jer sam ovo svoje pisanje započeo na krivom mjestu-oprosti! prebacio sam se na pravo mjesto!

drugo, drugu stranku sam spomenuo jer vidim da se samo pljuje po SZ-u kao HDZ-ovci (što ne podržavam!!!),a valja napomenuti i drugu stranu priče i za sve koji niste znali da je i ovaj prosvjed-blokiranje nastave započeo LUKA MATIĆ,a ljut sam i na njega jer vidim mu na facebooku kako se hvali s SDP-om i kako on kaže DRUGARIMA!!! -već sam rekao da ne podržavam stranku među studentima,to ničemu ne vodi,samo svađi i uništavanje planova studentima (polaganje kolokvija...)
i ne predlažem jednoumlje nego nek se o strankama i politici priča dalje,ali ovo je vrlo osjetljiva situacija koju čovjek ne može ni prokomentirati, a da ti ne kažu: a ti si iz TE i TE stranke, tebi je naređeno da ovo napišeš...i slično!!
žao mi je što sam neke dirnuo u ŽIVAC sa spominjanjem stranaka,napominjem posebno za tebe- i HDZ-a i SDP-a...
A JA SAMO HOĆU IMATI NASTAVU,POLAGATI KOLOKVIJE JER MI JE SUSTAV STUDIRANJA TAKAV DA MI JE LAKŠE PREKO KOLOKVIJA-nije kao prije više, POLOŽITI PLANIRANO DO LJETA,OTIĆI NA MORE I OPET UPISATI GODINU BEZ BRIGA,BEZ PLAĆANJA...ja znam da ja to mogu,a moglu li to oni koji sad prosvjeduju na takav način i ne ispunjavaju svoje obveze?!? mislim da neće moći!
i sami znamo da se NEĆE dogoditi da svi bespla studiraju,to su gluposti,čitaj malo moje postove-vidjet ces i zasto to kazem,ne da mi se ponavljati!!
UČITE LJUDI MOJI!!!
Laku noć!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2009. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Clanak je odlican, ali neke komentare je jednostavno neugodno za citati. Pogotovo dio clanka o mladez ha ha hadezea infiltriranoj u studentska tijela, ti maleri onomad na pravu medj svoje uspjehe stavise to da u skriptarnici su istaknute cijene. Volej u mozak, banalan primjer ali puno govori. Sto se tice pravog studenta, kolega, osobno ne vjerujem da ste bas toliko uspjesni jer previse je to uznemirenosti za jednog kako navodite izvrsnog studenta. Znam jednog, dvojicu koji su zaista uspjesno zavrsili faks i uglavnom su rijetko imali ovakve ispade, no mozda grijesim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PRAVI STUDENT
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2009. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahahah...sad ces mi jos i govoriti o mom studiranju...vrlo duhovito! da,ima nas i takvih studenata! i znam zasto to kazem...citaj malo ranije postove...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2009. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, nemam pametnijeg posla. Samo konstatiram kako je ovo previse zuci na onako dobar tekst...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PRAVI STUDENT
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2009. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

andjusticeforall je napisao/la: ›
Je, nemam pametnijeg posla. Samo konstatiram kako je ovo previse zuci na onako dobar tekst...

ma znam,moja greška! ispricao sam se sto sam zapoceo svoje pisanje pod ovim textom...sorry ljudi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2009. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

andjusticeforall je napisao/la (Pogledaj post): › Je, nemam pametnijeg posla. Samo konstatiram kako je ovo previse zuci na onako dobar tekst...
osijek031.com smile Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2009. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, nemam pametnijeg posla. Samo konstatiram kako je ovo previse zuci na onako dobar tekst...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: