Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NE - umjetni nokti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 10:20 
Naslov:  NE - umjetni nokti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam pitanje za cure.. tj. za one koje imaju svoje nokte Smile
Moji su inače super kvalitetni, tvrdi i nosim ih prilično dugačke. Ali svake godine se dogodi barem jedna faza u kojoj jedan po jedan, svi popucaju, počnu se listati itd..
Ne znam jel to možda ima veze s krajem zime, centralnim grijanjem ili nedostatkom sunca ili vitamina.. A čula sam od jedne cure kako ima identičan problem kao ja.
Pa sam vas htjela pitati ima li neka od vas sličnih poroblema i kako ih rješavate? Hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam imala taj problem i pokušala sam sve i svašta, od nekih lakića za jačanje noktiju, a čak sam jedno vrijeme pila i kalcij jer sam mislila da mi nedostaje vitamina. Ugl moje riješenje je geliranje noktiju, tako su mi nokti jedino sigurni i lijepi.

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel moguće da ima dama koje nemaju umjetne nokte? Smile

Moguće je da nedostatak vitamina i sunca ima utjecaja na kvalitetu noktiju, kao i doba godine. Ako ima utjecaja na opadanje kose, vjerujem da ima i na kvalitetu noktiju.

Preporučam lak za nokte Dikla, skup ali kvalitetan. Iako.. najbolje je pretrpiti tu fazu.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CipelicaLutalica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni su sad trenutno u toj nekoj glupoj fazi, pucaju, listaju se, zaista su očajni! Mad
Ali inače mi pomaže malo jača doza vitamina (voće i povrće) i jogurt! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubamala
Offline
Ukupno postova: 14
Lokacija: osijek :)
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2009. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nemam umjetne nokte.moji nisu kvalitetni,pucaju svako malo,al to mi ne predstavlja nikakav problem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2009. 9:49 
Naslov:  Re: NE - umjetni nokti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la (Pogledaj post): › Imam pitanje za cure.. tj. za one koje imaju svoje nokte Smile
Moji su inače super kvalitetni, tvrdi i nosim ih prilično dugačke. Ali svake godine se dogodi barem jedna faza u kojoj jedan po jedan, svi popucaju, počnu se listati itd..
Ne znam jel to možda ima veze s krajem zime, centralnim grijanjem ili nedostatkom sunca ili vitamina.. A čula sam od jedne cure kako ima identičan problem kao ja.
Pa sam vas htjela pitati ima li neka od vas sličnih poroblema i kako ih rješavate? Hvala!


Evo, sad čuješ i od druge.. Very Happy isto je i kod mene...a šta ću, porežem ih i ponovno uzgajam..nikada nisam išla na ugradnju, a ne vjerujem ni da ću...bez obzira na kvalitetnu napravljenog, uvijek mi je to previše umjetno (baš zbog debljine i savršenosti oblika svih 10 komada)...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: