Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Građevinsko zemljište-imaš pa nemaš

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 12:29 
Naslov:  Građevinsko zemljište-imaš pa nemaš
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U prvoj ulici u Tenji kad se ide iz Osijeka imam zemljište. Jerbo imam dvoje djece, kad se donosio GUP zatražila sam da se te parcele uvrste u građevinsko zemljište.To mi je izgledalo sasvim normalno, jer su do zadnje kuće u ulici, ima plin, voda, struja. Al vidi vraga ne može, naravno bez obrazloženja. Sad se točno iznad moje parcele pravi gospodarska zona. Dakle ja trebam sijat kuruzu kraj gospodarske zone i između kuća, a moja djeca kupovati placeve.
Opcije 2. Koga treba podmazati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazovi potrošački kod. Ovo ti ozbiljno govorim.

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kablar
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2009. 19:03 
Naslov: Hehehe ! Re: Građevinsko zemljište-imaš pa nemaš
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la (Pogledaj post): › U prvoj ulici u Tenji kad se ide iz Osijeka imam zemljište. Jerbo imam dvoje djece, kad se donosio GUP zatražila sam da se te parcele uvrste u građevinsko zemljište.To mi je izgledalo sasvim normalno, jer su do zadnje kuće u ulici, ima plin, voda, struja. Al vidi vraga ne može, naravno bez obrazloženja. Sad se točno iznad moje parcele pravi gospodarska zona. Dakle ja trebam sijat kuruzu kraj gospodarske zone i između kuća, a moja djeca kupovati placeve.
Opcije 2. Koga treba podmazati?
[align=justify]
I ja imam građevinsko zemljište u istoj ulici ako je to prva lijevo i zamislite kuća je upisana i ucrtana prije 20 godina, naravno i plaćene komunalije i pazi sad, sa cestom, vodom i kanalizacijom došli su 25 metara daleko moje od kuće i ne idu dalje. Pitam zašto, kažu grad plaća samo za gospodarsku zonu. I sad bih opet trebao čekati 25 godina da mi naprave cestu, vodu i kanalizaciju a samo su 25 metara daleko. Ovo je za novine, televiziju, sud, Hagg ili ne znam što. I nitko ništa ne zna. Nevjerojatno, ima samo u Hrvatskoj. I što sad? Obilaziti beskonačno urede po gradu, pisati peticije, skinuti se gol na trgu. Tužno. Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: