Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavobolja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 10:04 
Naslov:  Glavobolja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad prije nisam imala glavobolju (nisam znala kako je to kad te boli glava) ali u zadnje vrijeme imam užasnu glavobolju koja krene od iza pa se spoji sa naprijed do očiju, boli za ne izdržati, imam osjećaj da će mi oći ispasti van, ne mogu se nabolje kretati, jesti, kad se ustanem padne mi mrak na oći, nekad čak i povračam od boli. Čak i kad pokušam zaspati ne mogu koliko me boli. Isto tako možda nema veze stim ali napomenut ću da mi u zadnje vrijeme često curi krv iz nosa Rolling Eyes

Pitala sam svoju liječnicu da li smijem piti tablete u trudnoći jer ponekad pomislim da će mi glava puknuti jer me boli svaki dan po cijeli dan na što mi je ona rekla da ne smijem ništa piti od lijekova. S obzirom da su lijekovi zabranjeni, kako ublažavate tegobe s glavoboljama, kako barem malo ublažiti bol?

Zahvaljujem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesi prije pila kavu pa prestala?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nisam, znam da se to može povezati sa glavoboljom, ali et mislim da to nije moj slučaj.

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....hm, ovo me više podsjeća na migrenu (osobno imam napade skoro pa čitav život)....eh, sad - okidači za migrenu mogu biti različiti, stres je jedan od njih, nekim ljudima je čokolada, sir, kava......
...obzirom da ne smiješ trošiti lijekove, predlažem ti da čim osjetiš da će te primiti glavobolja, zamračiš sobu, legneš i podigneš si noge da budu više od glave...hladan oblog od kamilice može pomoći, a isto tako možeš probati s nekom od onih hladnih krema i nanesi na čelo, sljepoočnice i vrat.....nemoj stavljati glavu na jastuk, već lezi ravno, a samo pod vrat stavi nešto oblo (zamotaj ručnik, npr)....
....glavobolja ti može biti povezana i s niskim tlakom, probaj malo šećerne vodice ili kavu, kao što @Mungos reče......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Probala sam to sa hladnim oblozima, pila sam tursku kavu sa limunom, pijem puno tekučine koliko god to čudno zvučalo, zamračim si stan, prozračim ga, mirujem... ali i dalje boli. Ipak hvala, budem probala to sa hladnim kremama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.04.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hypolita i ja u zadnje vrijeme imam glavobolje, isto nikad nisam imala, mislim mene je prije 3 tjedna jedno tjedan dana toliko bolila glava i osjecala sam se ko zombi, sada me više ne boli tako jako ali imam neka cudna probadanja Shocked hmm..nemam pojma, kontam da možda od vremena ili kompjutera, mislim bar u mom slucaju, 8 sati radim za kompjuterom pa ono....neznam ali znam da sam pocela ignorirati sve to... Smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda znaš kako mi je, ludim jebote. Ne provodim puno vremena za kompom, sam uz kavu jutarnju, a bila sam posumnjala u vrijeme... ma ne znam. Znam sam da me stalno boli i da mi to utječe na raspoloženje, na psihu, ma na cijelu mene... Ma trunemo iznutra, tumori neki ziher Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.04.2009. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da znam kako ti je,nisu tumori šta ti je??!! to ti je normalno za proljetno doba....nedaj se! ja sam isto tako kad me to jako bolilo pomislila na sve živo, mucilo me to i postala sam dosadna i sebi i drugima oko sebe, ali onda sam skontala kako nemoze to tako, pocela sam si govoriti kako ne boli, i i ignorirala sam to maksimalno...i eto....sad kazem tu i tamo me zaboli tek toliko da me podsjeti da imam mozak Smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2009. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imas neku kliniku za boli u bolnici ... odi kod njih

mozda ti oni mogu pomoci

ne mogu vjerovati da zato sto si trudna ne smijes bas nista uzimati ?

iskreno, mislim da ti ova patnja, neraspolozenje, bljuvanje i ostala sranja mogu puno vise stetiti plodu nego tableta ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma zajebavam se ( iako nikad ne znaš)... Čitam da je to kao normalno, čim to prihvatim možda bude bolje. Ali jebeno je takvu bol sam tak prihvatit.

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › imas neku kliniku za boli u bolnici ... odi kod njih

mozda ti oni mogu pomoci

ne mogu vjerovati da zato sto si trudna ne smijes bas nista uzimati ?

iskreno, mislim da ti ova patnja, neraspolozenje, bljuvanje i ostala sranja mogu puno vise stetiti plodu nego tableta ...


To sam i ja rekla milijun puta, al moš pričat i pričat i pričat...

Naručit ću se na pregled glave, pa nek mi Bog pomogne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za glavobolju ja uvijek popijem lekadol i odmah prođe, inače te tablete su vrlo lagane i nisu toliko jake kao tipa cafetin ili plivadon, tako da mislim da bi ih i u trudnoći mogla piti. Inače ja sam alergična skoro na sve lijekove i doktorica mi preporuča samo lekadol i lupocet zato što navodno nisu toliko štetne.

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno dođe mi da popijem pilulu bilo kakvu tipa ovih što si rekla, ali me opet strah kad mi je rekla da ne smijem ništa od pilula konzumirati. Iskreno ne bi htjela samu sebe sjebat. Kontaš?!

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno, u svakom slučaju doktora treba uvijek poslušat. Ako ništa drugo osim obloga i sl. tomu, pokušaj možda da ti neko stručno izmasira glavu, meni je to nekad isto znalo pomoći.

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2009. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la: › ali napomenut ću da mi u zadnje vrijeme često curi krv iz nosa Rolling Eyes

Kada si zadnji puta mjerila tlak?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: