Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dual SIM mobitel

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 9:21 
Naslov:  Dual SIM mobitel
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bas nesto gledam dual SIM mobitele. Za oko mi je zapeo (Anycall) SGH F480/F488, kopija Samsunga D980. Vidim da se moze naci za ispod 1000kn, sto je jako lijepo za dualSIM s takvim featureima [doduse, Kinezima su dostupni svi ovi dual SIM].






Je li ga netko testirao? Postoji li neki poseban razlog zasto je kopija dvostruko jeftinija od originala [ok, osim brandinga ;-)]? Radi li uredjaj dobro s nasim operaterima, kakav je za koristenje?

Sto preporucate kao dobar dualSIM mobitel do 1000kn?

Za li tko planira li SE izdavati kakav dualSIM uredjaj u srednjoj klasi [tipa Kxxx]?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prodaje li netko ove iPhome kod nas?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima lega iphone (znači isti klinac ko iphome) i kaže da je smeće, one aplikacije su bezveze totalno sve do jedne, nemoš poslat mms al dobro imaš net, i ne koristi ga za ništa više nego za poruku poslat i nazvat, za šta zapravo i služi mob.

što se tiče kineskih dual sim mobova, imo sam priliku kupit si sigmatel s9, djevojkin stari dofuro iz mirovne misije sigmatel s dual simom, touch screenom, mp3 playerom, tv-om (da da ima tv) i mogu ti reć da mobiteli super izgledaju, malo jesu robusniji al rade sve u 16 i podržavaju simultano 2 kartice što je mraaaaak. jedini će bed bit ako ti rikne nešt na njemu jer ćeš ga moć odma bacit u smeće jer niko ovdje ne popravlja to, a znam da su ljudi u europi imali problema s driverima jer neam pojma koji je klinac al neke od tih kineskih mobova ne podržavaju windowsi odn ne rade s onim instalacijskim cdom s kojim dođe iz kine pa moraš skidat s neta drivere ako ih uspiješ nać.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Monstrum, ma nije da sam se nalozio na iPhone, mene vise zanima dualSIM, a onda ako vec mijenjam mob, nije zgorega ako ima neke djidje koje bi mi mogle biti zanimljive - idealno bi bilo kad bi imao one-click sinkronizaciju s Google Calendarom + GPS s mogucnoscu zapisivanja i exporta u GoogMaps, ali to nije nuzno. ;-)

Jebote, sad kad vidim koliko toga ima na kineskom trzistu ne mogu se ne pitati - koji kurac rade uvoznici?! Pa ovo je jebena mogucnost zarade... jeftinije od brandname mobitela, a cesto s vise funkcija...

Zna li netko koga u HR tko dila/uvozi te kineske mobitele?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Zna li netko koga u HR tko dila/uvozi te kineske mobitele?

nažalost, ne. možda u kineskim šopovima imaju. Smile

kontam da se toga može naći na e-bayu, samo je malo riskantno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš sam nedavno pričao sa legom o tim kinezima on radi u trgovnini mobova nekoj u novom sadu i kaže da je u glavnom imao pozitivna iskustva sa tim kinezima

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imaju iznimno kvalitetne mobitele al kažem problemi su ti driveri i @mungos, ako si stvarno misliš uzet nešto pogledaj da li simultano podržava 2 sima jer ima jako puno mobova koji podržavaju 2 sima ali odvojeno, znači ili 1 ili 2, a imaš i one kod kojih rade obje kartice odjednom.

u svakom slučaju da se negdje može nabavit i ja bi si odma uzeo jer su stvarno cijenom prihvatljiviju više puta i kvalitetni i ko što rekoh održavanje i driveri su manji problem Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zvonimirka
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ovak...bavim se mobitelima, servisom prodajom i slicnim stvarima...

Kopije su ti u biti iste samo što se tiče maske...Kopije svih mobitela možeš naći u dual-sim izdanju, jer ih kinezi rade masovno, stavljaju svoj software(koji je bitno lošiji od originala), i sa svim kopijama ti idu slabe baterije do 1000 mAh...Još kod tih kopija postoji problem što većinu rade bez navigacije jer taj dio softwarea nemogu kopirat a svoje im se ne isplati radit...u biti ako misliš uzimat dual-sim telefon , što se tiče rada sve je ok, samo te software nece zadovoljit jer je bitno sporiji i manji od originala...kamera je ok, glazba također, a sa pregledom slika je bilo problema...kod nekih je čak bio problem da neke .JPG slike oće otvoriti a neke ne...u biti ako ti je najbitnije samo to što je dual-sim, onda ti se isplati uzeti kineza.

Prije nekoliko dana sam dobio na servis "Nokiu N95" pa kad sam skinio zadnju masku, na bateriji je pisalo NOKLA hehe...i naravno bez navigacije je i tih malo žešćih stvari

Ako imaš kakvih pitanja slobodno se javi, i ako te zanima kakvih sve modela ima možeš doći i pogledati kod mene...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2009. 7:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

www,gsmarena.com

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2009. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Zvonimirka, tnx na informacijama. Gdje se mogu doci pogledati? ;-) Zanima me ova kopija (Anycall) Samsungovog F488. Vidio sam kako dualSIM funkcionira na Samsungu D880 i svidja mi se. Ovaj F488 je koju generaciju ispred. ;-)

Kakva je mogucnost povezivanja takvih mobitela s kompom? Dosta bitna stvar mi je sinkronizacija i backup imenika i eventualno planera, jer kontakte ne cuvam na karticama.

_Jimmy_ je napisao/la: › www,gsmarena.com
Bravo, Columbo! ;-) A, sad procitaj moje poruke, mozda shvatis da me zanimaju oni mobiteli kojih nema na tom siteu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: