Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nova istraga protiv Đapića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2009. 13:00 
Naslov:  Nova istraga protiv Đapića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2009. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za nepovjerovat..., dali je to moguće..., sram ih bilo pa on je baš super..., baš prava poštenjačina..., nebi on nešto nezakonito učinio..., ma ne..., osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2009. 10:21 
Naslov:  Re: Nova istraga protiv Đapića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inače ništa od ovoga dok god je on poslušan HDZ-u

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.04.2009. 22:34 
Naslov:  Re: Nova istraga protiv Đapića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi moji ja ne shvaćam da vjerujete u te priče, da postoji ikakav dokaz Đapić bi već davno sviro klavir. Sanader sustavno pokušava uništiti HSP godinama, da ima trunka istine u tome Đapić bi bio pritvoren!
Ne vjerujte glupostima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2009. 8:17 
Naslov:  Re: Nova istraga protiv Đapića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi moji ja ne shvaćam da vjerujete u te priče, da postoji ikakav dokaz Đapić bi već davno sviro klavir. Sanader sustavno pokušava uništiti HSP godinama, da ima trunka istine u tome Đapić bi bio pritvoren!
Ne vjerujte glupostima!


Pa ne znam tko vjeruje u gluposti, kad znamo da u ovoj državi još niti jedan političar nije odgovarao za ono što je polapao ili zamuljao, naočigled i uz hrpu dokaza. Za mene je glupost vjerovati da bi naše pravosuđe uopće nekog od ekipe strpalo u zatvor zbog bilo čega, a ne da bi "već odavno sviro klavir". Daj mi jedan razlog zbog kojeg bi trebalo vjerovati Đapiću, ili bilo kojem političaru u Hrvatskoj da nije mutio i zloupotrebljavao svoj položaj.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2009. 15:42 
Naslov:  Re: Nova istraga protiv Đapića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): ›
MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi moji ja ne shvaćam da vjerujete u te priče, da postoji ikakav dokaz Đapić bi već davno sviro klavir. Sanader sustavno pokušava uništiti HSP godinama, da ima trunka istine u tome Đapić bi bio pritvoren!
Ne vjerujte glupostima!


Pa ne znam tko vjeruje u gluposti, kad znamo da u ovoj državi još niti jedan političar nije odgovarao za ono što je polapao ili zamuljao, naočigled i uz hrpu dokaza. Za mene je glupost vjerovati da bi naše pravosuđe uopće nekog od ekipe strpalo u zatvor zbog bilo čega, a ne da bi "već odavno sviro klavir". Daj mi jedan razlog zbog kojeg bi trebalo vjerovati Đapiću, ili bilo kojem političaru u Hrvatskoj da nije mutio i zloupotrebljavao svoj položaj.

Jedino je ostao HSP kao stranka koja brani hrvatske interese, zbog toga smeta svim ostalim strankama te se sustavno pokušava uništiti HSP na lokalnoj i državnoj razini. Da postoje neki dokazi da je Đapić ili bilo tko od visoko pozicioniranih članova stranke umješan u kojekakve malverzacije već bi bio osuđen ako ni zbog čeg drugog onda da se doktor Ivo može hvaliti svojim europskim "prijateljima" kako u hrvatskoj funkcionira pravosuđe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 11:19 
Naslov:  Re: Nova istraga protiv Đapića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi moji ja ne shvaćam da vjerujete u te priče, da postoji ikakav dokaz Đapić bi već davno sviro klavir. Sanader sustavno pokušava uništiti HSP godinama, da ima trunka istine u tome Đapić bi bio pritvoren!
Ne vjerujte glupostima!


I ja smatram da to mora da bude dimna bomba pred izbornu kampanju. Ostalo je upamćeno Sanaderovo "Glas za HSP je glas za SDP". Kada se ne bi radilo o konstrukicjama i glupostima Đapić bi odavno morao da bude na sudu. Narod bi trebao da gleda realne učinke, svatko prema svojoj savjesti; bez obzira na političku opciju; a ne da se nasjeda žutoj štampi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo je da su afere nestale kad je HDZ postao koalicijski partner HSP-u. i sad kad je nategnuto, opet počinju montiranje... TKo se ogriješi o barbu, nagrabusio je...

Ajde Ivo, namontiraj i meni nešto... Razz

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2009. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na ovo samo mogu reći

Rolling On The Floor Laughing My Ass Of (Roflmao)

Da je stvarno nešto bilo Đapić bi već bio u pritvoru, vrtilo bi se na TV-u, a Glavaš bi likovao.
Neka meni prije objasni zašto uvozimo ribu iz Slovenije koja ima 4 ribarska broda, šećernu repu iz Mađarske kad naša trune na deponijama i zašto struja stalno poskupljuje kao da je HEP kopa. To mi je nekako veća tragedija, tj. afera.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije veća afera samo dok je HDZ na vlasti ovo je tabu tema.
Izgleda da si balav pa se ne sjećaš tko je otpisao dug Kamen Ingradu...

Osobno Hebrang, dakle HDZ koji je i sada na vlasti.
Malo se informiraj prije nego što počneš zagađivati forum svojim postovima u kojima nema trunka istine.
FERAL TRIBUNE

Po toj osnovi za sada đapića ne smiju dirati jer imaju prste u tome.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: