Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ZOO - uništavajmo osječko

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2009. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde dajte ljudi... najbolj isu mi ovi sa dva tri posta i onda seru... stavite svoje ime i prezime pa onda pričajte šta hoćete kao što je to krunoslav napravio...

@unreal... kada već toliko hvališ tog srđaka onda stavi svoje podatke... možda dobiješ povišicu ili unapređenje...

ma u ovoj jebenoj državi svatko može raditi šta hoće osim "bezjaka"... obični ljudi moraju raditi i gaziti sami sebe i svoja uvjerenja da bi živjeli, dok ostali rade što god hoće... prestrašno... jebem ti ovakvu vladu koja vodi državu za koju su ljudi
davali živote



_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2009. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskreno me zaboli za kipove lavova - nek kupe druge ako bas moraju zbog jadnika koji turaju svoj nos u tudje poslove i misle da nitko nesmije kurcem maknut u gradu da se njih ne pita - nije to nikakav spomenik kulture...ne mogu vjerovat da je to uopce neka vijest!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
unreal
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="..."]
ajde dajte ljudi... najbolj isu mi ovi sa dva tri posta i onda seru... stavite svoje ime i prezime pa onda pričajte šta hoćete kao što je to krunoslav napravio...

@unreal... kada već toliko hvališ tog srđaka onda stavi svoje podatke... možda dobiješ povišicu ili unapređenje...

ma u ovoj jebenoj državi svatko može raditi šta hoće osim "bezjaka"... obični ljudi moraju raditi i gaziti sami sebe i svoja uvjerenja da bi živjeli, dok ostali rade što god hoće... prestrašno... jebem ti ovakvu vladu koja vodi državu za koju su ljudi
davali živote

Nisam ga ja jako hvalio, samo kažem ono što znam. A što se tiče onog o povišici.... to je nisko....radim u drugoj RJ i nemam neke veze s njima. Istina je vjerovatno negdje u sredini.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakvo sranje e sram ih sve bilo. Ako ćemo tim slijedom eto i sfinge kod sekontale su oronule ajmo ih srušit ili ajmo srušit katedralu, šta!!! vidi se na onim slikama koje su postane neki dan da se maltene raspada i da se renovira, ma ko ju jebe ajmo i to srušit. Ajmo cijelu tvrđu srušit i spomenik kugi i sve.
Nabijem ih sve na kurac. Da me se pita odgovornog za ovo nedjelo treba kazniti i to otkazom i kaznenom prijavom za uništavanje gradske kulturne baštine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la: ›
iskreno me zaboli za kipove lavova - nek kupe druge ako bas moraju zbog jadnika koji turaju svoj nos u tudje poslove i misle da nitko nesmije kurcem maknut u gradu da se njih ne pita - nije to nikakav spomenik kulture...ne mogu vjerovat da je to uopce neka vijest!!!!


ta su dva lava "čuvala" ulaz na njemačko vojno groblje koje se nalazilo gdje je danas Novogradsko groblje, ipak imaju nekakvu povijesnu vrijednost

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da ne kažemo da su jedna od slika iz mladosti velikog broja osječke djece kao takvi imaju vrijednost pa da ih je napravio ne znam tko

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nave
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivo gledam bas EFIX fotke koju je Esseker2009 poslao i u njoj pise sljedece :
Equipment Make : Sony
Camera Model : DSC-P73
Data Picture Taken 4.5.2007 9:41

Namjerno ili ne, ali autor fotke je cekao gotovo dvije godine za javnu objavu iste... Rolling Eyes ...

Kronologija (oko price tko je kriv Srdak ili Salika):
5.04.2007.
Zablistao novouređeni osječki Zoološki vrt
http://www.osijek.hr/NASTAVAK.ASPX?ID=7605
"U ZOO-u je preuređen ulaz, obnovljena je upravna zgrada, asfaltirano je 1.200 metara nogostupa i oličeno 2.200 četvornih metara zidova i ograda."
(jesu li jos lavovi na lokaciji ili ne to ne piše.. no vrlo je moguce da nisu)
....
25.04.2007.
Lavić uginuo, u ponedjeljak smjena rukovoditeljice ZOO-a
http://www.osijek.hr/NASTAVAK.ASPX?ID=7783
(inace ponedjeljak je bio 30.04.2007)
....
4.5.2007
snimljena fotka odbacenih i razbijenih lavova by Esseker2009 (prema EFIX-u):
4.5.2007 u 9:41 (al naravno vrijeme i datum mogu se lazirati bez velikog problema, ako autor fotke zeli nekome svjesno "smjestiti")
....
22.5.2007
Direktor Unikoma Miroslav Doležal najavljuje proširenje zoološkog vrta
http://www.osijek.hr/NASTAVAK.ASPX?ID=8074
"Čekamo nalaz i tek tada ću odlučiti o smjeni sadašnje rukovoditeljice Tatjane Šalika- Todorović."
...
14.12.2007.
Uginuo bizon u Zoološkom vrtu
http://www.osijek.hr/nastavak.aspx?id=10132
rukovoditeljica je jos uvijek Tatjane Šalika-Todorović

jedino mi je promaklo kada gospodin Srđak preuzima mjesto rukovoditelja Zoo vrta..

Činjenica : Bez Doležalovog znanja vjerojatno nije moglo proći sve sto se događa/lo u Zoo vrtu i oko njega, kao i svim RJ Unikoma.

I da, to što kaže faktor-x, upravo ta emocionalna vezanost generacije djece uz lavove daje ima najveću vrijednost. Pa je ovakva reakcija puna osude i ogorčenja bila očekivana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.03.2009. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom je lavu malo noga oštećena tu na slici.
Ako se ne varam, tu sad stoji ono za bicikle ili? Nisam dugo bila tamo pa ne znam.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka cast Krunoslave na ovako javnom istupu mislim da ti je prekipjelo ajme kad si tako sta napravio i smatras da nema drugog nacina!!! Drago mi je da ti je stalo za dobrobit zivotinja i da sa zoo vrt vodi najbolje sto moze!!!

Opcenito mislim da ima puno ljudi koji bi najradije isto tako postupili ali se BOJE za vlastitu egzistenciju pa sute i trpe i na kraju umru od mozdanog. Al stvar je u tome da se bas tako treba reagirati i ukazivati na propuste i pogreske jer ce se samo onda mijenjati stvari na bolje. Sve najvece revolucije u povijesti su nastale velikom bukom i pobunom ljudi, pa samo pogledajte koliko ima "vladajucih" u nasem gradu a koliko gradjana da su gradjani slozni i da nisu kukavice puno brze bi se mijenjale stvari na bolje!!
Krunoslav i slicni su samo mali pojedinci koji bi trebali biti primjer ostalima da se treba boriti za ono sto vjerujes!!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Želim se ovim putem zahvaliti svojoj obitelji, prijateljima i forumašima na pruženoj podršci. Puno mi je lakše nastaviti borbu s "vjetrenjačama" kad vidim da ima još ljudi koji razmišljaju kao ja.
Veliko hvala svima Vama!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.03.2009. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krunoslav kozlović je napisao/la (Pogledaj post): › Želim se ovim putem zahvaliti svojoj obitelji, prijateljima i forumašima na pruženoj podršci. Puno mi je lakše nastaviti borbu s "vjetrenjačama" kad vidim da ima još ljudi koji razmišljaju kao ja.
Veliko hvala svima Vama!


eto, svi te tapsaju po ramenu ... a nitko da bi dao koji kikos ?

evo tebi 100 kikosa kruno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja se pridružujem s donacijom kikoša Krunoslavu, pa makar opet osvanuo u Glasu...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krunoslav kozlović je napisao/la: ›

Veliko hvala svima Vama!


Nema na cemu, hvala tebi na primjeru!!!!!
....i da, sretno!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: