Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Danijela Lovoković zajedno s Bubalom i Vrdoljakom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la:
centurion je napisao/la:
malo pazljivije treba pogledat tu vijest o prelasku. nisu svi oni presli iz hns-a,vecina ih se samo uclanila u hsp a neki su presli iz hns-a. vjesto upakirano Smile a posebno su zanimljive neke face Smile



čujem da je i Dogo bio...


Izgleda da je Hsp dobio pojačanje samo za slučaj da odbije mirno predati vlast, pa započnu ulične borbe i pušketanje. Tko su slijedeći članovi? Hrvoje Petrač? Vinko Žuljević Klica? Joca Amsterdam? Silvio Berlusconi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 9:50 
Naslov:  Re: Danijela Lovoković zajedno s Bubalom i Vrdoljakom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aaaaaaaaaaaahahah HSP je odlučio ovako igrati:

HDSSB traži donacije od tvrtki koje posluju s Gradom i Županijo
Skriveno: 

HDSSB traži donacije od tvrtki koje posluju s Gradom i Županijom

Veliki broj tvrtki s popisa dobivao je poslove od Grada i Županije, a sada se od njih traži donacija

Najutjecajniji ljudi HDSSB-a, među kojima su Branimir Glavaš, Vladimir Šišljagić, Krešimir Bubalo (kandidat za gradonačelnika Osijeka i osječko-baranjski župan), Dinko Burić (osječko-baranjski dožupan) te još 13 visokopozicioniranih članova ili simpatizera te stranke, sastavili su popis od šezdesetak tvrtki koje bi trebale sponzorirati njihovu izbornu kampanju.

U dokumentu koji nosi naziv “HDSSB - popis zaduženja” točno je specificirano tko će od čelnika stranke kontaktirati koju tvrtku. Neke tvrtke poput Belja, Gradnje i Kandit Premijera spominju se na popisu dva puta, a vrh stranke nedavno je usuglašavao tko će od dužnosnika kontaktirati s tim tvrtkama.

Na popisu tvrtki od kojih HDSSB traži ili će tražiti donacije za izbornu kampanju uglavnom su one koje su Osječko-baranjska županija i Grad Osijek, prije nego što je razvrgnuta koalicija HDSSB-HSP-a, na neki način zadužili ili im pomogli. Tako Ksenija Zbožil, pročelnica županijskog Upravnog odjela za društvene djelatnosti treba tražiti donacije od tvrtki koje su radile na restauratorskim radovima u Osijeku, ili gradnji škola i vrtića u Osječko-baranjskoj županiji. Osječka tvrtka Zuber, primjerice, proteklih je godina radila na gradnji osam škola, četiri dvorane i četiri doma zdravlja, što je sve platila Osječko-baranjska županija.

Među tvrtkama koje bi trebale financirati HDSSB-ovu kampanju su i one kojima je županija u raznim programima davala vrlo povoljne kredite, potom tvrtke od kojih je kupovala ili kod njih održavala vozila, kao i tvrtke koje su bile obuhvaćene poticajima u poljoprivredi ili turizmu.

Bivši osječki dogradonačelnik, predsjednik HDSSB-a i kandidat te stranke za osječko-baranjskog župana Vladimir Šišljagić tako je, dok je sudjelovao u radu gradskih vlasti u vrijeme koalicije s HSP-om, ultimativno zahtijevao da se tvrtki Žito omogući zamjena nekretnina i da joj se daju drugi ustupci u osječkoj poslovnoj zoni.

Šišljagić je bitno pomogao i osječkim poduzetnicima Mati i Ivici Škojo, odnosno njihovoj tvrtki S.nekretnine, koja je radila na gradnji velikog stambenog naselja u Osijeku. Infrastruktura koju je Grad Osijek sagradio u tom naselju nadmašila je iznos komunalne naknade koju je tvrtka u vlasništvu braće Škojo uplatila Gradu Osijeku. Zanimljivo je da su upravo Šišljagić i župan Bubalo dobili zadatak da obrade tu tvrtku, no još je zanimljivije da je direktorica tvrtke S.nekretnine Danijela Lovoković, koja je pristupila koaliciji HDSSB-a i HNS-a, tako što će se kandidirati za dogradonačelnicu Osijeka!

Na popisu HDSSB-ovih poželjnih donatora nalazi se i đakovačka tvrtka MD Profil, koja je proteklih godina radila na značajnom broju objekata financiranih iz proračuna.

Na popisu tvrtki na čije donacije računa HDSSB su i one u vlasništvu Osječko-baranjske županije, poput Cestinga ili Ljekarne Đakovo.

Direktor ne želi biti na popisu za donacije

Direktori tvrtki s popisa zaduženja HDSSB-as kojima smo razgovarali pitajući ih s koliko će donirati ili su već donirali kampanju HDSSB-a uglavnom su bili zatečeni pitanjem. Ivan Komak, vlasnik Osječke pivovare, rekao je za Jutarnji list da su ga kontaktirali iz HDSSB-a i tražili donaciju. Direktor jedne osječke tvrtke koja se također nalazi na popisu zamolio je ne samo da mu se ne spominje ime, već i da ga se obriše s popisa (!) jer bi mogao imati problema u poslovanju ukoliko dokument izađe u javnost. Milutin Bede i Antun Sebenji, vlasnici tvrtki Drava International, odnosno Remix, rekli su da ih nitko iz HDSSB-a nije kontaktirao, a ravnatelj Ljekarne Đakovo Draško Grebenar kazao je kako ta tvrtka u vlasništvu Osječko-baranjske županije ne financira političke stranke, nego iznimno daje manje donacije u humanitarne svrhe. (Drago Hedl)

Šišljagić: To su podvale

Saborski zastupnik Vladimir Šišljagić, predsjednik HDSSB-a, nekoliko je sekundi šutio nakon što smo ga pitali o “popisu zaduženja HDSSB-a”, na kojem se nalazi i njegovo ime. Zapitao je čiji je potpis na dokumentu, a onda je rekao da on o tome nema pojma. “Tko bi sastavljao popis tvrtki od kojih se traže donacije? Takvih će podvala tijekom kampanje biti još”, rekao je Šišljagić.

http://jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,17,,156107.jl


Naravno uz pomoć novinarčića Hedla koji si je umislio da je netko bitan.
Gospon Hedl, ako Vi tako kažete onda je na nama samo da vjerujemo, jer poznata je Vaša objektivnost, tako da sve što napišete vezano uz Glavaša mora da je istina.
Gledamo se na OSTV.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la:
Naravno uz pomoć novinarčića Hedla koji si je umislio da je netko bitan.
Gospon Hedl, ako Vi tako kažete onda je na nama samo da vjerujemo, jer poznata je Vaša objektivnost, tako da sve što napišete vezano uz Glavaša mora da je istina.
Gledamo se na OSTV.


prijetnje, ucjene, zastrašivanje... sve je to Hedl izmislio a Slavonija je zapravo Kalifornija i uskoro ćemo imati baze na Mesecu i Marsu odakle će Glavaš sam braniti cijelu planetu zemlju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yebo te, sad ste i Hedla počeli napadati!

Pa imal ko normalan na ovom forumu!?

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2009. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nigdje ne vidim Izolirku... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.03.2009. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta je tu čudno što Glava skuplja po firmama lovu??
pa to je radio i 90-ih dok je bio hdz-ov gubernator istočne Slavonije,iako mislim da i Đap ima sličnu strategiju

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: