Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ZOO - uništavajmo osječko

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2009. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
Poštovani Krunoslave, nisi jedini kojemu nisu plaćeni prekovremeni. Koliko znam, otkad je Doležal dikertor Unikoma ukinuto je plaćanje prekovremenih tako da ne možeš za to okriviti svoje izravno nadređene nego se idi žaliti direktoru.


Ne žalim se ja zato što meni nisu plaćeni prekovremeni sati, nego je to bila replika onom maskiranom da sam više puta kažnjavan zbog nediscipline... Jedine kazne koje sam dobio bile su zbog odbijanja prekovremenoga rada bez naknade.
Nažalost, to nije jedina stvar gdje su kršena moja radna prava, a i o tome imam podosta dopisa pravniku Unikoma.

No, sve to je nebitno, bit mojih postova je taj da nije uprava Zoo vrta kriva za sva sranja koja se događaju, nego da sam kriv ja, samo zato što sam se usudio ukazati na probleme u Vrtu... Već sam rekao da sve negativnosti koje u medijima izađu o Vrtu se pripisuju meni, i nekako u isto vrijeme glavni problem pada u drugi plan. Čak i u ovoj temi, gdje je esseker napisao sudbinu kipova više se ne priča o njima nego o meni koji sam očito najveći problem Zoo vrta. Nije kriva uprava što životinje ugibaju, nego sam kriv ja koji se to usudim prenijeti gospodinu Doležalu. Po dobrom starom običaju, treba ubiti glasnika...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2009. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Krunoslave, mislim da smo otišli u offtopic, ali, hajdemo se vratiti.
Prije koliko vremena je renoviran zoološki, tj. ulaz? Prije 2-3 godine? (Sjećam se da je to bilo oko Uskrsa.) Tko je to naredio? Tko je rekao da se uklone lavovi? Tko je tada bio šef kod vas u zoološkom? Tko je bio direktor Unikoma i tko je ovlastio radnike koji su uklonili lavove? Provjeri prvo činjenice pa ih onda iznosi javno.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2009. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, ja sam u ZOOu bio zadnji puta ljetos, ako se ne varam, lavovi su bili na svom mjestu...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2009. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
Krunoslave, mislim da smo otišli u offtopic, ali, hajdemo se vratiti.
Prije koliko vremena je renoviran zoološki, tj. ulaz? Prije 2-3 godine? (Sjećam se da je to bilo oko Uskrsa.) Tko je to naredio? Tko je rekao da se uklone lavovi? Tko je tada bio šef kod vas u zoološkom? Tko je bio direktor Unikoma i tko je ovlastio radnike koji su uklonili lavove? Provjeri prvo činjenice pa ih onda iznosi javno.


Anastazija, dušo moja draga, hoćeš još jednom pročitati moje postove?
NISAM JA napisao post o kamenim lavovima, mene je maskirani prozvao da sam to učinio, samo da bi me se dodatno ocrnilo i lakše uklonilo iz Zoološkoga a sve zbog toga što se borim za boljitak životinja. Kako to da se nisi uhvatila mojih riječi da u Zoo vrtu nema sijena danima, već da životinje jedu slamu??? A vidim da si i jako dobro upućena u stanje u Unikomu, mislim da bi bilo zanimljivo da i ti otkriješ svoj identitet...
Što se tiče kamenih lavova, svaki dan sam u Vrtu, mogao sam ih 100 puta snimiti u stanju u kakvom su sada. Izlomljeni komadi vire iz hrpe šute...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2009. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvar je u tome da se ovdje priča o kamenim lavovima, a ne životinjama u nastambama.
Nemam veze s Unikomom i ne mislim otkrivati svoj identitet samo zato jer ti tako želiš.
@Evil - ja se samo sjećam da su ti lavovi oduvijek tamo stajali i voljela bih kad bi oni opet bili na svom starom mjestu.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 8:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
Stvar je u tome da se ovdje priča o kamenim lavovima, a ne životinjama u nastambama.
Nemam veze s Unikomom i ne mislim otkrivati svoj identitet samo zato jer ti tako želiš.
@Evil - ja se samo sjećam da su ti lavovi oduvijek tamo stajali i voljela bih kad bi oni opet bili na svom starom mjestu.


Sorry, Anastazija, malo sam burno reagirao... No, meni se radi o glavi, sve ono što sam predvidio ostvaruje se... Iako sam ovdje u više navrata jasno napisao da ja ne stojim iza essekera danas je u Glasu Slavonije izašao članak gdje me magistar Srđak proziva i najavljuje sankcije za mene. Kao, kaže narušio sam ugled Unikoma... Najstravičnije je to što taj čovjek već svojom pojavom ruši ugled Unikoma, a o njegovim nedjelima upoznat je i vrh Unikoma.
Zanimljivo je kako u članku ne kaže da je cijelo vrijeme bio u Vrtu, samo na drugoj funkciji. No, on ima opravdanje za svoju neupučenost! ON NE IZLAZI IZ SVOG UREDA. ON NE RADI NA POSLU. ON SLAŽE PASIJANS NA KOMPJUTERU.
I na kraju zanima me tko to ima problema sa mnom? Pismo o kojem Srđak trkelja djelo je uprave Zoo vrta, a ne djelatnika, o tome sam pismeno izvijestio i direktora Unikoma gospodina Doležala, a i razgovarao sam o tome sa pravnikom, gospodinom Sabom. Za peticiju, u kojoj se tražio moj otkaz, potpise su skupljali članovi uprave, koje je predvodila Zlata Lukić. Unatoč neviđenim pritiscima koje je Srđak vršio na djelatnike da istu potpišu, većina kolega ju ipak nije potpisala...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2009. 8:11 
Naslov:  Re: ZOO - uništavajmo osječko
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i tako... poanta cijele ove price s lavovima, proganjanim zaposlenicima, mutikasama direktorima jest: dobro dosli na balkan = u hrvatsku

nije unikom, pa ni zoo, ni prva ni zadnja osjecka gradska firma u kojoj se laze, krade, za placu prodaju zjake i kradu bogu dani, koje vode ljudi postavljeni po stranackoj duznosti a ne po radnim i ljudskim kvalitetama potrebnim za vodjenje nekog odredjenog posla...

da, i? sto je tu u toj cijeloj prici novo? truli smrdljivi mali osijek u truloj smrdljivoj homofobnoj ksenofobnoj zadrtoj nazadnoj maloj hrvatskoj

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2009. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
Krunoslave, mislim da smo otišli u offtopic, ali, hajdemo se vratiti.
Prije koliko vremena je renoviran zoološki, tj. ulaz? Prije 2-3 godine? (Sjećam se da je to bilo oko Uskrsa.) Tko je to naredio? Tko je rekao da se uklone lavovi? Tko je tada bio šef kod vas u zoološkom? Tko je bio direktor Unikoma i tko je ovlastio radnike koji su uklonili lavove? Provjeri prvo činjenice pa ih onda iznosi javno.

Doležal.
Stanje u Zoo vrtu je katastrofa, a taj uređeni ulaz je ništa drugo nego kirbaj na koji se spizdila hrpa novaca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2009. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?p=4748

...evo kako je bilo 2005., pitanje je što se od tada promijenilo...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tenjac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.03.2009. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta ce se desiti??Srdzak ce i dalje ostati na mjestu zoo vrta,lavovi ce se bacati,zivi lavovi ce uginjat,srdzak i ekipa ce igrat video igrice pod radnim vremenom,a nas zoo vrt ce propadat,140 tisuca ljudi koji su posjetili zoo prosle godine ce se smanjiti za 70% ove godine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tenjac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.03.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
Stvar je u tome da se ovdje priča o kamenim lavovima, a ne životinjama u nastambama.
Nemam veze s Unikomom i ne mislim otkrivati svoj identitet samo zato jer ti tako želiš.
@Evil - ja se samo sjećam da su ti lavovi oduvijek tamo stajali i voljela bih kad bi oni opet bili na svom starom mjestu.
Kameni lavovi??? jel znas mozda da su ti kameni lavovi bili simbol zoo vrta kao spomenik tvrdz?? jel znas da su u ZIVI LAVICI umrli radi nebrige radnika i srdzaka??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vjerovati kome su smetali ovi lavovi! Prvo uklone 'grupu građana' sad i lavove. Vjerojatno ne postoji dijete koje se nije bar jednom slikalo i penjcoljilo po njima. Nekome je to možda nebitno, ali meni to budi osjećaje iz djetnjstva. Zar i ovakvi detalji nekome smetaju? (umjesto 'grupe građana' postavili kip radnog naziva 'Osijek je rekao DA Anti Đ.!', nadam se da umjesto lavova neće postaviti dva vuka)

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]Kameni lavovi??? jel znas mozda da su ti kameni lavovi bili simbol zoo vrta kao spomenik tvrdz?? jel znas da su u ZIVI LAVICI umrli radi nebrige radnika i srdzaka??
[/quote]

Kao timaritelj u Zoo vrtu odgovorno tvrdim da mladi lavovi nisu umrli radi nebrige radnika. Djelatnici Vrta daju sve od sebe da bi životinje dobile najbolje moguće uvjete, no često se ništa ne može napraviti, jer ipak politiku Zoo vrta vodi uprava na čijem je čelu trenutno magistar Zdenko Srđak!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
unreal
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Takodjer sam djelatnik unikoma, samo druge RJ. Gospodin Srđak mi je neko kratko vrijeme bio nadredjeni te o njemu mogu reći samo najbolje što je rijetko u unikomu (nažalost). Sam ZOO vrt je u proteklih nekoliko god. doživio puno promjena od renoviranja, raznih dogradnji pa do kadrovskih promjena. Kroz njega je prošlo jako puno raznih firmi sa svim strojevima, kamionima pa do ostalih RJ koje su obavile velik dio poslova nerijetko u isto vrjeme. Ono što želim reći jest da u svoj toj gužvi vjerovatno se nešto desilo i samim lavovima, ali sami djelatnici ZOO- vrta su prilično nezainteresirani kad je u pitanju inventar. Malo mi je čudno što se to sad spominje pred izbore.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2009. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

unreal je napisao/la (Pogledaj post): › Takodjer sam djelatnik unikoma, samo druge RJ. Gospodin Srđak mi je neko kratko vrijeme bio nadredjeni te o njemu mogu reći samo najbolje što je rijetko u unikomu (nažalost). Sam ZOO vrt je u proteklih nekoliko god. doživio puno promjena od renoviranja, raznih dogradnji pa do kadrovskih promjena. Kroz njega je prošlo jako puno raznih firmi sa svim strojevima, kamionima pa do ostalih RJ koje su obavile velik dio poslova nerijetko u isto vrjeme. Ono što želim reći jest da u svoj toj gužvi vjerovatno se nešto desilo i samim lavovima, ali sami djelatnici ZOO- vrta su prilično nezainteresirani kad je u pitanju inventar. Malo mi je čudno što se to sad spominje pred izbore.....

birokraciju smo toliko povećali tako da svako toliko imamo nekakve izbore za nešto. posebice ovdje u Osijeku. Razz
žalosno je što razaranje kulturno baštine i nebriga onih koji su plaćeni da brinu u očima nekih nije vrijedno niti diskusije o tome...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: