Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladez HSP-a Dobila Jos 50 Pripadnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Honor
Offline
Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2009. 23:08 
Naslov: Oh yes ! Mladez HSP-a Dobila Jos 50 Pripadnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › - Politička igra Pusić-Čačić-Glavaš-Mesić možda može proći u Zagrebu gdje će si svi oni međusobno davati podršku kako bi politički opstali, ali u Osijeku to ne prolazi. Ljudi ovdje žive od grada i za grad i vide tko radi za njihovu dobrobit, a tko za sebe - rekao je predsjednik osječke podružnice HSP-a Gordan Matković na javnoj podjeli 50 članskih iskaznica Mladeži koja se, nezadovoljna koalicijom Glavaš-Vrdoljak, odlučila prijeći u HSP.


Osječki ogranak HNS-a nije se konzultirao s Predsjedništvom stranke prije nego je donio odluku o koaliciji. Iako lokalni ogranci ne moraju poslušati naputak Predsjedništva, Vesna Pusić uvjerena je da osječki ogranak neće ići protiv volje stranačkog vrha.Matković također smatra da ni koalicija HDSSB-HNS-Danijela Lovokovića ne donosi ništa novo i ništa dobro. On drži da je Lovoković zapravo ruka Zlatka Kramarića za kojega smatra da je njen politički sponzor i pokrovitelj.

- Sve to dokazuje kako će izbori u Osijeku biti najbeskompromisniji i najžešći do sada jer je u njega uključen i sam vrh političkih stranaka kao i predsjednik Mesić - zaključio je Matković.



Link Vijesti

Eto sto se ima tu reci?

Moje najbolje zelje njima . . .

I zelim da sto vise nasega novca zavrsi u njihovim dzepovima Laughing . . .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2009. 6:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Honor je napisao/la: ›
I zelim da sto vise nasega novca zavrsi u njihovim dzepovima Laughing . . .



najbolje da nam odma daju brojeve računa, skupa s Đapićem pa da direktno uplaćujemo

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
Honor je napisao/la: ›
I zelim da sto vise nasega novca zavrsi u njihovim dzepovima Laughing . . .



najbolje da nam odma daju brojeve računa, skupa s Đapićem pa da direktno uplaćujemo


Saznavši ponešto o tim prebjezima, zaključujem da novac u njihovim džepovima može završiti jedino ako se kolege forumaši kod njih zaduže po lihvarskim kamatama, dobiju reket, ili se iznenadno i žestoko navuku na teške droge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.03.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tu mladež po strankama treba tući, klošari.. politički mutanti koji ni sami ne znaju što su i zbog matera i ćaća su u kojekakvim strankama. nabijem vas sve od prvog do zadnjeg.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2009. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › tu mladež po strankama treba tući, klošari.. politički mutanti koji ni sami ne znaju što su i zbog matera i ćaća su u kojekakvim strankama. nabijem vas sve od prvog do zadnjeg.



tako je tratino !!! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2009. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pitam se koliko je te mladeži uistinu pravaške orijentacije...

_________________
OSIJEK- NEPOKORENI GRAD!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: › Pitam se koliko je te mladeži uistinu pravaške orijentacije...


Pod "uistinu" mislis da bas poput tebe za mjesto odakle dolaze govore "NDH Osijek"?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2009. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slavonski je napisao/la: › Pitam se koliko je te mladeži uistinu pravaške orijentacije...


Pod "uistinu" mislis da bas poput tebe za mjesto odakle dolaze govore "NDH Osijek"?

Ne skreći s teme. Zašto tebi smeta kako ja nazivam svoju državu i čiji sam simpatizer?
Btw. biti pravaš ne znači automatski i simpatizirati ustaški režim npr. Kad već na to ciljaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: › Ne skreći s teme. Zašto tebi smeta kako ja nazivam svoju državu i čiji sam simpatizer?
Btw. biti pravaš ne znači automatski i simpatizirati ustaški režim npr. Kad već na to ciljaš.
Znam, zato i pitam. Mene su indoktrinirali komunjarskim izmisljotinama u skoli. Kasnije se nisam imao vremena baviti spoznajom prave istine.

Stoga mi ovaj tvoj dio o pravastvu i ustasama nije bas najjasniji, pa ako bi mi htio malo to pojasniti.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2009. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slavonski je napisao/la: › Ne skreći s teme. Zašto tebi smeta kako ja nazivam svoju državu i čiji sam simpatizer?
Btw. biti pravaš ne znači automatski i simpatizirati ustaški režim npr. Kad već na to ciljaš.
Znam, zato i pitam. Mene su indoktrinirali komunjarskim izmisljotinama u skoli. Kasnije se nisam imao vremena baviti spoznajom prave istine.

Stoga mi ovaj tvoj dio o pravastvu i ustasama nije bas najjasniji, pa ako bi mi htio malo to pojasniti.

A što ti nije jasno?
Otac Domovine dr. Ante Starčević u 19. st. začeo je ideju pravaštva. To je ujedno bila državotvorna ideologija za slobodnu Hrvatsku, koja je ustvrdila da je hrvatski narod zaseban narod koji zaslužuje biti slobodan i imati svoju nezavisnu državu! Sam program pravaštva je bio u duhu tadašnjih prilika u 19. st., i danas u 21. mnoge točke više ne vrijede, te ga svatko može tumačiti kako želi. To objašnjava pojavu više pravaških stranaka i strančica.
Ustaštvo je nastalo u 20. st. na temelju pravaških ideja, a cilj mu je bio uspostava Nezavisne Države Hrvatske svim rasoploživim sredstvima. To su i uspjeli 10. travnja. Ali nažalost, Sile Osovine su izgubile rat, pa je i naša NDH nestala, te se dogodila tragedija na Bleiburgu, a komunisti su okupirali zemlju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- Ja sam protiv koalicije s HDSSB-om i bit ću protiv dokle god je u njoj Glavaš. Netko tko je na takav način bio uključen u ratna događanja nema što raditi u politici. Razumijem ja da Bubalo nije Glavaš, ali ipak 'ne' - rekla je odrješito Pusić.

Po ovome se ustvari vidi koliko je primitivna ova žena kad tako razmišlja.
To za HSP-ovce treba značiti, da su svi članovi ustaše.
Ajme koja primitivka. Vjestica

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: › Ustaštvo je nastalo u 20. st. na temelju pravaških ideja, a cilj mu je bio uspostava Nezavisne Države Hrvatske svim rasoploživim sredstvima.
Ovaj dio nikako ne kuzim. Na temelju kojih ideja? Ta slicnost mi je uvijek nedostajala u raspravama s komunjarskim ispranim mozgovima.

Mislim, meni je drago kad vidim da mladez, pogotovo ona sto podrzavaju gospodina Gordana Matkovica (koji se ponosi sto je pravas postao na Dan drzavnosti), zna prepoznati svu kvalitetu i ponasati se prema kodeksima i navadi ondasnjih jugenda. Ima li u Osijeku jedna takva prava pravaska mladez, koja se temelji na ucenjima istinskih pravasa i ustaskog pokreta? Kako im se pridruziti?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 7:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slavonski je napisao/la: › Ustaštvo je nastalo u 20. st. na temelju pravaških ideja, a cilj mu je bio uspostava Nezavisne Države Hrvatske svim rasoploživim sredstvima.
Ovaj dio nikako ne kuzim. Na temelju kojih ideja? Ta slicnost mi je uvijek nedostajala u raspravama s komunjarskim ispranim mozgovima.

Mislim, meni je drago kad vidim da mladez, pogotovo ona sto podrzavaju gospodina Gordana Matkovica (koji se ponosi sto je pravas postao na Dan drzavnosti), zna prepoznati svu kvalitetu i ponasati se prema kodeksima i navadi ondasnjih jugenda. Ima li u Osijeku jedna takva prava pravaska mladez, koja se temelji na ucenjima istinskih pravasa i ustaskog pokreta? Kako im se pridruziti?

Ima, ja sam u njoj. Smile Ali je ilegalna, i rad joj je ilegalan. A može se ući jedino po preporuci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: