Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nesanica

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 10:36 
Naslov:  Nesanica
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne mogu spavati noćima, odem spavati u 2 ujutro i ne mogu zaspati do 5-6 ujutro i tako u krug. Doslovno se prisiljavam da spavam, vrtim u krevetu, peku me oči od umora (da mi suze poteknu), a ništa... na kraju spavam po 2 -3 sata.. a ujutro ko zombij. Sluh mi radi ajme, čujem svaku sitnicu, sve mi smeta, pokrivam se jastukom po glavi da osjetim malo mira i tišine, ali ništa. Da li ima još netko tko ima takvih problema sa spavanjem? Što učiniti? Kako se naspavati i barem malo odmoriti? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja inače ne mogu zaspat ak mi liija ne svira...onak tiho Smile
preko dana se premorim...i ako želim što brže zaspat jednostavno preskočim večeru...
naši stari ili bar neki rekli bi da ti podzemne vode sjeku tvoju neku energiju il tak nešt... Smile
kažu da je najbolje spavat da ti je glava na sjeveru a noge prema jugu....pokušaj Wink
a sad neznam....ovisi i ak spavaš preko dana....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2009. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kupi si cepice za usi u ljekarni i vidjet ces, nes cut ni tenk ako prodje pored tebe!
mali zuti cepici protiv buke, kostaju 5 kuna!
ja sam tako prespavala 4 godine u domu, inace bez njih ne bi ni oka sklopila jer se isto budim kad mi muha proleti kroz sobu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je slično tak kod mene već par mjeseci... Sam što ja zaspim isto oko 5-6 (u posljednje vrijeme i oko 8-9) i spavam do 6 popodne... Da i razlika je što nisam trudan...
Evo danas se pokušavam liječit, zaspo sam u 8 i probudio u 1... Probao sam i razne tablete, ali ne djeluju na mene, uspore me al zaspat, nema šanse...
Pošto je spavanje posljedica umora, preporučam ti da preko dana opteretiš mozak što više, čitaj i razmišljaj puno, križaljke, sudoku i takve stvari ti mogu pomoć, prije spavanja nemoj gledat u televizor, on samo odmaže, nekima pomaže i šalica toplog mlijeka...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
prije spavanja nemoj gledat u televizor, on samo odmaže, nekima pomaže i šalica toplog mlijeka...

et ja baš lijepo zaspim uz tv Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A dobro, ovisi šta gledaš... Ak su opet reprize reprizinih repriza onda mislim da bih i ja mogao zaspat...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Džoint pomaže, tako čujem.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › Džoint pomaže, tako čujem.


Pomaže... al ne bi to smijela sad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › To je slično tak kod mene već par mjeseci... Sam što ja zaspim isto oko 5-6 (u posljednje vrijeme i oko 8-9) i spavam do 6 popodne... Da i razlika je što nisam trudan...
Evo danas se pokušavam liječit, zaspo sam u 8 i probudio u 1... Probao sam i razne tablete, ali ne djeluju na mene, uspore me al zaspat, nema šanse...
Pošto je spavanje posljedica umora, preporučam ti da preko dana opteretiš mozak što više, čitaj i razmišljaj puno, križaljke, sudoku i takve stvari ti mogu pomoć, prije spavanja nemoj gledat u televizor, on samo odmaže, nekima pomaže i šalica toplog mlijeka...


Jedino uz tv-e i nekako još zaspem, pokušavam se umoriti preko dana i psihički a i fizički ne bi li me umor svladao. mlijeko pijem, kavu ne pijem puno... kontam da ću za par dana puknit, željna sam spavanja. I kad uspijem zaspati na ta 2-3 sata, sanjam neke bolesne snove, pa kad se probudim hvata me jeza... Ma za poludit jebeš mi mater. Kupila sam si i čaj za opuštanje i miran san, ali nikakve koristi od toga..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja imam istih problema, neku večer uzela od tate neku konjsku tabletu i zaspala prije farme, ajme...nikad se tak nisam naspavala, al ni lijekovi nisu riješenje, pogotovo u 20-ima.

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › I ja imam istih problema, neku večer uzela od tate neku konjsku tabletu i zaspala prije farme, ajme...nikad se tak nisam naspavala, al ni lijekovi nisu riješenje, pogotovo u 20-ima.


Naravno da nisu, prerano nam je da bi se navukli na takve stvari... a lako bi se navukli, jer nam daju ono što nam treba. Ajd ima nas još....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: