Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vožnja gradskim autobusom 35 kn?!?!?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la: ›
U subotu sam dozivila u jugovcu da je ušla cura koja je u prethodnom autobusu plaćala vožnju diners karticom. Dugo je pričala s vozačem i bila je prilično iznervozirana, a mi smo čekali 10 min dok bus ne krene. Na kraju dok sam izlazila iz busa, čujem cura priča nekom na mobitel, kako joj je skinuto 2000 kn na kartici?!? Bože, jel to moguće.... Surprised


jebote led... pa jebo bi im majku da mi to naprave... a ja se tu bunim za 35 kn... Smile... da... nažalost, moguće je... ipak živimo u hrvatskoj... nemoj to nikako zaboraviti...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › čujem cura priča nekom na mobitel, kako joj je skinuto 2000 kn na kartici?!? Bože, jel to moguće.... Surprised

mislim da bi bilo mrtvih da to meni naprave

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
Heroina9 je napisao/la: ›
U subotu sam dozivila u jugovcu da je ušla cura koja je u prethodnom autobusu plaćala vožnju diners karticom. Dugo je pričala s vozačem i bila je prilično iznervozirana, a mi smo čekali 10 min dok bus ne krene. Na kraju dok sam izlazila iz busa, čujem cura priča nekom na mobitel, kako joj je skinuto 2000 kn na kartici?!? Bože, jel to moguće.... Surprised


jebote led... pa jebo bi im majku da mi to naprave... a ja se tu bunim za 35 kn... Smile... da... nažalost, moguće je... ipak živimo u hrvatskoj... nemoj to nikako zaboraviti...

haha znao sam da ce se to desiti, ne bih ni u ludili prislanjao kreditnu na to sranje Laughing
lopovi nesposobni Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.03.2009. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam ja ideju mogu si ti na toj lopti do grada ko pikacu, osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2009. 15:37 
Naslov:  Re: Vožnja gradskim autobusom 35 kn?!?!?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam znao gdje da stavim ovu temu pa sam stavio u politiku, pošto su danas sve vrti oko politike, pa tako i naš "ponosni i pošteni" GPP...

dakle, jučer sam se prvi puta vozio iz podravlja do osijeku gradskim prijevozom... lijepo sam se prijavio na ulazu, na "butri" sam imao sedam kuna... ruta je bila podravlja, tvrđavica, trpimirova ( autobusna stanica kod srednjike, odmah iza mosta )... kada sam izlazio iz busa, nisam se mogao odjaviti... pisalo je da nema prijave, iako sam se pošteno prijavio... otišao sam naravno do vozača i rekao kako mi neće prihvatiti odjavu "butre", na što je on rekao da se ponovo prijavim i onda se odjavim što sam ja i učinio... nisam ni gledao koliki mi je sada iznos na kartici... lijepo sam se iznenadio kada sam ušao u tramvaj s istom "butrom"... nisam imao dovoljan iznos... kada mi je vozač tramvaja provjerio stanje imao sam i što vidjeti... pisalo je da sam u minusu -28.37 kn... nisam soguran kolika je kilometraža rute podravlje, tvrđavica, trpimirova, ali garantirano nije više od deet kilometara... čak i imanje... ali eto, računajmo da ima deset kilometara... to znači da kilometar vožnje gradskim prijevozom košta ekstremnih 3.5 kn... tko je sada tu lud... u ponedjeljak idem reklamirati karticu u GPP, pa ćemo vidjeti šta će mi na to oni reći...

eto... to je naš "omiljeni i pošteni" GPP... ako nemaš kartu dobiješ 200 kn kazne, kad imaš kartu ope te pokradu...


Vidim da me neki jedva čekaju Smile)
Pišeš tu postove i žališ se, a nisi nam napisao jesi li išao u Gpp napraviti žalbu ili postavio to pitanje na njihovom forumu. Jednostavno odeš u Gpp da ti na kartici naprave analizu vožnje i ako je to tako kao što kažeš budi siguran da češ dobiti svoju lovu nazad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam znao gdje da stavim ovu temu pa sam stavio u politiku, pošto su danas sve vrti oko politike, pa tako i naš "ponosni i pošteni" GPP...

dakle, jučer sam se prvi puta vozio iz podravlja do osijeku gradskim prijevozom... lijepo sam se prijavio na ulazu, na "butri" sam imao sedam kuna... ruta je bila podravlja, tvrđavica, trpimirova ( autobusna stanica kod srednjike, odmah iza mosta )... kada sam izlazio iz busa, nisam se mogao odjaviti... pisalo je da nema prijave, iako sam se pošteno prijavio... otišao sam naravno do vozača i rekao kako mi neće prihvatiti odjavu "butre", na što je on rekao da se ponovo prijavim i onda se odjavim što sam ja i učinio... nisam ni gledao koliki mi je sada iznos na kartici... lijepo sam se iznenadio kada sam ušao u tramvaj s istom "butrom"... nisam imao dovoljan iznos... kada mi je vozač tramvaja provjerio stanje imao sam i što vidjeti... pisalo je da sam u minusu -28.37 kn... nisam soguran kolika je kilometraža rute podravlje, tvrđavica, trpimirova, ali garantirano nije više od deet kilometara... čak i imanje... ali eto, računajmo da ima deset kilometara... to znači da kilometar vožnje gradskim prijevozom košta ekstremnih 3.5 kn... tko je sada tu lud... u ponedjeljak idem reklamirati karticu u GPP, pa ćemo vidjeti šta će mi na to oni reći...

eto... to je naš "omiljeni i pošteni" GPP... ako nemaš kartu dobiješ 200 kn kazne, kad imaš kartu ope te pokradu...


Vidim da me neki jedva čekaju Smile)
Pišeš tu postove i žališ se, a nisi nam napisao jesi li išao u Gpp napraviti žalbu ili postavio to pitanje na njihovom forumu. Jednostavno odeš u Gpp da ti na kartici naprave analizu vožnje i ako je to tako kao što kažeš budi siguran da češ dobiti svoju lovu nazad.


to je bilo u subotu, cijeli sam dan u subotu radio, a tek sam navečer i skontao što se zapravo dogodilo... dakle morao sam čekati prvi radni dan... danas sam bio pretrpan obvezama i tek sam sada stigao kući... dakle ni danas nisamstigao... no sutra definitvno idem... vjeruj mi... to je prvo što mi je na pamet palo kada sam vidio šta su mi napravili... ali sam htio sam ukazati na još jednu ( a ima ih i puno više ) pogrešku tog usranog sustava...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2009. 6:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › U subotu sam dozivila u jugovcu da je ušla cura koja je u prethodnom autobusu plaćala vožnju diners karticom. Dugo je pričala s vozačem i bila je prilično iznervozirana, a mi smo čekali 10 min dok bus ne krene. Na kraju dok sam izlazila iz busa, čujem cura priča nekom na mobitel, kako joj je skinuto 2000 kn na kartici?!? Bože, jel to moguće.... Surprised


Nema teoretske šanse da se to dogodilo, a kamoli nešto drugo....
Između ostalog, svatko tko koristi kreditne kartice zna da stanje na računu dobije najranije sredinom idučeg mjeseca (osim ako ga negdje ne provjerava, a to je u vozilima Gpp-a nemoguće), a ovaj sustav ne može znati koliko netko ima na svom računu niti može na bilo koji način doći do tih podataka, tako da mi uopće nije jasno kako je ta ženska došla do informacije da joj je skinulo 2000 kn u prethodnom busu!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2009. 6:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
Nema teoretske šanse da se to dogodilo, a kamoli nešto drugo....
Između ostalog, svatko tko koristi kreditne kartice zna da stanje na računu dobije najranije sredinom idučeg mjeseca , tako da mi uopće nije jasno kako je ta ženska došla do informacije da joj je skinulo 2000 kn u prethodnom busu!?
Jesi čuo možda za SMS izviješće??? E, pa ako jesi mogao bi znati da si možeš dogovoriti opciju da ti se pošalje SMS čim se dogodi promjena stanja na računu...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2009. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TRAM111
ajd ti meni nacrtaj molim te jer ja ne razumijem. imaju li vaše službenice osnove obrazovanja i znaju na 1 j**** papiru isprintat ili rukom napisati da se butre mogu nadopuniti i na gajeviom trgu

mislim toliki kretenizam
ja sma morala čekati 16:15-17:45!!!!!
i onda odgovor... treba dobiti službeni dopis od gpp-a da napiše

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2009. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Tram111 je napisao/la: ›
Nema teoretske šanse da se to dogodilo, a kamoli nešto drugo....
Između ostalog, svatko tko koristi kreditne kartice zna da stanje na računu dobije najranije sredinom idučeg mjeseca , tako da mi uopće nije jasno kako je ta ženska došla do informacije da joj je skinulo 2000 kn u prethodnom busu!?
Jesi čuo možda za SMS izviješće??? E, pa ako jesi mogao bi znati da si možeš dogovoriti opciju da ti se pošalje SMS čim se dogodi promjena stanja na računu...


Dobro jesi ti retardiran ili nisi pročitao cijeli text!!!???
"osim ako ga negdje ne provjerava"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2009. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Tram111 je napisao/la: ›
Nema teoretske šanse da se to dogodilo, a kamoli nešto drugo....
Između ostalog, svatko tko koristi kreditne kartice zna da stanje na računu dobije najranije sredinom idučeg mjeseca , tako da mi uopće nije jasno kako je ta ženska došla do informacije da joj je skinulo 2000 kn u prethodnom busu!?
Jesi čuo možda za SMS izviješće??? E, pa ako jesi mogao bi znati da si možeš dogovoriti opciju da ti se pošalje SMS čim se dogodi promjena stanja na računu...


Dobro jesi ti retardiran ili nisi pročitao cijeli text!!!??? osim ako ga negdje ne provjerava
Ja sam sve dobro pročitao i odgovorio ti, a ti ako nisi dovoljno pametan da shvatiš što netko piše - nemoj ni komentirati, pogotovo ovakovim tonom... I kad citiraš samog sebe onda citiraj do kraja:
osim ako ga negdje ne provjerava, a to je u vozilima Gpp-a nemoguće
Daklen ja sam ti objasnio da je moguće Rolling Eyes

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2009. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
TRAM111
ajd ti meni nacrtaj molim te jer ja ne razumijem. imaju li vaše službenice osnove obrazovanja i znaju na 1 j**** papiru isprintat ili rukom napisati da se butre mogu nadopuniti i na gajeviom trgu

mislim toliki kretenizam
ja sma morala čekati 16:15-17:45!!!!!
i onda odgovor... treba dobiti službeni dopis od gpp-a da napiše


Nije potrebno da mi se obračaš sa Vi, osim ako si možda pomislila da ja radim u Gpp-u pa zato pišeš "vaše službenice", jer u tome slučaju prilično griješiš (ranije sam već nekome napisao da mi slobodno na privat pošalje broj moba pa da ga pozovem na kavu kod sebe u firmu kako bi se uvjerio da nemam veze sa Gpp-om). Meni je to hobi (tramvaji), a isto tako me zanima taj sustav pa iz tog razloga znam više od ostalih (inače sam dipl. inžinjer elektrotehnike i informatike i o tome sustavu sam držao i predavanja). Nije mi jasno zašto si mi se uopće obratila, jer nisam ništa rekao protiv tvog posta, a između ostalog se i slažem sa tobom!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2009. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Tram111 je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Tram111 je napisao/la: ›
Nema teoretske šanse da se to dogodilo, a kamoli nešto drugo....
Između ostalog, svatko tko koristi kreditne kartice zna da stanje na računu dobije najranije sredinom idučeg mjeseca , tako da mi uopće nije jasno kako je ta ženska došla do informacije da joj je skinulo 2000 kn u prethodnom busu!?
Jesi čuo možda za SMS izviješće??? E, pa ako jesi mogao bi znati da si možeš dogovoriti opciju da ti se pošalje SMS čim se dogodi promjena stanja na računu...


Dobro jesi ti retardiran ili nisi pročitao cijeli text!!!??? osim ako ga negdje ne provjerava
Ja sam sve dobro pročitao i odgovorio ti, a ti ako nisi dovoljno pametan da shvatiš što netko piše - nemoj ni komentirati, pogotovo ovakovim tonom... I kad citiraš samog sebe onda citiraj do kraja:
osim ako ga negdje ne provjerava, a to je u vozilima Gpp-a nemoguće
Daklen ja sam ti objasnio da je moguće Rolling Eyes


Kada sam napisao da je to nemoguće u vozilima Gpp-a mislio sam da nije moguće vidjeti potrošeni iznos kreditne kartice na validatorima kao što se vidi kada prislanjaš butru, a ne da je to nemoguće uopće (napisao sam "ovaj sustav", tako da si trebao shvatiti da se radi o Buscard sustavu, a ne nešto drugo)....ako si dovoljno pametan da to shvatiš!!!


Zadnja promjena: Tram111; 03.03.2009. 8:44; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2009. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
Kada sam napisao da je to nemoguće u vozilima Gpp-a mislio sam da nije moguće vidjeti na validatorima kao što se vidi kada prislanjaš butru, a ne da je to nemoguće uopće....ako si dovoljno pametan da to shvatiš!!!
Sasvim sam dovoljno pametan da shvatim što piše, ali nisam toliko nadaren da čitam što je netko mislio reći s nečim što je napisao... Daklen, piši jasnije da te cijeli svijet razumije i sve pet osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2009. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo je to jedan od razloga što ljudi često pišu gluposti o nečemu što neznaju. Kako me zanimao taj sustav poslao sam upit u Gpp i zamolio ako mi može netko objasniti malo detaljnije-bez ikakvih problema sam dobio sve informacije koje su me zanimale. Tko je to od vas napravio!? Vidim da pojedinci pišu gluposti o onim kaznenim bodovima za ne odjavljivanje, tko je od vas otišao ili nazvao u Gpp da pita koji su točni podaci-vjerovatno nitko jer se zato i pišu gluposti, a sve temeljeno na pričama "rekla, kazala" i zbog toga i dolazi do problema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: