Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Javni poziv građanima RH na potpisivanje PETICIJE!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2009. 19:55 
Naslov:  Javni poziv građanima RH na potpisivanje PETICIJE!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozivamo građane da izlaskom na središnje gradske trgove svih sjedišta županija u utorak, 24. veljače 2009. u 12.00 sati i potpisivanjem peticije podrže zahtjev HSP-a koji upućujemo Vladi Republike Hrvatske za pokretanje spora pred Međunarodnim sudom pravde u Haagu radi rješavanja graničnog spora s Republikom Slovenijom.

Uključite se: http://www.facebook.com/friends/?id=1173092516#/group.php?gid=83700305032

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.02.2009. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pih šta reći o ovome,
najobičniji pokušaj skupljanja političkih poena pred izbore na foru Slovenije,
okanite se ćorava posla,zaboli nas za Slovence...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2009. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jedna fašnička predstava. Zašto upućujete peticiju Vladi RH, nije li jednostavnije da magistar ode do Markova trga i sve utančine objasni premijeru? ''Znaš Ivo, stvar je takva i takva pa bi bilo dobro da ti to i to, uostalom, koalicijski smo partneri.'' Ako se hvalio svojim utjecajem koji ima kod Vlade u slučaju sa Zecom, ne vidim niti jedan razlog da ga ne iskoristi i sada. Zašto da se TataMata smrzava prikupljajući potpise kad može i jednostavnije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): › Još jedna fašnička predstava. Zašto upućujete peticiju Vladi RH, nije li jednostavnije da magistar ode do Markova trga i sve utančine objasni premijeru? ''Znaš Ivo, stvar je takva i takva pa bi bilo dobro da ti to i to, uostalom, koalicijski smo partneri.'' Ako se hvalio svojim utjecajem koji ima kod Vlade u slučaju sa Zecom, ne vidim niti jedan razlog da ga ne iskoristi i sada. Zašto da se TataMata smrzava prikupljajući potpise kad može i jednostavnije.


lijepo rečeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2009. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala ti što brineš za mene.....baš lijepo od tebe....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boli me dupe za Slovence...a za HPS-ovu akciju me još više zaboli...opet mazanje očiju gladnom narodu

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 19:56 
Naslov:  Re: Javni poziv građanima RH na potpisivanje PETICIJE !
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Velebni uspjeh akcije, na Facebook-u 64 člana, a ako OSTV ne laže(nitko drugi nije objavio) "diljem Hrvatske prikupljeno je oko 3000 potpisa" Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da od 12-14 što je vrlo dobro...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh, odmah mi je lakše! osijek031.com smile Znači 2 sata smrzavanja, dobro je, nije loše. Bitno da se ti nama ne razboliš. Kolko sam shvatio, pametan si, ambiciozan, ko stvoren za konstruktivnu oporbu. Ajd živio! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pošto je gospon Đapić koalirao s HDZ-om strašno mi je HSP pao u učima, a i baš me zanima koje će to budale opet glasat za HDZ nakon što imamo savršen primjer kako dotični vode ovu državu. Stoga od mene nema nikakvih potpisivanja peticije, a bome nejdem ni na glasanje, muka mi je od jebenih koalicija!

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2009. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
Još jedna fašnička predstava. Zašto upućujete peticiju Vladi RH, nije li jednostavnije da magistar ode do Markova trga i sve utančine objasni premijeru? ''Znaš Ivo, stvar je takva i takva pa bi bilo dobro da ti to i to, uostalom, koalicijski smo partneri.'' Ako se hvalio svojim utjecajem koji ima kod Vlade u slučaju sa Zecom, ne vidim niti jedan razlog da ga ne iskoristi i sada. Zašto da se TataMata smrzava prikupljajući potpise kad može i jednostavnije.


Vidim da nisi informiran. HSP je u koaliciji sa HDZ-om samo na razini županije ne države. Znači Ivo ne mora šljivit ni 5% Đapića. Druga stvar ovo je jedini pravi način otići i tražit da međunarodni sud arbitrira jer ovak ne idemo nigdje samo se naši odnosi sa Slovenijom pogoršavaju, a to što se vi draga gospodo niste sjetili ovog prije, boli zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: