Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



maska za k750i

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2009. 3:13 
Naslov:  maska za k750i
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima netko možda viška? ili zna gdje i pošto ima za nabavit?

hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.02.2009. 4:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad se javljaš, kad sam već prodao 2 komada... Laughing

Crna maska za K750i
Bijela maska za W800 (odgovara na K750)
Plavo/srebrna maska za D750 (odgovara na K750)
Srebrna maska za K750

Cijena od 15 funti nije nimalo pretjerana, jer otprilike toliko, ako ne i više, košta u hrvatskim dućanima, a ovdje možeš platit i PayPalom i još neke 3 funte za dostavu, plus što su ovo sve original Sony Ericsson maske. Što se zamjene tiče, to možeš dati u neki mob servis da ti naprave, ili nabaviti torx 6 odvijač i jedan mali mali križasti, i, ako si spretan i imaš puno živaca... zamijeniti sam. Ja sam svoj K750 rastavljao nekoliko puta (doduše, samo prednji dio maske) i nije nešto posebno teško. Evo ti dva tutoriala:

Rab's K750 Case Swap - prilično detaljan tutorial o rastavljanju mobitela na sastavne dijelove
Rastavljanje maske (jednostavnija varijanta)

Detalji na koje moraš paziti kod rastavljanja i sastavljanja:
- kod rastavljanja: OBAVEZNO PAZI kada dođeš do dijela kada treba otkačiti kopču na vrhu prednjeg dijela maske, ako budeš prebrutalan, ista će ti puknuti, nećeš moći dobro zakačiti masku kod sastavljanja i imat ćeš rupu kroz koju će ti ulaziti prašina u mobitel (pišem iz iskustva)
- prije sastavljanja detaljno i pažljivo obriši LCD ekran i unutarnji dio maske, ili ćeš, kad složiš mob, imati prašinu na ekranu, a po Murphyevom zakonu, prašina će biti upravo na onom dijelu ekrana gdje će ti najviše smetati (iz iskustva)
- pazi da kod sastavljanja torx vijke ne stegneš prejako! ako prejako zašarafiš, uništit ćeš navoj na plastici koja drži prednji dio maske na samom mobitelu, maska će ti tu imat lufta i ulazit će prašina u mobitel (iz iskustva)

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2009. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima u Pejačevićevoj ulici mala trgovinica u blizini katedrale, kad kreneš od katerdale, s lijeve je strane. Kad smo mi kupovali koštala je 150 kn, a oni ti tamo mogu i promijeniti masku, ali ne znam koliko to košta.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: