Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Djeca imaju djecu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2009. 13:58 
Naslov:  Djeca imaju djecu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DOBOJ – Lj.S., 12-godišnjakinja iz Ostružnja, postat će najmlađa majka na svijetu, a rodit će za nekoliko mjeseci.

Djevojčica živi u izvanbračnoj vezi s 24-godišnjakom, a slučaj je policiji prijavila njezina 30-godišnja majka, koja ima još sedmoro djece, prenosi bosanski 24sata.info.

Iako ih je policija pokušala nagovoriti da prekinu vezu, to im nije uspjelo, a majka je naposljetku povukla prijavu. Mladić je počinio krivično djelo, jer živi s maloljetnicom, ali policija nema osnova za uhićenje. (I.A.)


...zanima me gdje se griješi i tko griješi u ovakvim slučajevima...kućno odgoj svakako ima veliki utjecaj, no činjenica je da je razgovor o seksu tabu tema za dosta roditelja....što se spolnog odgoja u školi tiče, ne znam da li odobren ili nije, znam da su se lomila koplja oko toga....čitala sam i članak nedavno u srednjoškolkama u Virovitici koje s trbusima do nosa pohađaju nastavu....Alfi je također medijska zvijezda odnedavno....
...s druge strane, što se tiče djevojčice iz Doboja, izvanbračna veza 12ogodišnjakinje s duplo starijim momkom je definitivno wtf.....
...mislim ono - ne znam - imam sina Alfijevih godina, nemam pojma kako bi reagirala da mi dodje i kaže: čuj, stara - postaješ baka.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2009. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nitko ne griješi
mladi su
neka se vole. iskreno mislim da ovdje svoje prste ima ona propaganda prevelika stopa mortaliteta itd. a kako djeca sve shvaćaju ozbiljno eto što se dogodi
Smile)

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2009. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ma nisu mladi, djeca su, demit.....12 godina, helou?...ili sam ja zaista prestaromodna?...šta će dijeliti igračke s vlastitom djecom?....ostavi, sine, to - sad bi se mama malo igrala lutkicama...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2009. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskreno, staromodna osijek031.com smile

da znaš samo koliko je trudnoća u KBO cura oko 15 i niže godina!!!! a tek' pobačaja!!!! ostala bi šokirana

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2009. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma dajte ljudi kakav seksualni odgoj, kakva škola, kakvi bakrači. riječ je garant o nekim ciganima, vidite da mater od 30 godina ima sedmero djece, ta mala sumnjam da je vidila dana škole a pogotovo da zna išta o seksu. ona ima koku, čiko od 24 ima pišu, oni su to obavili i kud koji mili moji

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2009. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ajd, dobro - prihvaćam da sam staromodna, obzirom da sam već šokirana....znači, samo mi preostaje molit se Bogu da mi dijete bude starije bar više od, ne znam, 18 godina od svog vlastitog djeteta....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.02.2009. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

strašno
ako djete nastavi njegovim majčinim stopa s 24 će postati baka Very Happy

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2009. 14:29 
Naslov:  Re: Djeca imaju djecu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebiga nema se za gumicu,al mogo je navuc najlonsku vrecicu!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2009. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...o pelenama nije razmišljao, sad će mu to tata odbiti od džeparca za sličice, žvake i Yu-Gi-Oh...strašno...ne mogu izreći koliko mi je to strašno....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2009. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A dobro, ako mala ne zna što je to pravit djecu, majstor(24) bome zna. I zna što je pedofilija.


Zadnja promjena: josephine01; 18.02.2009. 16:47; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2009. 16:11 
Naslov:  Re: Djeca imaju djecu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kyx je napisao/la (Pogledaj post): › jebiga nema se za gumicu,al mogo je navuc najlonsku vrecicu!

što je najgore ovaj mali ima 13 a izgleda ko da ima 8 godina. ko zna kolko je imo kad je prvi put bubo

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2009. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ajd, dobro - prihvaćam da sam staromodna, obzirom da sam već šokirana....


Da si staromodna ne bi se zgražala; ovako se svi zgražamo nad nečim što je prije 100 godina bilo uobičajeno.
Jebote, pa mojih stričeva, strina, teta i kojekakve rodbine ima ko pljeve! To se prije jebalo di se stiglo... A ne ovo danas...
Ubodeš 16-godišnjakinju - pedofil; sa 50 hodaš sa 20-kusur godišnjakinjom - pedofil. De, dobro je... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2009. 18:08 
Naslov:  Re: Djeca imaju djecu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Godine mi nisu nikakav kriterij da li je osoba spremna i zrela za bebu, no povlačim granice kod nekih stvari. Isto kako mi nije nimalo slatko kad pročitam kako je netko sa 75 godina dobio dijete tako mi je i ovo čudno (da ne kažem nešto drugo). Uz podršku roditelja maloljetnika (tj baka i djedova) beba može imati odlične uvijete, bez toga teško.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.02.2009. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma fuj, upropastim život sebi, moguće djetetu, ko zna do kakvih sve komplikacija može doći ako je mlada osoba trudnica.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2009. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Ma fuj, upropastim život sebi, moguće djetetu, ko zna do kakvih sve komplikacija može doći ako je mlada osoba trudnica.
"doktore" ne s*ri pa bas je lijepo imati djecu i njihova djeca djecu i neka svi imaju djecu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: