Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Truli grad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.02.2009. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zendra je napisao/la: ›
mogli bi naši gradski oci ili neko sposoban organizirati recimo svaka tri mjeseca neku poznatiju stranu grupu/izvođača u našoj lijepoj novoj dvorani tipa Feithles, D. Guetta, Stereo MCS, Groove Armada, Moby, Kosheen itd

Ajde nemoj pretjerivat. Gradski oci pojma nemaju tko su FAITHLESS, zajedno sa pola Osijeka. Preskup je to sport i na kraju bi zbog nečijeg zajeba završio kao financijski debakl.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zendra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2009. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne treba biti odmah pesimističan, treba se nešto pokrenuti u našem gradu, što su naši susjedi napravili u blatu Novog Sada (EXIT), isto je tako bilo u početku puno pesimizma, a vidi danas, treba neko poduzetan uzeti stvari u svoje ruke u našem trulom gradu i pokrenuti pozitivu

_________________
bez potpisa
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2009. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa osijek ima svoje verzije toga, kolko se sjećam UFO je u početku trajao 3 dana, sad već dolazi potreba da traje i 5 dana (dalo bi se još poradit na organizaciji, ali ipak), za dane piva se ne sjećam da je ikada čak ni usred tjedna šator bio manje od 70% popunjen...
no eto, to su samo 2 događaja koja se ponavljaju no istina da bi trebalo biti više toga, sjetih se Whitesnakea gdje je bilo odlično, a po slikama na Subsima također nije bilo prazno...
treba napravit nešto veliko na što se zna da će bit dobro i to najavit puuuno ranije da se ljudi mogu pripremit...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HerojUlice
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2009. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
justice je napisao/la: ›
Heroina9 je napisao/la: ›
Fale neki kvalitetni konceti poznatih bendova ili neki party...preko ljeta mi je npr bilo odlično, osiječko ljeto mladih, ufo, dani piva i takva događanja, jbg bed je što je zima i takvih događanja onda nema. Živnit će sve opet u ljeto.



je tu si u pravu,najbolje je po ljeti,lagano na neku klupicu na pljugicu i cugicu,još se može s bajsom,e kad će to ljeto,il barem proljeće...

Sad se više ni to nesmije osijek031.com smile

Sta taj zakon je dosao na snagu?? Sad cemo se sakrivati u ulicicama osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zendra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2009. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bih tu svrstavao B. Adamsa i Whitesnake ili neku lokalnu alternativu jer to definitivno nije to

_________________
bez potpisa
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jamas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 74
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2009. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvijek se moze uhvatit vremena za otic negdje dalje
neki koncert recimo,a sto se osijeka tice takav je kakav je i meni je uvijek dobro vani u masi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2009. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Usporedjujete Exit sa Ufom i Danima piva. Pa dobro jesu vama sve na broju?

Izvodjaci koji su bili na Exitu, kod nas nece biti nikad. Mi smo za Srbe, Albanci, a kao kurcimo se kako smo skoro u Europi. Dragi moji mi smo koljevka Balkana. Kod njih gostuju The Prodigy, Underworld, Kemikalci, Sex Pistolsi, Booka Shade, Carl Cox, Richie Hawtin, John Digweed...

a kod nas svake godine redom: Let 3, Rambo Amadeus i neki madjarski metal tribute bendovi...
Damn... Sad

Stavrno se slatko nasmijem na ovakve stvarcice.

Postoji nekoliko agencija u gradu koje su politicki podobne i imaju pravo na organizaciju cega god. Oni medjutim nece organizirati neke financijski riskantne dogadjaje, jer pogadjate, mogli bi popusiti kintu. DA istina je da kod nas nema mladih ljudi (studenata) koji bi izasli na ulice i izborili svoju bolju budusnot kao sto su to napravili u Srbiji. Tako je na kraju krajeva krenuo i Exit. Pokrenula ga je scacica balavaca btw!

Kod nas svi zagrljeni u kolu plesu na Crvenu Jabuku, Zvonka Bogdana... na sve vec vidjeno.

Pare koje su dobivene za organizaciju bilo kojeg osjeckog festivala mogle su se iskoristiti za toliko jaka imena da bi vasi unuci pricali o njima. Jbg sta ces kad stvari u rukama imaju priglupi i nesposobni no u drugu ruku poprilicno podobni i ulizivacki raspolozeni ljudi.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2009. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i let3 su bili na exitu. Zapravo, i grupa tvog života je bila na exitu


BOOYAHH!

(da, znam na šta misliš)

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2009. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja čekam Sziget! =D

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tranquillo
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek je specifičan po svom mentalitetu. Ljudi su ovdje dosta inertni. Ako se uzmu u obzir vicevi koji govore o "lijenim" dalmatincima, mislim da su slavonci daleko ispred njih po lijenosti.

Sorry ako se netko uvrijedio. That was not intention.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2009. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la (Pogledaj post): › ja čekam Sziget! =D


rise against je ove godine na szigetuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Very Happy Very Happy Very Happy ...ova je godina šou šou šou...... Cool Cool Cool Cool osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zivi
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.03.2009. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aaaa mozda je problem sto nitko od svjetskih zabavljaca nezeli doci u osijek Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2009. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni su osobno izlasci u Osijeku dosta dobri... bude i koncerata i festivala, al opet se sve vraća na ono staro da treba i dobra ekipa za izaći van... al sve u svemu meni je dosta dobro i putujući kroz druge gradove sam tek uvidio koliko je njima lošije...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meskalin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2009. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednom u dva mjeseca do zg-a i mir!
ruana je napisao/la: ›
Meni je tolko postalo u Osijeku vani dosadno da vec 2 mjeseca nisam izasla,a jos ni ne planiram. Kakva su vasa misljenja o tome i gdje najcesce zalazite,a da se dobro osjecate? Rolling Eyes

_________________
Gledam kroz tebe jer si mi ništa. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2009. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): › meni su osobno izlasci u Osijeku dosta dobri... bude i koncerata i festivala, al opet se sve vraća na ono staro da treba i dobra ekipa za izaći van... al sve u svemu meni je dosta dobro i putujući kroz druge gradove sam tek uvidio koliko je njima lošije...


mene iskreno ne zanima gdje je losije, vec gdje je bolje Wink

Ne bih Osijek uspordjivao sa Djakovom i Valpovom, vec sa Rijekom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: