Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Domaća glazba 80tih, video

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 15:55 
Naslov:  Domaća glazba 80tih, video
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...tako malo sjedim bezveze i razmišljam kako se današnji klinci furaju na cajke...pa se sjetih svojih vrlo mladih dana, tamo negdje 80 tih......i kako su me svi čudom gledali dok sam ja objašnjavala da postoji Balašević s odličnim stihovima, novi val, Gunsi i tome slično....dva i pol desetljeća kasnije shvaćam kako to nije ni bilo čudno, obzirom da se većina tada opijala dolje navedenim idolima....





















_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da ne pričamo o mehanama koje su u to vrijeme bile "popularne"...sjetila si me na rano djetinjstvo kad sam kriomice, na tv-u gledala te spotove koji se u mojoj kući nisu smjeli slušati kad tata dođe s posla. tada nisam shvaćala razliku između ovoga i tatinog bob marley-a hehehe Smile danas kažem: hvala tata!

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2009. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mia je napisao/la (Pogledaj post): › a da ne pričamo o mehanama koje su u to vrijeme bile "popularne"...sjetila si me na rano djetinjstvo kad sam kriomice, na tv-u gledala te spotove koji se u mojoj kući nisu smjeli slušati kad tata dođe s posla. tada nisam shvaćala razliku između ovoga i tatinog bob marley-a hehehe Smile danas kažem: hvala tata!


kao sto rekoh u svojim komentarima na cajke i turbo hitove - KUĆNI ODGOJ - a iskazati ce se prije ili kasnije!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2009. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne slušam cajke i gore navedene budalaštine, dapače sasvim obrnuto ali mi imamos mnogos problemos je hit osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Callistemon je napisao/la: ›
kao sto rekoh u svojim komentarima na cajke i turbo hitove - KUĆNI ODGOJ - a iskazati ce se prije ili kasnije!

Ma, ne bih rekla ni da je riječ o kućnom odgoju... Imam kolegicu koja sluša turbo dobru glazbu, a 16-godišnja kćer - cajke... Pa, ne može to onda biti odgoj. Klincima je to sad kao neki poluzabranjeni kult koji upražnjavaju čisto iz inata. Pošast turbo-folk užasa!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam prijateljicu koja je rockerica 100%, a to je naslijedila od starog koji je rokercina.

A mladja sestra joj se, i pored njih dvoje, okrenula cajkama, pa im je panika u kuci. Nemos tu puno sa odgojem...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali treba biti pošten pa reći da se u gore navedenim slučajevima radi o glazbi, ne želeći pritom ulaziti u nečiji glazbeni ukus. pogotovo peta stvar od đavola je nešto što ja ni pod razno nebi nazivao sranje već je rado dvaput poslušao i iskreveljio se uz nju pijan subotom u tufni navlačeći svoju dragu na plesnom podiju. cajke nisu glazba, ljudi koji se razumiju u svirku ponavljaju da se radi o "pjesmama" na dva tona a meni kao laiku ne treba čak ni to stručno mišljenje jer zdravim ušima čujem da se radi o sranju. stoga cajke, kao ni tonsona, severinu i tome slično ne bi ni nazivao glazbom nego kulturološkim fenomenom. ispada kao da ljudi uživaju u šundu i nekvaliteti. ja stvarno mislim da bi se tim ljudima trebali pozabaviti psiholozi a ne glazbeni kritičari

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2009. 8:27 
Naslov:  Re: Domaća glazba 80tih, video
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moji nisu ništa slušali, ali su voljeli poslušati Matu Mišu Kovača, Kiću Slabinca i zabavnu glazbu.
Ne znam zašto, ali ne podnosim većinu hrvatske zabavne glazbe, pogotovo one koje su kao za fešte. Pa sve ovo na top listama poput Magazina, Joleta, Stavrosa, ne razumijem. stvarno ne razumijem.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ginger
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2009. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Moji nisu ništa slušali, ali su voljeli poslušati Matu Mišu Kovača, Kiću Slabinca i zabavnu glazbu.
Ne znam zašto, ali ne podnosim većinu hrvatske zabavne glazbe, pogotovo one koje su kao za fešte. Pa sve ovo na top listama poput Magazina, Joleta, Stavrosa, ne razumijem. stvarno ne razumijem.

Ooooo, di si čovječe?! Pa to je moj čovjek!
Domaća zabavna glazba: katastrofa!!! Počelo je s Magazinom i Sevom, a završilo s Dragicom Pevec i Simonom Gotovac. Ali čini se da ni to nije dovoljno pa sad još i cajke uvozimo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2009. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma Duo Pegla rulezz!!!!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2009. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jer 80-e su bile godine...! Ako išta cijenim od glazbe, onda su to stvarno kraj 70-ih i 80-e. Sve što slušam ili su počeli sa svirkom ili su bili na vrhuncu tih godin. Cijeli novi val, ma ludilo: Prljavci, Azra, Film, Idoli... Metallica, Gunsi... osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2009. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bile su to godine moje rane mladosti, netko na forumu reče traumatične. Kad bolje razmislim, jedina moja veća trauma iz 80-tih bio je Magazin jer si ga moro slušat na kojekakvim feštama, tulumima i rođošima... I dan-danas imam PTSP od "Sve bi seke ljubile mornare" i ostalih klonova T.Huljića...
Ali, početkom 90-tih shvatila sam da je to zapravo milina - jer su došle neke prave traume... I ne samo meni. Ko da je slutilo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2009. 1:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od domaćih valja jedino neno belan i djavoli, daleka obala i parni valjak... što se mene tiče! mada ne slušam inače iste, ali eto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: