Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradski vrt (NK Osijek) - novi izgled!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2006. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I zaboravio sam najbitnije... Euro2012 će vratiti osmjehe na lica ovim ispaćenim ljudima i donijeti malo živosti ovom tmurnom gradu te će ljudi biti veseliji, poletniji. Shvatit će kako Europa nije tako daleko, te da nas oni vole, bez obzira što mi mislimo da ne.

Procvast će malo i srednje poduzetništvo i izvoz. Svaka firma će imati svoj webshop gdje će svoje proizvode prodavati cijelom svijetu iz udobnosti svoga ureda. (I Paypal će doći u HR) Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2006. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
I... još uvijek ništa. Šteta.


Nemoj njega. On će svoje komentare reći kad Euro2012 prođe. Wink osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2006. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Euro2004 - Portugal - troskovi
http://www.sportsvenue-technology.com/projects/2004euro/

Sto Portugalci misle o Euro2004?
http://www.britishcouncil.org/learnenglish-sport-articles-euro-2004.htm


Ovo je fantastično. Leon još jednom pokazuje svijetli primjer ispravnog komuniciranja na forumu. Što će nama rečenice i vlastito mišljenje kad možemo staviti linkove gdje je netko drugi već upotrijebio mozak umjesto nas.

Ovo nam svima treba biti uzor Wink Živio Leon! Živio administrator! Živjeli linkovi! Živjela Wikipedia!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2006. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možemo svi gledati kako je netko prije nas to napravio, kakva su iskustva... i to ne treba zanemariti... treba uzeti u obzir...

Ali na nama je da sami napišemo svoju priču o Europskom prvenstvu i iskoristimo tu priliku što je bolje moguće...

Bolje od Portugalaca, bolje od Austrijanaca i Švicaraca za 2 godine, bolje od Južnoafrikanaca 2010...

Jebiga, da Ćiro nije uvjeravao sve da možemo biti prvaci svijeta ne bismo bili ni 3., da Ivanišević nije bio totalni freak i zaluđen Wimbledonom ne bi ga nikad osvojio... pogotovo ne na onakav način...

A da se Bilke danas nije raspištoljio i ja bih možda bio priklonjeniji skepticima/realistima/kako god... ovako - let's rock'n'roll !!!

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2006. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la: ›
Bolje od Portugalaca, bolje od Austrijanaca i Švicaraca za 2 godine, bolje od Južnoafrikanaca 2010...


Tako je! Zašto? Jer mi to možemo. Gledajmo trendove. Moderni Europljanin možda više ni ne želi ići u multimilionske gradove i odsjedati u ekskluzivnim hotelima. On želi nešto normalno. Želi mjesto gdje može dobro jest i pit, makar i na otvorenom, dobro se zabaviti i uživati. Zato Hrvatska ima šarm kojeg mi nismo svjesni, a ni većina europljana. Svesni su samo oni koji su tu bili i koji se vraćaju. Neka ih bude više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2006. 1:35 
Naslov:  Re: Gradski vrt (NK Osijek) - novi izgled!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.10.2006. 18:04 
Naslov:  Re: Gradski vrt (NK Osijek) - novi izgled!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne može stadion biti blizu kuća šta ako netko napuca loptu i razbije nekome prozor ...
i još blizu bazena neko napuca loptu i pogodi nekog u glavu ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2006. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
allein je napisao/la: ›
Iskreno se nadam da nećemo dobiti taj EURO. Ne zato što mi nogomet nije baš nešt omiljen nego i iz jednostavnog razloga što nije financijski isplativ...

vidi se da nisi baš u toku? razvoj turizma...


A koliko će biti potrebno novaca da se sve to napravi prvo? Od tog silnog prihoda bi se trebalo Gradskom vrtu stadion za 33,000 ljudi na kojem će se za 'derbi' s Dinamom okupiti 5,000 dok će na nekoj utakmici s Inkerom/Kamenom/Međimurjem biti 1500. I za to nam treba 'novi' stadion? IMHO ne.

ajd dobro de ti meni nadji koja je to zemlja bila u minusu nakon nogometnog prvenstva? njemačka je prije 35-40 godina bila još uvijek ruševina. i onda su dobili olimpijske igre 1972. svjetsko prvenstvo u nogometu 1974. ta 2 sportska događaja su doprinijela izgradnji tisuće kilometara autoceste te kompletno novih infrastruktura nekih gradova (kao što je podzemna željeznica u Muenchenu) a da ne pričamo koliko novih hotela se izgradilo. a i dan danas zarađuju jer se njihovi stadioni koriste kao turističke atrakcije. ma da ne dužim u totalnom si krivu jer stvarno ne vidiš koliko novih radnih mjesta to otvara. i još jedna stvar kad proradi koridor C5 sve te nove građevine koje će nam EP ostavit biti će nam i više nego korisne. dakle trebat gledat šta jedno EP donosi a ne samo koliko novaca će se uložit na početku već šta nam budućnost donosi!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2008. 10:43 
Naslov:  Novi stadion u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko o čemu, ja o novom stadionu Razz Baš si nešto razmišljam kako bi se u Osijeku napravio moderan stadion sa što manje novaca iz gradskog proračuna. I padne mi na pamet briljantna ideja Laughing Zašto grad ne bi ponudio na natječaju nekakav model javno-privatnog vlasništva domaćim ili stranim ulagačima. Grad npr. ponudi zemljište, svu potrebnu infrastrukturu a privatni kapital izgradi stadion ali tako da ispod tribina napravi ogroman šoping centar. Lokacija recimo između obilaznice i Retfale. Stadion bi naravno morao zadovoljavati najstrože standarde za europska natjecanja. Stadion bi bio u vlasništvu grada a šoping centar u vlasništvu privatnog kapitala. Oko stadiona moglo bi se napraviti naselje koje bi gravitiralo stadionu sa svojim potrebama (dakle, ispod tribina osim svih mogućih trgovina našle bi se npr. poslovnice banaka, pošta, mala zdravstvena ustanova, kina, itd.-sve što treba jednom novom urbanom naselju oko stadiona)
Zašto ne iskoristiti zanimanje trgovačkih lanaca u Osijeku i jednim udarcem ubiti dvije muhe. Građani bi dobili novi moderan, komforan stadion sa natkrivenim tribinama, grijanim udobnim sjedalicama i kvalitetnim popratnim sadržajem a trgovački lanac prostor do kojega je u Osijeku sve teže doći. Nedjeljom bi (većinom) muški dio populacije mogao na tekme a supruge i djeca u šoping ili zabavu. I svi zadovoljni. Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2008. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da tvoja ideja ugrožava egzistenciju Ise i njegovih pajdaša, jer bi trgovački centri nudili špice po akcijskim cjenama, a Iso to ne bi mogao pratiti.

A što se tiče potreba za stadionom, mislim da bi NK Osijek bez ikakvih problema mogao igrati i na srednjiki, jer u europi nece sigurno igrat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2009. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet je potražnja za zemljištem za šoping centre u Osijeku. Zato predlažem opet isto. Dajmo im zemljište i infrastrukturu, oni neka naprave moderan stadion a ispod tribina veeliki šoping centar. Stadion gradu, šoping centar privatnom investitoru i svi zadovoljni! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2009. 1:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Tko o čemu, ja o novom stadionu Razz Baš si nešto razmišljam kako bi se u Osijeku napravio moderan stadion sa što manje novaca iz gradskog proračuna. I padne mi na pamet briljantna ideja Laughing Zašto grad ne bi ponudio na natječaju nekakav model javno-privatnog vlasništva domaćim ili stranim ulagačima. Grad npr. ponudi zemljište, svu potrebnu infrastrukturu a privatni kapital izgradi stadion ali tako da ispod tribina napravi ogroman šoping centar. Lokacija recimo između obilaznice i Retfale. Stadion bi naravno morao zadovoljavati najstrože standarde za europska natjecanja. Stadion bi bio u vlasništvu grada a šoping centar u vlasništvu privatnog kapitala. Oko stadiona moglo bi se napraviti naselje koje bi gravitiralo stadionu sa svojim potrebama (dakle, ispod tribina osim svih mogućih trgovina našle bi se npr. poslovnice banaka, pošta, mala zdravstvena ustanova, kina, itd.-sve što treba jednom novom urbanom naselju oko stadiona)
Zašto ne iskoristiti zanimanje trgovačkih lanaca u Osijeku i jednim udarcem ubiti dvije muhe. Građani bi dobili novi moderan, komforan stadion sa natkrivenim tribinama, grijanim udobnim sjedalicama i kvalitetnim popratnim sadržajem a trgovački lanac prostor do kojega je u Osijeku sve teže doći. Nedjeljom bi (većinom) muški dio populacije mogao na tekme a supruge i djeca u šoping ili zabavu. I svi zadovoljni. Razz
eeeh moj Osječanine, nije svima stadion centar svijeta kao meni i tebi Smile

_________________
Well behaved women rarely make history.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.02.2009. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s obzirom koliko je posjecenost osijeckog stadiona, mislim da bilokakva investicija u novi stadion nema apsolutno nikakvu podlogu. i ovaj sadasnji je predobar za one koji igraju na njemu...

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

031maja je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Tko o čemu, ja o novom stadionu Razz Baš si nešto razmišljam kako bi se u Osijeku napravio moderan stadion sa što manje novaca iz gradskog proračuna. I padne mi na pamet briljantna ideja Laughing Zašto grad ne bi ponudio na natječaju nekakav model javno-privatnog vlasništva domaćim ili stranim ulagačima. Grad npr. ponudi zemljište, svu potrebnu infrastrukturu a privatni kapital izgradi stadion ali tako da ispod tribina napravi ogroman šoping centar. Lokacija recimo između obilaznice i Retfale. Stadion bi naravno morao zadovoljavati najstrože standarde za europska natjecanja. Stadion bi bio u vlasništvu grada a šoping centar u vlasništvu privatnog kapitala. Oko stadiona moglo bi se napraviti naselje koje bi gravitiralo stadionu sa svojim potrebama (dakle, ispod tribina osim svih mogućih trgovina našle bi se npr. poslovnice banaka, pošta, mala zdravstvena ustanova, kina, itd.-sve što treba jednom novom urbanom naselju oko stadiona)
Zašto ne iskoristiti zanimanje trgovačkih lanaca u Osijeku i jednim udarcem ubiti dvije muhe. Građani bi dobili novi moderan, komforan stadion sa natkrivenim tribinama, grijanim udobnim sjedalicama i kvalitetnim popratnim sadržajem a trgovački lanac prostor do kojega je u Osijeku sve teže doći. Nedjeljom bi (većinom) muški dio populacije mogao na tekme a supruge i djeca u šoping ili zabavu. I svi zadovoljni. Razz
eeeh moj Osječanine, nije svima stadion centar svijeta kao meni i tebi Smile


Ma nije samo to Majo. Zašto ne iskoristiti zanimanje stranih ulagača za gradnju šoping centara u Osijeku pa uz malo truda i novaca dobiti novi stadion... Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: