Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neke zivotinje su jednakije - Ivana Hodak - ubojstvo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2008. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › šta se tu ima reci? "svi sve znaju" a nitko nista nece napraviti... kao i mnoga druga ubojstva koja su se dogodila

Narucitelj Petrač, izvršitelj profesionalac iz srbije (ili neke od okolnih zemanja)

"prava" istina se nece nikad saznati
Nevjerujem da je Petrač tolika budala da to napravi, da je htio maznuo bi i Hodaka i Zagorca pošto su oni ti koji imaju informacije, a i Petrač kao takav mislim da i nije neka figura u ovom slučaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2008. 19:17 
Naslov:  Re: Ivana Hodak (26) ubijena ispred svog stana jednim metkom ispaljenim u vrat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo što je Hodakova kći, toliko pompe o njenoj smrti, toliko tuge i truda naše policije, a toliko je neriješenih slučajeva valjda "manje vrijednih ljudskih života". Strašno. Nervira me ta nepravda i razdioba. Žao mi je te mlade pametne djevojke, zaista je. Ali, mnogi drugi koji su stradali, nisu zaslužili ni osmrtnicu u novinama.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2008. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno žalosno i tragično....jedino što mi je upalo u oko, čitam na jednom portalu naslov "Ivanina smrt je poticaj da mjenjamo društvo"...i tu sam zbilja popizdila jer nije ona jedina koja je nevina ubijena. Prije par mj. pretučen je onaj dečko Luka Ritz koji je i preminuo od ozljeda, a policija još i dan danas nije ništa poduzela. Vjerujem da ima još milijun takvih slučajeva gdje se apsolutno ništa nije poduzelo jer roditelji ubijenih nisu face kao u slučaju obitelji Hodak. Ako ćemo mjenjat društvo, mjenjat ćemo općenito zbog kriminala u ovoj zemlji, a ne zbog Ivane Hodak...

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2008. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › Stvarno žalosno i tragično....jedino što mi je upalo u oko, čitam na jednom portalu naslov "Ivanina smrt je poticaj da mjenjamo društvo"...i tu sam zbilja popizdila jer nije ona jedina koja je nevina ubijena. Prije par mj. pretučen je onaj dečko Luka Ritz koji je i preminuo od ozljeda, a policija još i dan danas nije ništa poduzela. Vjerujem da ima još milijun takvih slučajeva gdje se apsolutno ništa nije poduzelo jer roditelji ubijenih nisu face kao u slučaju obitelji Hodak. Ako ćemo mjenjat društvo, mjenjat ćemo općenito zbog kriminala u ovoj zemlji, a ne zbog Ivane Hodak...


Slažem se s tobom potpuno. Odmah drugačija pjesma kad je u pitanju netko od pznatih,cijela zemlja se digla na noge. Daleko od toga da njezina smrt nije tragična,ali ovakvi medijski argumenti su doista apsurdni. Jedino što je jadnije od svega toga su naši kvazi celebritiji o njima slični,koji su čak i sporovod te cure iskoristili za samopromociju. Gledam baš slike u Večernjem i Jutarnjem, te nejzine frendice iz zlatne madeži u nekim tigrastim štiklama na sprovodu i slične boleštine. Društvo nam je doista krajnje jadno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2008. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neki dan mi je palo na pamet kako su ljudi reagirali tek na pogibiju jedne takve osobe jer mi se čini da se lakše poistovjećuju sa takvima nego sa ostalim poginulima.hoću reći da volimo o sebi razmišljati kao boljima od onih ostali anonimnih stradalnika pa nas je ovo više osobno pogodilo.
naravno, ne generaliziram, samo mi je to prošlo kroz glavu slušajući sve ove komentare i vijesti oko ovog svega. trebalo se ovako reagirati na svaku glupu smrt bilo koga.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
*CURKA*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2008. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za nama "običnim smrtnicima" pričat će se dva dana...i to će biti to... i neki dan u vukovaru na dan zahvalnosti bilo je mrtvih...JEL TO TKO SPOMENIO? ...bili su nebitni

_________________
Kad bi svaki čovjek bio čovjek, onda bi svaki kamen bio dragulj. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2008. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Misim iskreno da malo pretjeruju, žalosno i trahično jeste.

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 8:40 
Naslov:  Re: Ivana Hodak (26) ubijena ispred svog stana jednim metkom ispaljenim u vrat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): › Nitko nije otvorio temu o ovome, pa evo jedne...

tema je već pokrenuta, ali pod naslovom Neke zivotinje su jednakije


Meni je žao svake nedužne žrtve, bez obzira na društveni status..
žalosno je da se ljudi koji stoje iza ovog zločina vjerojatno nikada neće pronaći..a još mi je žalosnije ovo => Policija uništila tragove s mjesta ubojstva

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2008. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Propusti u slučaju Hodak - prva epizoda

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2009. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neslužbeno
Uhićen ubojica Ivane Hodak

Skriveno: 

Uhićen je osumnjičenik za ubojstvo Ivane Hodak, potvrdila je policija. Riječ je o 60-godišnjem muškarcu koji je bio zaposlenik jednog od klijenata Zvonimira Hodaka, a uhićen je rano jutros oko 3 sata u Zagrebu. Policija je kod njega našla pištolj kojim je bila ubijena Ivana Hodak
ZAGREB - Radio je kao domar u sportskom parku Mladost gdje Hodak inače igra tenis, a navodno je dobio otkaz i bio nezadovoljan jer mu je otac Ivane Hodak trebao srediti posao. Radilo se o osveti nezadovoljnog klijenta. Kako doznaje Jutarnji list, policija je imala nekih tragova da bi se moglo raditi o njemu, a zadnja su ga dva tjedna intezivno tražili po Zagrebu.

Vijest o uhićenju osumnjičenog za ubojstvo obitelji Hodak došao je osobno priopćiti ravnatelj policije Vladimir Faber, izgvještava Dnevnik.hr.

Podsjetimo, svojevremeno je ministar unutarnjih poslova Tomislav Karamarko izjavio da ubojstvo nema veze s organiziranim kriminalom čime se dalo naslutiti da policija raspolaže s čvrstim indicijama tko je počinitelj. Također, prije tri tjerdna je Karamarko najavio da će ubojstvo Ivane Hodak uskoro biti riješeno.

Ivana Hodak, kći odvjetnika koji brani generala Vladimira Zagorca u jednom od najkontroverznijih pravnih slučajeva u Hrvatskoj, ubijena je s dva hica iz pištolja 6. listopada ove godine. Policija je ispitala više stotina osoba, a osumnjičenih, kao ni konkretnih informacijama o tome kako istraga napreduje, sve do sada uopće nije bilo.

Nekoliko dana poslije Ivane, ubijeni su Ivo Pukanić i Niko Franjić pa su oba atentata stavljena u kontekst mafijaških ubojstava. Ivanin otac, Zvonimir Hodak, je nakon ubojstva optužio Hrvoja Petrača i njegovu obitelj zbog slučaja Vladimira Zagorca. Poslije su Hrvoje Petrač i njegovi sinovi prošli na poligrafu.

Policija je ovim povodom sazvala izvanrednu press konferenciju u 15 sati.

tportal

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2009. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...moram citirati jedan komentar koji sam čula na ovu vijest:

..."a onda je svizac zamotao čokoladu"......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.02.2009. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboli me ku**rac za nj. Čemu žaljenje?!
KRIMINALCI!!!

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: