Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Domišljato čišćenje auta u susjednoj nam državi Laughing

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2009. 10:54 
Naslov:  Domišljato čišćenje auta u susjednoj nam državi Laughing
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BANJA LUKA - Radi li se o mjerama štednje ili praktičnosti, nije poznato, no najpopularnija metoda za održavanje čistih automobila banjolučkim vozačima su ni manje ni više nego - higijenski ulošci.


Skriveno: 

- Sjajni su. Brišu odlično, odlično upijaju vlagu sa stakla. Uz to, vrlo su praktični, čisti i ima ih svaka žena pa vam se uvijek nađu pri ruci. Ne treba za svaku sitnicu ići u autopraonicu. Najbolji su ovi novi, ultra, s nekoliko krilaca i slojeva - ispričao je Milan, jedan od vozača, koji na ovaj način gotovo svakodnevno čisti vjetrobran svog automobila, prenosi Dnevni avaz.

Nova primjena uložaka sve više problema zadaje ženama jer im, kako kažu, u onim ključnim situacijama ponekad ponestanu.

- Koliko god uložaka kupim, moj suprug ih potroši. Sram me što ih stalno kupujem pa mijenjam dućane da mi susjeda ne bi pomislila da nisam normalna - izjavila je jedna od "žrtava" domišljatih supruga.

Ova metoda zasad uspijeva samo kod oženjenih muškaraca jer se oni koji nisu u braku ne usude ići sami u kupnju uložaka.

Večernji list


Čudni ljudi osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2009. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a di ture tampone ?
u ispuh ha ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2009. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..."najbolji su ovi novi ultra s nekoliko krilaca i slojeva- ispričao je Milan, jedan od vozača...."

...mislim da bi navedeni lik trebao postati maneken u reklamama za uloške....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: