Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavija: (ne)normalni Balašević Tribute bend

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PijaniPatuljak je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svebor je napisao/la: ›
Btw, mislim kako joj je ime Mina i jedina je nova u postavi u odnosu na prošli put. Wink

Koliko se ja sjecam, a sjecam se, bile je ona s njima i kad su zadnji puta svirali u Mini Theatru...
BTW.
Glazbenici 8.5/10 (zadnji puta svirali duze i manje falshali)
Prostor 2/10 (WC-i iliti sanitarni cvorovi, opce stanje objekta...)
Organizacija 5/10

Neznam cija je bila cuga, dal on organizatora (Mini Theatar) ili prostora (Slavija ili persona koja iznajmljuje istu), ali bijase najslabija karika...

[/quote]
pa hajde da ti upućeni i onaj koji se sjeća sa sigurnšću objasni Very Happy
ovo je Mina od 19.12.2008.:
http://www.osijek031.com/galerija/albums/propustili_ste_pogledajte/2008_12_19_nenormalni_balasevic_tribute_bend/2008_12_19_nenormalni_balasevic_tribute_bend_zeros_006.jpg

a ovo je Mia od 30.3.2008.:
http://dl.izlasci.net/slike/src/2008/04/02/img_2574_800x533.jpg
Kako je netko sam iz benda izjavio Mia je ostala zbog studijskih obaveza ali se zato pridružila Mina... i kako je netko od njih u šali dodao: "razlika je samo u slovu imena i u nekoliko kilograma..."

na žalost nisam niti jednom pretjerao s alkoholom (ovo kanim večeras nadoknaditi) kao pijani patuljci pa se sjećam da su i svirali otrpilike isto - oko 3 sata! Very Happy
Cuga je od od vlasnika prostora. To je bio jedan od uvijeta iznajmljivanja. Organizator nije mogao na to utjecati. Eto, ja znam. Šteta zbog najslabije karike... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PijaniPatuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›

pa hajde da ti upućeni i onaj koji se sjeća sa sigurnšću objasni Very Happy
ovo je Mina od 19.12.2008.:
http://www.osijek031.com/galerija/albums/propustili_ste_pogledajte/2008_12_19_nenormalni_balasevic_tribute_bend/2008_12_19_nenormalni_balasevic_tribute_bend_zeros_006.jpg

a ovo je Mia od 30.3.2008.:
http://dl.izlasci.net/slike/src/2008/04/02/img_2574_800x533.jpg
Kako je netko sam iz benda izjavio Mia je ostala zbog studijskih obaveza ali se zato pridružila Mina... i kako je netko od njih u šali dodao: "razlika je samo u slovu imena i u nekoliko kilograma..."

na žalost nisam niti jednom pretjerao s alkoholom (ovo kanim večeras nadoknaditi) kao pijani patuljci pa se sjećam da su i svirali otrpilike isto - oko 3 sata! Very Happy
Cuga je od od vlasnika prostora. To je bio jedan od uvijeta iznajmljivanja. Organizator nije mogao na to utjecati. Eto, ja znam. Šteta zbog najslabije karike... Sad

Upss... nisam skonto, daleko sam stajo, guzva pa ja ovaki visoki nevidjeh puno... a i moro bi manje pit... osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PijaniPatuljak je napisao/la (Pogledaj post): ›
Upss... nisam skonto, daleko sam stajo, guzva pa ja ovaki visoki nevidjeh puno... a i moro bi manje pit... osijek031.com smile osijek031.com smile

tjah... nisam niti ja puno višlji pa se snađoh na balkonu Smile
a što se smanjenja tiče... klin se klinom izbija! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yeahlenn
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2008. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i ja da se javim ispred benda...

Po fotkama sto sam video od ranije, ocekivao sam mnogo vise (ventilacija, rasveta, akustika).

Nemate pojma kako nam je bilo tesko na bini... bina ukopana u zidu, sve odzvanja, sve se vraca nazad iz prostora... svirali i pevali napamet...
Tako da smo vise nego zadovoljni sa tih 8.5 Smile

Jako mi je krivo za cugu sto je tako ispalo, i drago da to nema veze sa mini teatrom (nisam ni sumnjao).

Ali ipak smo otisli svi presrecni jer je atmosfera stvarno bila neverovatna.
Mi smo dali sve od sebe, a siguran sam da ce u novom Mini Teatru biti bolje, i da ce svi izaci jos zadovoljniji nego sada...

Evo jednog video klipa:



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.12.2008. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečki su odlični, sjajan koncert!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: